EX Z850
zkopírováno do schránky
007433
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Casio EXILIM - Z850
- Rozlišení snímače: 8,1 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Casio EXILIM - Z850?
„Casio EXILIM - Z850“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 14.02.2007
a nebo
nás kontaktujte,
poradíme vám
Alternativy k již neprodávanému Casio EXILIM - Z850
Alternativy k již neprodávanému Casio EXILIM - Z850

Casio EXILIM - Z850
Popis a parametry
Rychlý a výkonný krasavec od Casia se stabilizací obrazu DSP, rozlišení 8 Mpx, 3x optický zoom (eqv. 38-114 mm), velikost LCD 2,5", MPEG 4 video 640 x 480 se zvukem 30 obr./s., citlivost ISO 50-400, české menu, váha 130 g.
- CCD 1/ 1,8", 8,1 Mil. Bodů, 3 264 x 2 448, 3 264 x 2 176 (3:2)
- Stabilizátor obrazu a objektu pro foto i video záběry
- 2,5" ( 64mm) LCD displej, 115 200 bodů (480 x 240 )
- nastavitelný jas displeje
- až 950 snímků na jedno nabití ( 245 min. video záznamu)
- objektiv F = 2,8 - 5,1, f = 7,9 - 23,7 mm ( 38 - 114 u 35mm foto.)
- závěrka 60 - 1/1 600 s, Pan Fokus mód pro záznam pohybu
- 3x optický + 8x digitální zoom, 7 čoček v 6ti skupinách
- 9 bodové měření expozice, makro záznam od 10 cm, auto makro
- Sériové snímání - závěrka každých 0,7s
- Rychlá závěrka zpoždění cca 0,005s po zaostření
- záznam zvuku - lze použít jako digitální diktafon, vestavěný reproduktor
- záznam MPEG 4 videosekvencí 640 x 480 bez omezení 30 snímků/s)
- záznam až 60 min. videa včetně zvuku
- manuální nastavení: vyvážení bílé barvy (6 předvoleb), clony, závěrky
- nastavitelná citlivost 50-400 ISO
- RGB histogram v reálném čase
- EX tlačítko pro přímý přístup k nastavení hodnot expozice
- BESTSHOT Funkce - 33 přednastavených motivů scén v paměti
- MOVIE BESTSHOT - 8 přednastavených motivů scén v paměti pro dokonalé filmové záběry
- PAST MOVIE - záznam videa z vestavěné paměti 6s před stiskem spouště
- Vestavěné světlo pro přisvícení nočních záběrů
- Kalendář,Hodiny, budík, virtuální album, tajná paměť
- Přímý tisk na tiskárny podporující USB direct print a PictBridge
- 8MB vnitřní paměť, slot pro SD/MMC karty
- dodáváno včetně dockovací stanice CA-31 a baterie
- rozměry: 89 x 58,5 x 23,7 mm
- Hmotnost jen 130 g bez baterie
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/1,8 |
| Rozlišení snímače | 8,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 640x480, 1600x1200, 3264x2448, 2816x2112, 2303x1728, 3264x2176 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-114 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 114 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 40 cm |
|---|---|
| Makro od | 10 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 3:2, 4:3 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 50 |
| ISO - maximální citlivost | 400 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 60 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1600 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Optický |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 115200 |
Záznam
| Formáty souborů | AVI, JPEG |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 89 x 58,5 x 23,7 |
|---|---|
| Hmotnost | 130 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | EX Z850 |
|---|---|
| Příslušenství v balení | zdroj, nabíječka, akumulátor, USB kabel, CD-ROM, dockovací stanice |
| Značka | Casio |
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další














Komentáře
IS
Ing.Václav Směták, 10. 12. 2006 |Casio EXILIM - Z850 |Reagovat