Digitální kompakt Casio EXILIM Z2300 zlatý

  • Značka: Casio
  • Rozlišení: 14,1 Mpx
  • Optický zoom: 5 x
  • Velikost displeje: 3 "

Sháníte Casio EXILIM Z2300 zlatý?

„Casio EXILIM Z2300 zlatý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Casio EXILIM Z2300 zlatý?

Začít s výkupem

Stylový digitální fotoaparát, rozlišení 14,1 Mpx, širokoúhlý objektiv 26 mm, 4x optický zoom, 3" TFT display, 580 snímků na jedno nabití, záznam HD videa, obrazový procesor EXILIM 5.0, ART efekt, mechanická stabilizace obrazu. Produktová sekce: Digitální kompakty Casio

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

Casio EXILIM Z2300

Širokoúhlý objektiv 26 mm s 5x optickým přiblížením

Díky kombinaci širokoúhlého objektivu 26 mm* se 5x optickým přiblížením je EX-Z2300 skvělým společníkem pro každou příležitost -- máte spoustu možností, odkud pořídit snímek, ať už svých milovaných, krásných památek nebo romantických západů slunce. Nezáleží na tom, zda jste v malé místnosti, v autě nebo na ruském kole - díky ohniskové vzdálenosti 26 mm dostanete do záběru širší scénu a tak můžete i při fotografování zblízka zvěčnit větší skupinu přátel, a to není vše.

*přepočet na kinofilm

Single Frame SR Zoom

Už jen čtyřnásobný optický zoom EX-Z2300 vám umožní docílit vysoce detailních fotografií, avšak se Single Frame SR Zoom se rozsah přiblížení zvýší 1,5x. To znamená, že pětinásobný (5x) optický zoom je převeden na 7,5násobný digitální zoom v kvalitě optického zoomu. Neunikne vám ani jediný detail!

Mechanická stabilizace obrazu

Držet fotoaparát absolutně bez pohnutí je prakticky nemožné. Sebemenší pohyb může způsobit rozmazání a ztrátu detailů snímku. Mechanická stabilizace obrazu tyto pohyby vyrovnává mechanickým posunem CCD snímače, což pravděpodobnost rozmazání fotografií omezí na minimum.

Rozšířený režim Premium Auto

Ať už chcete vyfotografovat portrét, krajinu nebo noční záběr, nebo pokud jsou světelné podmínky a prosvětlení náročné, EXILIM EX-Z2300 vám dovoluje plně se soustředit na váš motiv. Toto je umožněno právě režimem Premium Auto. V tomto režimu fotoaparát automaticky rozezná typická rozmístění motivů a odpovídajícím způsobem upraví nastavení. V závislosti na expozičních podmínkách se aktivují režimy BEST SHOT, jako např. Auto BEST SHOT, Noční záběr bez stativu, Make-up režim, režim Krajina nebo Inteligentní AF režim. Toto zajišťuje automatickou detekci a posléze perfektní zaostření a expozici pohybů, otřesů, a dokonce lidských obličejů. Fotoaparát umí také automaticky upravit jas v podexponovaných částech obrazu - ideální pro motivy zahrnující vyhraněné kontrasty nebo prosvětlení. Nemusíte si dělat starosti s výběrem nejlepšího BEST SHOT režimu pro danou situaci, můžete prostě jen zaměřit svou plnou pozornost na svůj motiv a vytvořit působivé fotografie. Fotoaparát EXILIM Zoom EX-Z2300 je vybaven samostatným tlačítkem režimu Premium Auto, abyste tuto funkci mohli rychle aktivovat i deaktivovat.

Obrazový procesor EXILIM Engine 5.0

Digitálním mozkem fotoaparátů EXILIM je obrazový procesor EXILIM Engine 5.0. Tento novátorský obrazový proces pracuje podle zcela nové koncepce tak, aby bylo dosaženo neobyčejně jasné reprodukce barev, vysoké kvality obrazu a rychlých reakčních časů: Tento procesor nabízí ještě vyšší výkonnost, je dokonce ještě rychlejší a zaručuje potlačení moaré i šumu, a to bez ztráty detailů. Obrazový procesor EXILIM Engine 5.0 obstojí ve všech zkouškách, jako je osvětlení zezadu, portrét, krajina a noční snímky nebo fotografování za nevhodných světelných podmínek. Navíc nabízí obrazový procesor další šikovné funkce jako je inteligentní technologie barev, nová verze funkce Dynamic Photo, zlepšený režim vylepšení obličeje nebo režim Premium Auto, ve kterém jsou nezávisle analyzovány podmínky pro expozici a pak je automaticky nakonfigurováno optimální nastavení.

Rozšířená funkce Dynamic Photo

S rozšířenou funkcí Dynamic Photo (dynamický snímek) můžete vyříznout subjekty ze snímků a přemístit je dopředu nebo na jiné pozadí, můžete změnit velikost anebo je kombinovat se zábavnými animacemi. Navíc máte nyní k dispozicí více možností: přidejte jeden nehybný předmět nebo jeden či více pohyblivých předmětů do vašeho videa, které může být až 20 sekund dlouhé! A zvláštní vlastnost: Nejenže můzete přidávat předměty do vašeho videa, ale také můžete vkládat ručně psaný text. Tedy na co čekáte? Buďte kreativní, dejte vašim snímků život a překvapte své přátele s osobitým přáním "Dynamic Photo"!

