Magazín

Produktové aktuality

Chcete batoh Peak Design zdarma?

Tom KalousAktualizováno: 3. 2. 2020 v 10:43 • Rubrika: Produktové aktuality

Chcete batoh Peak Design zdarma?

Je to jednoduché, batoh Peak Design dostanete zdarma k objektivům Tamron pro bezzrcadlovky Sony FE, stačí si vybrat.

Akce platí do 15. 2. 2020 nebo do vyprodání zásob!

Nové batohy a brašny Peak Design V2 už určitě všichni znáte. Že ne? Pak si nezapomeňte přečíst, jak jsme všechny novinky Peak Design V2 představili. No a abychom vám udělali ještě před Vánoci radost, rozhodli jsme se, že vám pár prémiových batohů Peak Design Everyday Backpack 15L Zip v2 rozdáme ke každému zakoupenému objektivu Tamron pro fotoaparáty Sony FE.

K objektivům Tamron

Tamron 17-28mm F/2.8 Di III RXD

Překvapivě výborný širokáč, který je schopný vykreslit i to nejvyšší rozlišení, kterým současné fotoaparáty Sony disponují. Objektiv jsem měl osobně na vyzkoušení a nemohu si na nic stěžovat. Snad jen na absenci rozsahu až do 35 mm. Objektiv netrpí žádnou aberací ani v přímém protisvětle a nemá téměř žádnou distorzi nebo jiné vady.

Podrobná recenze

Tamron 28-75mm F/2.8 Di III RXD

Tamron vyvinul objektivy s unikátním ohniskovým rozsahem a vysokou světelností po celém rozsahu objektivu. Navíc jsou za velmi lukrativní cenu. Kolega Ondra, který se zabývá hlavně natáčením videí, nedá na tento objektiv dopustit. Natočí na něj skoro každou svatbu, či jinou zakázku. Co oceňuji na tomto objektivu já, je kompaktní velikost a malá váha. Ostření je velmi rychlé a optických vad je zde opravdu pomálu.

Podrobná recenze

Batoh zdarma

Peak Design Everyday Backpack Zip v2 - šedá

Kompaktní a jednoduchý 15 litrový batoh je doslova nacpaný vychytávkami, které vám zpříjemní každodenní putování městskou džunglí. Everyday Zip je zjednodušená verze ikonického batohu Peak Design. Hlavní komora batohu je přístupná po celém obvodu batohu.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.