007331
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Casio Exilim V7 stříbrný
- Rozlišení snímače: 7,2 Mpx
- Optický zoom: 7 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Casio Exilim V7 stříbrný?
„Casio Exilim V7 stříbrný“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 01.08.2007

Casio Exilim V7 stříbrný
Hlídat dostupnost Casio Exilim V7 stříbrný použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Casio Exilim V7 stříbrný použitý fotoaparát v bazaru
Parametry
Ultrakompaktní digitální fotoaparát se stabilizátorem a na svou konstrukci naprosto výjimečným rozsahem zoomu, díky kterému můžeme velmi snadno fotografovat i vzdálené objekty ve výborné kvalitě. Rozlišení 7,2 Mpx, 7x optický zoom (38-266 mm), režimy Auto, P, A, S, M, ISO 64-1600, LCD 2,5 palce, 149 g.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 7,2 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1600x1200, 3072x2304, 2560x1920, 3072x2048 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 7 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-266 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 266 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 30 cm |
|---|---|
| Makro od | 10 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 4 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 64 |
| ISO - maximální citlivost | 1600 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 60 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/800 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230400 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Formáty souborů | AVI, JPEG |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 95,5 x 59,8 x 25,1 |
|---|---|
| Hmotnost | 149 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Značka | Casio |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,0116 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další













Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 10. 11. 2008 |Casio Exilim V7 stříbrný |Reagovat
L
jaká může být maximální velikost karty?
Děkuji za odpověď
Luboš, 9. 11. 2008 |Casio Exilim V7 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 1. 9. 2008 |Casio Exilim V7 stříbrný |Reagovat
T
Tomáš, 1. 9. 2008 |Casio Exilim V7 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 17. 9. 2007 |Casio Exilim V7 stříbrný |Reagovat
MP
Magda Patočková, 16. 9. 2007 |Casio Exilim V7 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 11. 9. 2007 |Casio Exilim V7 stříbrný |Reagovat
RK
R. Kulhánek, 10. 9. 2007 |Casio Exilim V7 stříbrný |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 10. 9. 2007 |Casio Exilim V7 stříbrný |Reagovat
RK
R. Kulhánek, 10. 9. 2007 |Casio Exilim V7 stříbrný |Reagovat
Všechny dotazy (12)