Magazín

Krátce

Přijďte na oficiální představení Wacom Cintiq Pro 24

Ondřej KristAktualizováno: 26. 3. 2018 v 10:18 • Rubrika: Krátce

Přijďte na oficiální představení Wacom Cintiq Pro 24

V úterý 3. dubna bude na pražské prodejně exkluzivně představena horká novinka mezi profesionálními grafickými tablety Wacom – model Cintiq Pro 24. Na programu je prezentace nového modelu oficiálním „evangelistou“ Wacom Michalem Řehákem a dále speciální workshopy, mimo jiné i se známým ilustrátorem Vladimírem Strejčkem.

Obsah

Samotnému představení Cintiq Pro 24 bude předcházet přednáška na téma použití populárního softwaru Zoner Photo Studio X na grafických tabletech. Specialista přímo z firmy Zoner předvede unikátní fukce editoru navržené pro tablety Wacom.

Velmi atraktivní budou dva specializované workshopy zaměřené na práci s tablety. První, vedený Michalem Řehákem, se bude týkat úpravy fotogarafií a pokročilé retuši. Druhý kurz se zaměří na digitální ilustraci a povede jej špičkový profesionální ilustrátor z ateliéru DRAWetc. Vladimír Strejček.

Akce se koná v Úterý 3. dubna 2018 v holešovické prodejně Megapixel

Program dne:

  • 12:45 – Úprava fotek s tabletem Wacom v Zoner Photo Studio X prakticky (povede specialista ze společnosti Zoner) REGISTRACE
  • 14:00 – Oficiální představení nového tabletu Wacom Cintiq Pro 24 (proběhne ve Wacom Experience Centre)
  • 14:45 – Workshop Úprava fotografií na tabletech Wacom (lektor Michal Řehák) REGISTRACE
  • 16:30 – Workshop Digitální ilustrace na tabletech Wacom (lektor Vladimír Strejček z ateliéru DRAWetc.) REGISTRACE

Workshopy jsou zdarma, je ovšem nutné se regitrovat. Počet míst je omezen.

Nový Wacom Cintiq Pro 24 je zde! | Megapixel
Wacom Cintiq Pro 24 přináší nový displej s přesností barev až 99% barevného prostoru Adobe RGB.  Navíc při rozlišení 4K UHD (3840 × 2160 px) můžete vidět každý detail svého vytvářeného díla se stoprocentní přesností.
 
Velkou výhodou je rovněž snížená odezva, která je méně jak poloviční oproti dřívějším modelům Cintiq Pro a dosahuje pouhých 12 msCintiq Pro 24 byl vydán ve dvou verzích, klasické bez dotykového displeje a také s dotykovým displejem s označením Cintiq Pro 24 Touch.
 
S novým perem Wacom Pro Pen 2 je pohyb po displeji při práci přirozený a přesný. 8 192 úrovní citlivosti tlaku posunuje přesnost práce opět o kus dále a bezchybné rozpoznávání náklonu znamená nové možnosti použití vašich oblíbených nástrojů v grafických editorech. Tři tlačítka umožní pohodlnější práci s 3D modely.
 
Wacom Cintiq Pro 24 je také prvním grafickým tabletem, který bude možné rozšířit o zásuvnou jednotku Wacom Cintiq Pro Engine a udělat tak z přístroje plnohodnotná all-in-one počítač.

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.