007351
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Casio EXILIM Z1080 černý
- Rozlišení snímače: 10,1 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,6 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Casio EXILIM Z1080 černý?
„Casio EXILIM Z1080 černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 01.09.2009

Casio EXILIM Z1080 černý
Parametry
Kompaktní digitální fotoaparát s vysokým rozlišením 10 Mpx, 3x optický zoom, ISO 80-6400, LCD 2,6 palce.
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|---|
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 40 cm |
| Makro od | 10 cm |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/1,75 |
| Rozlišení snímače | 10,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1600x1200, 2560x1920, 3648x2736, 3648x2432, 3648x2048 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-114 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 114 mm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 4 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 6400 |
| Rychlost sériového snímání | 0,9 sn./s |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/800 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,6 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 115000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Barva | černá |
|---|
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Značka | Casio |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,0114 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Casio EXILIM Z1080 černý použitý fotoaparát v bazaru













Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 12. 6. 2009 |Casio EXILIM Z1080 černý |Reagovat
m
míra, 11. 6. 2009 |Casio EXILIM Z1080 černý |Reagovat
P
Petr, 5. 1. 2009 |Casio EXILIM Z1080 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 22. 11. 2007 |Casio EXILIM Z1080 černý |Reagovat
TM
Tomáš Mechl, 21. 11. 2007 |Casio EXILIM Z1080 černý |Reagovat