007324
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Casio EXILIM S770 modrý
- Rozlišení snímače: 7,2 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,8 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Casio EXILIM S770 modrý?
„Casio EXILIM S770 modrý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 30.07.2007

Casio EXILIM S770 modrý
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Tento model na první pohled zaujme především elegantním designem a hlavně svými ultratenkými rozměry. Tloušťka 17mm je přesně takový rozměr, který se vám vejde pohodlně do kabelky, ledvinky, kapsy u saka nebo v létě do košile, aniž by vám nějak překážel při celodenním nošení. Kromě rozměrů a…
Parametry
Stylový ultrakompaktní digitální fotoaparát se stabilizací DSP, rozlišení 7,2 Mpx, 3x optický zoom, ISO až 800, LCD 2,8 palce, video MPEG-4, 127 g
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 7,2 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1600x1200, 3072x2304, 2560x1920, 3072x2048 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-114 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 114 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 40 cm |
|---|---|
| Makro od | 15 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 4 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| ISO - minimální citlivost | 50 |
| ISO - maximální citlivost | 800 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,8 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230400 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Formáty souborů | JPEG, MPEG-4 |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 95 x 60 x 17 |
|---|---|
| Hmotnost | 127 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Značka | Casio |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Casio EXILIM S770 modrý použitý fotoaparát v bazaru











Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 12. 6. 2007 |Casio EXILIM S770 modrý |Reagovat
m
Předem děkuji za odpověď
michal, 10. 6. 2007 |Casio EXILIM S770 modrý |Reagovat