007359
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Casio EXILIM Z1200SR černý
- Rozlišení snímače: 12,1 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,8 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Casio EXILIM Z1200SR černý?
„Casio EXILIM Z1200SR černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 09.06.2009

Casio EXILIM Z1200SR černý
Hlídat dostupnost Casio EXILIM Z1200SR černý použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Casio EXILIM Z1200SR černý použitý fotoaparát v bazaru
Parametry
Stylový ultrakompaktní digitální fotoaparát, stabilizace obrazu, rozlišení 12,1 Mpx, 3x optický zoom, režimy Auto, Porgram AE, A, S, M, ISO až 1600, LCD 2,8 palce, 152 g.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/1,7 |
| Rozlišení snímače | 12,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 3264x2448, 2560x1920, 4000x3000, 4000x2656, 4000x2240 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 37-111 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 37 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 111 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 40 cm |
|---|---|
| Makro od | 6 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 4 |
| ISO - minimální citlivost | 50 |
| ISO - maximální citlivost | 1600 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 30 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,8 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230400 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 93,3 x 58,5 x 22,4 |
|---|---|
| Hmotnost | 152 g |
| Barva | černá |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Značka | Casio |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,0114 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/2 Další











Komentáře
m
míra, 15. 5. 2009 |Casio EXILIM Z1200SR černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 19. 3. 2009 |Casio EXILIM Z1200SR černý |Reagovat
F
Franta, 13. 3. 2009 |Casio EXILIM Z1200SR černý |Reagovat
F
Franta, 13. 3. 2009 |Casio EXILIM Z1200SR černý |Reagovat
W
Wenda, 21. 3. 2008 |Casio EXILIM Z1200SR černý |Reagovat