007318
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Casio EXILIM - S500 oranžový
- Rozlišení snímače: 4,9 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,2 "
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Casio EXILIM - S500 oranžový?
„Casio EXILIM - S500 oranžový“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 12.04.2006

Casio EXILIM - S500 oranžový
Popis a parametry
Ultrakompaktní digitální fotoaparát, rozlišení 5 Mpx, 3x optický zoom (38-114 mm), F 2,7-5,2, ISO 50, 100, 200, 400, závěrka 1/8-1/2000 s, LCD 2,2 in, paměťové karty SD, rozhraní USB, AV výstup, rozměry 90 x 59 x 16 mm, hmotnost 115 g
- CCD 1/23,2,5 in 5,0 Mil. bodů (efek.), 2560 x 1920, 2560 x 1712 (3:2)
- 56 mm TFT displej, 84 960 bodů (354 x 240)
- 3 x optický zoom + 4x digitální zoom
- záznam MPEG-4 videa se zvukem 640 x 480, 30 snímků/s, bez omezení
- až 33 minut záznamu na 1 GB SD paměťovou kartu
- stabilizátor obrazu a stabilizátor objektu
- až 200 snímků nebo 100 minut provozu na jedno nabití pode CIPA Stand.
- objektiv F = 2,7–5,2 mm f = 6,2–18,6 mm (38–114 mm u 35 mm)
- závěrka 1/8–1/2000s, Pan Fokus mod pro záznam pohybu
- vícebodové měření expozice, makro od 17 cm
- ostření: 40 cm až nekonečno
- 8,3 MB vnitřní paměť (2–79 snímků, podle rozlišení) slot pro SD/MMC karty
- super rychlý start 1,4 s, závěrka 0,01s po zaostření
- manuální nastavení bile + 6 předvoleb
- RGB histogram v reálném čase
- ISO 50/100 / 200/ 400 nastavitelné automaticky nebo manuálně
- BESTSHOT Funkce – 30 přednastavených motivů scén v paměti
- Záznam videa z paměti - 5s před stiskem spouště
- Speciální funkce: 3 násobná samospoušť, Coupling Shot, White board,Business card atd., hodiny, budík, světový čas, virtuální album fotografií
- Přímý tisk na tiskárny podporující USB direct print a PictBridge
- záznam zvuku – lze použít jako digitální diktafon, vestavěný reproduktor
- Vysoce kvalitní kovový kryt ve třech barevných provedeních
- Kapesní velikost: 90 x 59 x 16,1 mm
- Váha 115 g bez baterie a příslušenství
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 4,9 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1600x1200, 2560x1920, 2303x1728 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-114 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 114 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 40 cm |
|---|---|
| Makro od | 17 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 4 |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/2 EV |
| ISO - minimální citlivost | 50 |
| ISO - maximální citlivost | 400 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,2 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 84960 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 90 x 59 x 16 |
|---|---|
| Hmotnost | 125 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | baterie NP 20, USB kabel, AV kabel, poutko, dockovací stanice (CA 28) s video výstupem pro připojení k TV, návod |
|---|---|
| Značka | Casio |
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Casio EXILIM - S500 oranžový použitý fotoaparát v bazaru











Komentáře