BEST SHOT Art Shot

Vytvářejte skutečná umělecká díla pomocí nové funkce BEST SHOT "Art Shot": Díky nové funkci ""Art Shot"" obrazového procesoru EXILIM Engine 5.0 můžete převádět obyčejné snímky na výtvarná díla. Jednoduše si vyberte mezi pastelem, akvarelem nebo jedním ze dvou stylů olejomalby - vaše fotografie se změní na malá umělecká díla, aniž byste museli mít výtvarný talent a platit za drahé barvy.

Art Effect (umělecký efekt)

Funkce Art Effect (umělecký efekt) Vám umožní přeskok na předchozí uloženou fotografii, např. krajiny nebo portrétu, a přeměnit ji na okouzlující olejomalbu, vodomalbu nebo voskovou malbu. Po pořízení fotografie stačí jen zvolit styl malby, který máte rádi, a náhle, se ve vašem fotoaparátu uloží kopie* vybrané fotografie jako malé umělecké dílo.

* 3 megapixely

Vylepšení tváře

Režim vylepšení tváře u modelu EXILIM EX-Z2300 je určen pro zvláště půvabné portréty. Vynikající zpracování obrazu zajistí, že pokožka tváře bude jemnější a změkčí i obličejové stíny způsobené silným slunečním zářením nebo silným osvětlením. Můžete vybrat správný režim až z 12 úrovní - od minimu po maximum a vyzkoušet tak účinek na TFT displeji při pořizování fotografie. Model EX-Z2300 je vybaven samostatným tlačítkem "Make-up Mode" pro urychlení zapnutí nebo vypnutí této funkce.

Funkce Landscape (Krajina)

Režim krajiny modelu EX-Z2300 umožňuje zachytit jedinečné fotografie krajiny. Funkce "Living Landscape" (živá krajina) analyzuje a přiostřuje klíčové barvy. Navíc volba "Mist Removal" (odstraňovač mlhy) automaticky redukuje mraky, mlhu a opary. Výsledkem je jasnější krajina nebo obzor s ostrými konturami a jasnou oblohou. Model EX-Z2300 je vybaven samostatným tlačítkem "Landscape Mode" pro urychlení zapnutí nebo vypnutí této funkce.

Funkce detekce tváře

Ať už jste na dovolené, na párty nebo trávíte čas s rodinou - lidé jsou zvlášť vděčný fotografický subjekt. Je škoda, když tváře vyjdou na snímcích rozmazané. Funkce Detekce tváře nyní nabízí perfektní řešení, protože rozpozná jednotlivé tváře nebo i skupinu tváří a automaticky uplatní nejlepší možná nastavení.

Pokročilý autofokus s automatickým sledováním

Běžící psi, pobíhající děti, jedoucí auta - to je jen pár příkladů pohybujících se subjektů, které jsou náročným oříškem i pro profesionálního fotografa. Díky funkci Autofokus s automatickým sledováním a analýzou pohybu se můžete uvolnit a soustředit se na celkový subjekt. Namáčknutím tlačítka spouště uložíte zaostření - a jakmile spatříte požadovaný záběr, stačí spoušť domáčknout!

Scénické programy BEST SHOT

Od snímků s držením fotoaparátu na výšku a na šířku až po noční scény nebo retro vzhled záběrů - váš EXILIM EX-Z2300 se pružně přizpůsobí nejrůznějším požadavkům. Aby bylo hned od začátku zajištěno úspěšné fotografování a filmování, tento plochý fotoaparát nabízí 40 přednastavení pro nejrůznější situace. S režimy BEST SHOT máte také možnost vytvořit a uložit vlastní nastavení, která lze kdykoli vyvolat.

Automatická závěrka

Rozmazané snímky jsou obvykle důsledkem nestabilního držení fotoaparátu nebo pohybu subjektu při stisku tlačítka spouště. EXILIM nabízí jednoduché řešení problému rozmazaných nebo roztřesených snímků. Funkce Automatická závěrka dokáže automaticky určit ideální okamžik pro pořízení snímku.

Tato nová technologie v kombinaci s Automatickou závěrkou bránící rozmazání, Automatická závěrka u pohybujícího se objektu, Automatickou závěrkou s detekcí úsměvu a Automatická závěrka při autoportrétu zajišťuje rychlé zaostření a automaticky pořídí snímek, když se obraz nepohybuje.

Ostatní
Značka: Casio
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení: 14,1 Mpx
Typ snímače: CCD
Rozlišení fotografií: 2048x1536, 2816x2112, 3648x2736, 4320x2432, 4320x2880, 4320x3240, 640x480
Poměr stran snímku: 16:9, 3:2, 4:3
Stabilizátor snímače: Ano
 
Objektiv
Optický zoom: 5 x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 26-130
Minimální ohnisková vzdálenost: 26 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 130 mm
 
Nastavení expozice
ISO - minimální citlivost: 50
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 4
Nejkratší expoziční čas: 1/1000
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 460800
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Audiozáznam: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 101 x 59 x 20
Hmotnost: 122 g

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Casio EXILIM Z2300 zlatý v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Casio EXILIM Z2300 zlatý, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Casio EXILIM Z2300 zlatý

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím