007355
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Casio EXILIM Z11
- Rozlišení snímače: 5 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,7 "
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Casio EXILIM Z11?
„Casio EXILIM Z11“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 15.05.2008

Casio EXILIM Z11
Popis a parametry
Kompaktní digitální fotoaparát, rozlišení 5 Mpx, 3x optický zoom (35–105 mm), Makro od 6 cm, F 2,6–4,8, ISO 50, 100, 200, 400, režim A, závěrka 4–1/2000 s, LCD 2,7 in, paměťové karty SD, rozhraní USB, rozměry 89 x 58 x 23 mm, hmotnost 130 g
- CCD 1/ 2,5“, 5,25 Mil. Bodů, 2 560 x 1 920, 2 560x1 712 (3:2)
- 2,7“ ( 68mm) LCD displej, 115 200 bodů (480 x 240 )
- objektiv F = 2,6 – 4,8, f = 5,8 – 17,4 mm ( 35 – 105 u 35mm foto.)
- závěrka 4 – 1/2000 s, Pan Fokus mód pro záznam pohybu
- 3x optický + 4x digitální zoom, objektiv Pentax
- 7 bodové měření expozice, makro záznam od 6 cm, auto makro
- záznam zvuku – lze použít jako digitální diktafon, vestavěný reproduktor
- záznam videosekvencí 320 x 240 bez omezení (15snímků/s)
- manuální nastavení vyvážení bílé barvy (6 předvoleb)
- nastavitelná citlivost 50 - 400 ISO, RGB hidtogram v reálném čase
- BESTSHOT Funkce – 23 přednastavených motivů scén v paměti
- Speciální funkce: 3 násobná samospoušť, Coupling Shot, White board, Business cards atd, Kalendář,Hodiny, budík, virtuální album, tajná paměť
- Přímý tisk na tiskárny podporující USB direct print a PictBridge
- 9,3MB vnitřní paměť, slot pro SD/MMC karty
- dodáváno včetně dockovací stanice a baterie
- až 1 000 snímků na jedno nabití (200 min.)
- rozměry: 88,5 x 58 x 22,5 mm
- rychlý start do 1,6 s ( blesk vypnut)
- zpoždění po stisku závěrky cca.0,01 s ( blesk vypnut)
- Hmotnost jen 130 g bez baterie
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 5 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1600x1200, 2560x1920 |
| Technologie snímače | CCD |
Blesk
| Sáňky pro externí blesk | Ano |
|---|---|
| Vestavěný blesk | Ano |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 35-105 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 105 mm |
| Možnost použít předsádkové čočky | Ne |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 40 cm |
|---|---|
| Makro od | 6 cm |
| Počet AF bodů | 1 |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 4 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 50 |
| ISO - maximální citlivost | 400 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,7 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 115200 |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 89 x 58 x 23 |
|---|---|
| Hmotnost | 170 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | zdroj, nabíječka, akumulátor, USB kabel, CD-ROM, dockovací stanice, návod |
|---|---|
| Značka | Casio |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,009 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další













Komentáře