Ceny v soutěži pro kategorii GRAFIKA

Ke každé správné soutěži patří samozřejmě ceny pro vítěze. I v té naší budou nejúspěšnější fotografové, grafici a video makeři odměněni hodnotnými cenami. Každý měsíc jsou ve hře produkty z našeho tiskového a vzdělávacího centra nebo produkty partnerů soutěže. Vítězové roční soutěže v kategorii GRAFIKA se mohou těšit na notebook, monitory a tablet!

Roční výhry dle poroty

Celoroční soutěž GRAFIKA/ 1. místo (roční cena) 2019

Celoroční soutěž GRAFIKA/ 1. místo (roční cena) 2019

Notebook
Notebook Asus ZenBook

Celoroční soutěž GRAFIKA/ 2. místo (roční cena) 2019

Celoroční soutěž GRAFIKA/ 2. místo (roční cena) 2019

Monitor
Monitor BenQ PD3200U v ceně 17 990 Kč

BenQ PD3200U reflektuje stále vyšší požadavky co se velikosti plochy a rozlišení týče. Tento profesionální 32" LCD monitor je osazen 10 bitovým IPS panelem s prémiovou kvalitou obrazu odpovídající standardu Rec. 709. Nabízí 4K rozlišení a pokrytí barevného prostoru 100% sRGB.

Celoroční soutěž GRAFIKA/ 3. místo (roční cena) 2019

Celoroční soutěž GRAFIKA/ 3. místo (roční cena) 2019

Grafický tablet
Grafický tablet Wacom Cintiq 16 v ceně 14 990 Kč

Tablet Wacom Cintiq 16, je vybavené špičkovou technologií pera Wacom, nabízí živé barvy, jemnost full HD rozlišení a ergonomický design. Spolu s vysoce citlivým Pro Pen 2 zajišťuje skutečně přirozený zážitek a povznáší kreativní nápady na další úroveň.

Roční výhra podle nejvyšší dosažené atraktivity

Celoroční soutěž GRAFIKA / Cena uživatelů galerie 2019

Celoroční soutěž GRAFIKA / Cena uživatelů galerie 2019

Monitor
Monitor Eizo ColorEdge CS2420 černý v ceně 16 390 Kč

Přesnou kalibraci monitoru CS2420 zvládnete obratem ruky. Pro tento účel se používá mikroprocesor EIZO, který zajišťuje optimální využití širokého barevného spektra panelu LCD. Proto monitor CS2420 zobrazuje barvy a přechody s nejvyšší přesností. Amatérští fotografové a grafici v tomto monitoru získávají nezkreslený pohled na své snímky. Panel LCD s širokým barevným prostorem, technologie LED, kontrast 1000:1, jas 350 cd/m2. Velký rozsah barev, pokrývá 99 % barevného prostoru AdobeRGB. 16bitová tabulka LUT pro přesnou hardwarovou kalibraci jasu, bílé a gama. Modul Digital Uniformity Equalizer pro vynikající rozdělení jasu a uniformitu barev. Přesná reprodukce barev díky 16bitové tabulce LUT a až 10bitové reprodukci barev. Vstupy Display Port, DVI-I a HDMI. Standardní součástí je software ColorNavigator.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím