007362
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Casio EXILIM Z150 zelený
- Rozlišení snímače: 8,1 Mpx
- Optický zoom: 4 x
- Velikost displeje: 3 "
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Casio EXILIM Z150 zelený?
„Casio EXILIM Z150 zelený“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 07.06.2009

Casio EXILIM Z150 zelený
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Značka Casio se v poslední době dostává do podvědomí nejen výrobou kvalitních hodinek a kalkulaček, ale čím dál víc se snaží prosadit i v oblasti kompaktních digitálních fotoaparátů. Nový model Casio Z150 je důkazem toho že se jim tento záměr úspěšně daří. Kromě ultrankého kovového těla nabízí…
Parametry
Stylový ultrakompaktní digitální fotoaparát, rozlišení 8,1 Mpx, 4x optický zoom, ISO až 1600, LCD 3,0 palce, 126 g.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 8,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 640x480, 1600x1200, 3264x2448, 2303x1728, 3264x2176 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 4 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 28-112 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 28 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 112 mm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 64 |
| ISO - maximální citlivost | 1600 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 96,7 x 57,3 x 20,2 |
|---|---|
| Hmotnost | 126 g |
| Barva | zelená |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Značka | Casio |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,0179 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Casio EXILIM Z150 zelený použitý fotoaparát v bazaru













Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 23. 9. 2008 |Casio EXILIM Z150 zelený |Reagovat
a
adéla, 23. 9. 2008 |Casio EXILIM Z150 zelený |Reagovat