ID: 001107

Digitální kompakt Casio EXILIM Z280 černý

 • Značka: Casio
 • Rozlišení: 12,1 Mpx
 • Optický zoom: 4 x
 • Velikost displeje: 2,7 "

Sháníte Casio EXILIM Z280 černý?

„Casio EXILIM Z280 černý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Casio EXILIM Z280 černý?

Začít s výkupem

Stylový digitální fotoaparát se širokoúhlým objektivem, rozlišení 12,1 Mpx, 4x optický zoom (26-104 mm), stabilizace čipu, HD video 1280 x 720, Dynamic foto, YouTube, Makro od 5 cm, 39 BestShot scén, LCD 2,7 palce. Produktová sekce: Digitální kompakty Casio

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Casio zaútočilo na konkurenci opravdu ve velkém stylu. Tento malý foťáček je napěchovaný těmi nejlepšími funkcemi, které dnešní náročný zákazník vyžaduje. Objektiv s 4x optickým zoomem začíná na
Celá recenze

Kompletní recenze
Casio EXILIM Z280 černý

Parametry a popis

Hlavní rysy EX-Z280

Rodinný fotoaparát pro každou příležitost

S 12.1 megapixely, 4x optickým zoomem s mechanickým stabilizátorem obrazu, 26 mm široko-úhlou čočkou plus EXILIM Engine 4.0, je EX-Z280 ideálním společníkem na každý den, zvláště na víkendových výletech a rodinné dovolené. Tento kompaktní fotoaparát nabízí praktické funkce, jako jsou Dynamic Photo, Make-up Shot a rozpoznání tváře, s nimiž kvalitní snímek je snadnější než kdykoliv předtím

26 mm širokoúhlý objektiv

Krajina, turistická zajímavost, skupinové foto ve stísněném prostoru: 26mm širokoúhlý objective dělá z EX-Z280 perfektního společníka v každé příležitosti. Díky 26mm fokální délce můžete zachytit větší plochu anebo skupinku přátel z velmi krátké vzdálenosti.

4x optický zoom s mechanickým stabilizátorem obrazu

Zaostřete na své oblíbené okamžiky: 4x optický zoom přiblíží i nejvzdálenější objekty, zatímco automatický mechanický stabilizátor obrazu omezí rozmazání snímku. EX-Z280 obsahuje vše, co potřebujete v kterémkoliv okamžiku, a zaručuje výjimečnou kvalitu fotografií.

Funkce Dynamic Photo

Objevte v sobě umělce
Pomocí funkce Dynamic Photo můžete z právě zachycené fotografie vyříznout objekt a použít jinou fotografii jako podklad. Umožní vám vyříznout dokonce několik objektů ze série zachycených snímků a použít je k vytvoření sekvenčního zobrazení, ve kterém se pohybuje pouze objekt a pozadí zůstává statické.

Nové: nyní máte možnost měnit velikost objektu a přizpůsobovat jej pozadí. Objekty Dynamic Photo lze rovněž převést do video formátu přímo z EX-Z280 - bez nutnosti použít počítač k editování.

EXILIM Engine 4.0

Snímky v protisvětle, portréty, noční záběry a záběry při slabém osvětlení - nový obrazový procesor EXILIM Engine 4.0 si poradí se všemi těmito výzvami. EXILIM Engine 4.0 zpracovává velmi rychle i složité obrazy a zajišťuje skvělou kvalitu obrazu s potlačením moiré a šumu, takže je pořizování a prohlížení skvělých fotografií hračkou.

Pokročilý autofokus s automatickým sledováním

Běžící psi, pobíhající děti, jedoucí auta - to je jen pár příkladů pohybujících se subjektů, které jsou náročným oříškem i pro profesionálního fotografa. Díky funkci Autofokus s automatickým sledováním a analýzou pohybu se můžete uvolnit a soustředit se na celkový subjekt. Namáčknutím tlačítka spouště uložíte zaostření - a jakmile spatříte požadovaný záběr, stačí spoušť domáčknout!

Vylepšení tváře

Buďte jako modelka
EXILIM Zoom EX-Z280 nabízí i funkci Vylepšení tváře, která přináší zvlášť pěkné portréty. Vynikající zpracování obrazu vyhladí pokožku a změkčí stíny ve tváři vznikající při silném slunečním nebo umělém osvětlení. Můžete si vybrat ze dvanácti úrovní dle potřeby - od minimálního po maximální účinek - a během fotografování sledovat efekt korekce na barevném TFT displeji.

Noční snímky z volné ruky

Nově vyvinutý obrazový procesor EXILIM Engine 4.0 umožňuje automatické rozpoznání slabě osvětlených a nočních scén. EX-Z280 i bez použití stativu omezí roztřesení a vytvoří ostré a jasné portréty a noční záběry.

Funkce Více pohybů

Režim Více pohybů v rámci BEST SHOT umožňuje zachycení pohybu na jediné fotografii. Pořiďte fotografii pohyblivého motivu před nehybným pozadím. Motiv je fotografován jako řada snímků, a nový EXILIM Engine 4.0 z nich sestaví jeden obraz. Tak můžete na jediné fotografii zachytit pohyb, například skok na snowboardu od okamžiku odrazu až po dopad.

Funkce detekce tváře

Ať už jste na dovolené, na párty nebo trávíte čas s rodinou - lidé jsou zvlášť vděčný fotografický subjekt. Je škoda, když tváře vyjdou na snímcích rozmazané. Funkce Detekce tváře nyní nabízí perfektní řešení, protože rozpozná jednotlivé tváře nebo i skupinu tváří a automaticky uplatní nejlepší možná nastavení.

Funkce osvětlení

Bohaté barvy
EX-Z280 dokáže rozpoznat a korigovat obtížné světelné situace: funkce osvětlení automaticky optimalizuje jas tváří a to i ve scénách s protisvětlem, stačí stisknout spoušť. Získáte plně barevné snímky i v případě záběrů oblohy nebo budov v pozadí, které jinak trpí přeexponováním.

BEST SHOT

Nemusíte být expert a pořídíte skvělé snímky.
Od snímků s držením fotoaparátu na výšku a na šířku až po noční scény nebo retro vzhled záběrů - váš EXILIM EX-Z280 se pružně přizpůsobí nejrůznějším požadavkům. Aby bylo hned od začátku zajištěno úspěšné fotografování, tento plochý fotoaparát nabízí 39 přednastavení pro nejrůznější situace. S režimy BEST SHOT máte také možnost vytvořit a uložit vlastní nastavení, která lze kdykoli vyvolat.

Scénické programy BEST SHOT jsou velmi praktické a proto je můžete okamžitě vyvolat stiskem jediného tlačítka. EX-Z280 se při fotografování nebo natáčení pohotově přizpůsobí nejrůznějším nárokům, například krajin nebo západu slunce.

Ostatní
Značka: Casio
Příslušenství v balení: Akumulátor, nabíječka, řemínek, USB kabel, AV kabel, síťový kabel, software, návod
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení: 12,1 Mpx
Typ snímače: CCD
Rozlišení fotografií: 2048x1536, 2560x1920, 3264x2448, 4000x2240, 4000x2656, 4000x3000, 640x480
Poměr stran snímku: 16:9, 3:2, 4:3
Stabilizátor snímače: Ano
 
Objektiv
Optický zoom: 4 x
Digitální zoom: 4
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 26-104
Minimální ohnisková vzdálenost: 26 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 104 mm
Typ stabilizátoru: Mechanický
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 15 cm
Makro od: 5 cm
 
Nastavení expozice
ISO - minimální citlivost: 64
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 4
Nejkratší expoziční čas: 1/2000
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P
Prodleva samospouště: 10, 2
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 2,7 "
Rozlišení displeje: 114960
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Dosah vestavěného blesku: 4,2 m
 
