Magazín

Blog

Cenu za nejlepší interiér roku 2014 získala pražská prodejna Megapixel!

Michal KřenekAktualizováno: 15. 3. 2021 v 18:20 • Rubrika: Blog

Cenu za nejlepší interiér roku 2014 získala pražská prodejna Megapixel!

Nedávno jsme při hodnocení pražské prodejny Megapixel v Holešovicích použili příměr “Prodejna, kterou si zamilujete” Netušili jsme při tom, že za velmi krátkou dobu tato specializovaná prodejna s fotografickou a video technikou dokáže oslovit a nadchnout nejen náruživé fotografy a fotografky, ale i odborné architekty, kteří v rámci soutěže Grand Prix architektů 2014 ocenili prodejnu cenou za nejlepší interiér.

Obsah

Čistý a jednoduchý design

Při hledání designu našeho Social store jsme se inspirovali jednoduchostí a praktičností značkových prodejen celosvětových značek.  V dvoupatrové prodejně o velikosti 569 čtverečních metrů tak dnes najdete design, který dává velký důraz na samostatné vyzkoušení vystavených produktů bez obsluhy a klade důraz na celkové pojetí fotografie a videa. Není tak překvapením, že v pražském Social Store naleznete zázemí pro přednášky, fotoateliér, tiskové centrum, čítárnu s fotografickou technikou a kavárnu s nejlepším kafem v Holešovicích.

Přijďte si udělat vlastní názor

Pro fotografy, nadšence architektury a designu, kteří nás ještě doposud nenavštívili  je to opět další důvod se na naši prodejnu přijít podívat a udělat si vlastní názor. Jsme plně přesvědčení, že budete nadšeni. Můžete přijít si jen tak posedět nebo si rovnou vyzkoušet některé z našich fotografických workshopů.

Realizace a jak to vidíme?

Za realizací interiéru prodejny stojí společnost ADR s. r. o. s architekty Petrem Kolářem, Alešem Lapkou a Janou Zoubkovou. Ta hodnotí ocenění následovně: "Jsme rádi, že porota ocenila prostorové kvality návrhu, materiálovou strategii, haptičnost a osobitost zvoleného řešení. Bereme ocenění jako fantastické završení spolupráce s investorem na této zakázce". 

Tomáš Matějček, ředitel společnosti MEGAPIXEL k tomu dodává: “Chtěli jsme nabídnout zákazníkům vysokou kvalitu prezentace, která odpovídá i našim službám. To že máme zcela odlišnou prodejnu než mají ostatní prodejci vnímají návštěvníci velmi pozitivně. Toto ocenění potvrzuje, že jsme se vydali správným směrem”.

Podívejte se na naší prodejnu zblízka přes virtuální prohlídku a nebo ještě lépe, přijeďte nás navštívit!

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.