Magazín

Blog

Červencová foto/video soutěž na téma RESTART KULTURY právě odstartovala

Martin LukešAktualizováno: 7. 7. 2020 v 8:49 • Rubrika: Blog

Červencová foto/video soutěž na téma RESTART KULTURY právě odstartovala

Někomu začaly prázdniny a vlastně se dá říci, že někomu pokračují. Jednou z oblastí, která si prošla téměř čtvrtletními prázdninami, byla kultura. Déle než tři měsíce byla zavřená kina, divadla, galerie i kulturní domy. neproběhly žádné festivaly ani jiné kulturní radovánky. Pomalu se ale začíná blýskat na lepší časy a tak červencové kolo naší FOTO/VIDEO soutěže bude takovou výzvou. Podpořte restart naší kultury a zkuste ho nějak zajímavě zaznamenat. Odměnou pro ty nejlepší budou, tak jako každý měsíc, zajímavé a hodnotné ceny.

Obsah

Téma foto soutěže - Restart kultury

Naše životy se pomalu vrací do normálu a stejně tak je to i s oblastí, která patřila k těm nejpostiženějším. Ano řeč je o kultuře obecně. Ta nyní zažívá pozvolný restart, takže už konečně můžeme vyrazit do galerie, do kina, na koncert nebo na nějaké divadelní představení. Vezměte s sebou fotoaparát a zachyťte kulturní restart, který snad znovu nakopne všechny ty věci, které máme rádi a při kterých relaxujeme, bavíme se nebo se inspirujeme.

Nahrát soutěžní fotografii

Téma video soutěž - Kultura žije!

Výzva pro všechny videomakery. Natočte zajímavý medailonek nějakého interpreta, průřez hudebním nebo divadelním vstoupením, pozvánku na nějakou výstavu či nějaký hudební klip. Představivosti se v tomto směru meze nekladou. Hlavním porotcem ale bude ostřílený koncertní fotograf a kameraman, tak nezapomeňte na originalitu, dynamiku a samozřejmě ten správný střih, aby vaše video mělo ideální tah na branku.

Nahrát soutěžní video

Garant soutěže - Tony Košař


Tony Košař je koncertní fotograf a videomaker už od roku 2011. Od svých 16 let jezdí s kapelou Marpo a TroubleGang jako jejich dvorní fotograf a součást crew. Dále spolupracuje na festivalech Pražský, Brněnský a Hradecký Majáles, Okoř a letos nový Letokruh. Vloni odjel podzimní turné s kapelou Mirai a s uskupením Azurit Kingdom. Fotil i několik koncertů pro české interprety jako jsou například Marek Ztracený, Pokáč, Lenny, Renne Dang, Pipes and Pints a jiné. Jeho zálibou je cestování, kde zachytává místní život a prostředí. Navštívil Mexiko, Thajsko, Vietnam, Tanzánii, Maroko, Norsko, USA a jiné... Článek o Mexiku vyšel na stránkách RedBull.cz.

Technika garanta video soutěže

Partner soutěže Canon- výrobce foto a video techniky


Ceny pro vítěze červnových soutěží

Foto soutěž

1. místo - Poukaz na nákup techniky Canon v hodnotě 5 000 Kč.

2. místo - Poukaz na nákup techniky Canon v hodnotě 3 000 Kč.

3. místo - Poukaz na nákup techniky Canon v hodnotě 1 000 Kč.

Cena uživatelů Galerie - Poukaz na nákup techniky Canon v hodnotě 2 000 Kč.

Video soutěž

1. místo - Poukaz na nákup techniky Canon v hodnotě 5 000 Kč.

2. místo - Poukaz na nákup techniky Canon v hodnotě 3 000 Kč.

3. místo - Poukaz na nákup techniky Canon v hodnotě 1 000 Kč.

Cena uživatelů Galerie - Poukaz na nákup techniky Canon v hodnotě 2 000 Kč.

Jak se zapojit do soutěže ROK S MEGAPIXELEM

Stačí se zaregistrovat v naší Galerii na webu a nahrát minimálně jednu soutěžní fotografii či video odpovídající danému měsíčnímu tématu a označit ji jako soutěžní. Po uplynutí všech 12 měsíčních kol bude vyhlášen nejvšestrannější fotograf a video maker Galerie Megapixel za rok 2020. Celoroční soutěž i jednotlivá měsíční kola mají dvě soutěžní linie. O vítězi té hlavní rozhoduje odborná porota a vítězem té druhé se stává autor fotografie a videa s nejvyšší dosaženou atraktivitou dle členů Galerie. Bližší podrobnosti naleznete ve všeobecných podmínkách soutěže a na stránkách jednotlivých kategorií – FOTO a VIDEO.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.