Záznam
Typ paměťového media: MMC, SD / SDHC / SDXC
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Audiozáznam: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 98,2 x 54,9 x 20,1
Hmotnost: 112 g
Barva: černá

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Casio EXILIM Z280 černý v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Casio EXILIM Z280 černý, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Casio EXILIM Z280 černý

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (11 - 2)

 • 11

  Lukeš
  Reaguje na 10 | Dobrý den, pokud se Vám zamlouvá Casio, nemám důvod Vám ho rozmlouvat. Je to optimální kompromis mezi cenou a výkonem.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 11.03.2011 | Reagovat

 • 10

  Avatar
  Dobrý den, rozhoduji se mezi tímto fotoaparátem Casio a Olympus T100 a Olympus FE-47. Který z těchto tří modelů byste mi doporučili? Nečekám od toho žádné přehnané výkony, ale chci mít pěkné fotky z exteriérů, ale i obstojné fotky z interiéru. (Můj stařičký foťák interiér moc nezvládá, nejčastěji jsou fotky zbarvené silně do oranžova, nebo na nich vylezají R-G-B pixely, na což se nedá dívat.) Zatím největší dojem na mne dělá toto Casio. Děkuji za odpověď.

  Karel, 11.03.2011 | Reagovat

 • 9

  Lukeš
  Reaguje na 8 | Dobrý den, myslím že tento model Vaše požadavky splní. Video je samozřejmě ze zvukem.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 10.02.2011 | Reagovat

 • 8

  Avatar
  Dobrý den,dotaz na fotoaparát CASIO EXILIM Z280.Je při video nahrávce i zvukový záznam?Fotilo by se s ním klasické snímky z dovolené,děti,krajinka,nejme žádní velcí znalci-bude nám tento tip vyhovovat?Děkuji

  Štěpánka, 10.02.2011 | Reagovat

 • 7

  Avatar
  Reaguje na 6 | Dobrý den, vzhledem požadavkům (šum a rychlost) bych volil http://www.megapixel.cz/sony-cybershot-dsc-w310-ce rny.

  Bohouš Brož - Megapixel, 04.12.2010 | Reagovat

 • 6

  Avatar
  Dobrý den, sháním fotoaparát do cca 3 tis. Fotit s ním budu na zahradě, dovolené (moře) a občasně rychlý pohyb (motocylky na závodech). Dřív jsem měl DSC W30 a byl jsem spokojen s rychlostí a nízkou mírou šumu, nechtěl bych, aby fotoaparát šuměl více než zmíněná W30. Rozhoduji se mezi Exilim Z280, Sony W310, panasonic F3 a Canon A3100. Který byste mi doporučil? Nebo nějaký úplně jiný v této cenové hladině? Děkuji za radu Radek Lamich

  Radek Lamich, 02.12.2010 | Reagovat

 • 5

  Avatar
  Reaguje na 4 | Dobrý den, tak to je zrovna úskalí všech fotoaparátů v této cen.kategorii. Přijatelná fotka je silně individuální. Doporučuji navštívit některou z našich prodejen ( http://www.megapixel.cz/kontakt ) a vyzkoušet a sám porovnat Pavle, s takovým testíkem Vám kolegové rádi pomohou.

  Bohouš Brož - Megapixel, 30.11.2010 | Reagovat

 • 4

  Avatar
  Dobrý den, prosím vás můžete my poradit, vybýrám si fotoaparát tak do do dvou a pů max tří tisíc, aby měl přijatelné fotky ve tmě děkuji za odpověď.

  pavel, 28.11.2010 | Reagovat

 • 3

  Avatar
  Reaguje na 1 | Dobrý den, bohužel ne.

  Bohouš Brož - Megapixel, 11.01.2010 | Reagovat

 • 2

  Avatar
  Reaguje na 1 | Na reakci pracujeme.

  Bohouš Brož - Megapixel, 11.01.2010 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím