007340
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Casio EXILIM Z100 modrý
- Rozlišení snímače: 10,1 Mpx
- Optický zoom: 4 x
- Velikost displeje: 2,7 "
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Casio EXILIM Z100 modrý?
„Casio EXILIM Z100 modrý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 19.03.2009

Casio EXILIM Z100 modrý
Parametry
Kompaktní digitální fotoaparát s širokoúhlým objektivem, rozlišení 10 Mpx, 4x optický zoom, LCD 2,7 palců, 111 g.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 10,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 640x480, 1600x1200, 3072x2304, 2303x1728, 3648x2736, 3648x2432, 3648x2048 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 4 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 28-112 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 28 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 112 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 40 cm |
|---|---|
| Makro od | 10 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 4 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
Displej
| Velikost displeje | 2,7 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230160 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 93 x 55 x 21,2 |
|---|---|
| Hmotnost | 111 g |
| Barva | modrá |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Značka | Casio |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Casio EXILIM Z100 modrý použitý fotoaparát v bazaru











Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 19. 3. 2009 |Casio EXILIM Z100 modrý |Reagovat
I
Ivanhoe, 19. 3. 2009 |Casio EXILIM Z100 modrý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 18. 3. 2009 |Casio EXILIM Z100 modrý |Reagovat
I
Ivanhoe, 18. 3. 2009 |Casio EXILIM Z100 modrý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 18. 3. 2009 |Casio EXILIM Z100 modrý |Reagovat
I
Ivanhoe, 17. 3. 2009 |Casio EXILIM Z100 modrý |Reagovat