Ceny v soutěži

Ke každé správné soutěži patří samozřejmě ceny pro vítěze. I v té naší budou nejúspěšnější fotografové odměněni hodnotnými cenami. Každý měsíc jsou ve hře produkty z našeho tiskového a vzdělávacího centra a vítězové roční soutěže se mohou těšit na digitální zrcadlovky! Výhercům roční soutěže uspořádáme po skončení Roku s Megapixelem měsíční výstavu velkoformátových fotografií v prostorách našeho social store v Praze.

1. místo

Digitální zrcadlovka
Canon EOS 70D + 18-135 mm IS STM v ceně 34 990 Kč 
6 ks velkoformátových fotografií A3+ na desce v ceně 6 300 Kč

Tento výkonný fotoaparát s univerzálním objektivem vám umožní úspěšně fotografovat jakýkoliv žánr. Díky duální CMOS AF technologii dokáže plynule a rychle zaostřovat nejen při focení, ale i při natáčení Full HD videa, které dokáže zaznamenávat rychlostí 30sn/s a HD video až 60sn/s. Dokonalý přehled poskytuje výklopný třípalcový dotykový displej a optický hledáček s 98% pokrytím obrazového pole. Bezdrátové sdílení i ovládání přístroje je zajištěno Wi-fi modulem, nic vás tak nebude omezovat při vaší tvorbě.

1. místo

2. místo

Systémový kompakt
Sony Alpha A5100 + 16-50 mm v ceně 17 390 Kč
4 ks velkoformátových fotografií A3+ na desce v ceně 4 200 Kč

Sony Alpha A5100 je vybavena snímačem CMOS Exmor APS-C s rozlišením 24,3Mpx a procesorem Bionz X. Díky tomu má fotoaparát velmi nízkou hladinu šumu a vysokou rychlost snímání. Velkou předností přístroje je hybridní systém automatickcého zaostřování díky kterému neminete žádný důležitý záběr. Videozáznam lze pořizovat ve Full HD rozlišení, pro kreativní fotografování jsou k dispozici nejen manuální režimy, ale i velké množství obrazových efektů.

2. místo

3. místo

Systémový kompakt
Olympus E-PL7 + 14-42 mm v ceně 16 990 Kč
2 ks velkoformátových fotografií A3+ na desce v ceně 2 100 Kč

Olympus PEN E-PL7 je elegantní kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy disponujicí 16Mpx CMOS snímačem s mechanickou stabilizací a rychlým 81-bodovým zaostřováním. Natáčí Full HD video a díky Wi-Fi připojení je možné ho ovládat z chytrých zařízení. Vaše fotografie si prohlédnete na výklopném třípalcovém dotykovém displeji, který vám umožní fotografovat v jakékoliv situaci.

3. místo

Cena uživatelů galerie

Digitální zrcadlovka
Nikon D5300 + 18-140 mm VR v ceně 25 990 Kč

Tento působivý fotoaparát formátu DX s vestavěným připojením Wi-Fi, modulem GPS a 24,2 Mpx vám umožní výjimečně detailně zachycovat a sdílet magii vašeho světa. Funkce Wi-Fi propojuje fotoaparát přímo s chytrým zařízením pro možnost sdílení snímků ihned po jejich pořízení. Funkce GPS přidává ke snímkům informace o poloze a usnadňuje přidávání snímků do mapy světa a sdílení snímků z cest s ostatními. Díky velkému výklopnému a otočnému monitoru lze snadno pořizovat snímky a videosekvence z působivých nových perspektiv a vysoký výkon přístroje za nízké hladiny osvětlení (s citlivostí rozšiřitelnou až na hodnotu ISO 25 600) zaručuje pořízení brilantních snímků za nízké hladiny osvětlení.

Cena uživatelů galerie

1. místo

Individuální kurz vám umožní připravit si školení dle vlastních potřeb ať už potřebujete probrat více témat v jednom kurzu nebo se chcete specializovat na konkrétní problematiku. Naši zkušení lektoři vás naučí, jak správně ovládat váš digitální fotoaparát, vysvětlí vám základní princip expozice a kompozice a poradí vám jak fotografovat jednotlivé fotografické žánry. Všechny nově získané informace si samozřejmě i rovnou vyzkoušíte v praxi.

1. místo

2. místo

Fotoobraz - Foto v rámu v rozměru 40 x 60 cm v ceně 990 Kč

Fotobraz je skvělá možnost, jak atraktivně prezentovat nebo darovat vaši fotografii. Vytištěna bude na hluboce matném prémiovém papíru a bude zarámována pod sklo v dřevěném přírodním, bílém nebo černém rámu dle vašeho výběru. V našem Tiskovém centru jsme pro vaše potřeby pečlivě vybrali a připravili variaci těch nejlepších materiálů, takže perfektní výsledek je zaručen.

2. místo

3. místo

Vyčistit čip potřebuje čas od času každý fotoaparát s výměnným objektivem. Poukaz lze uplatnit na všech našich pobočkách, kde vám profesionálně vyčištíme snímače téměř všech fotoaparátů do druhého dne.

3. místo

Cena uživatelů galerie

Fotoobraz - Foto na plátno v rozměru 40 x 60 cm v ceně 990 Kč

Vystavte svou fotografii jako obraz v galerii - bude vytištěna na malířském plátně nejvyšší kvality a vypnuta na dřevěném napínacím rámu. Díky špičkové kvalitě materiálu i tisku je výsledný obraz dokonalý i při pohledu z malé vzdálenosti, plátno tak může být vystaveno i v menších místnostech.

Cena uživatelů galerie