Magazín

Produktové aktuality

Chcete doručit zboží do Vánoc? Objednejte včas!

Tom KalousAktualizováno: 16. 12. 2019 v 12:44 • Rubrika: Produktové aktuality

Chcete doručit zboží do Vánoc? Objednejte včas!

Jak již bývá zvykem, v období Vánoc narůstá počet objednávek a tím pádem se také zvyšuje zátěž dopravců a to především poslední týden před Vánoci. Zapomnětlivci objednávají na poslední chvíli a pak se diví, že zboží nedostanou včas. Objednejte na jistotu, stěžejní termíny naleznete níže.

Pokud si přejete, aby vám byly vánoční dárky doručeny službou PPL do Štědrého dne, je potřeba objednávku vytvořit nejpozději do 20. prosince do 16 hodin. Při volbě vyzvednutí v zásilkovně objednávejte do 17. 12. Osobní odběry na našich prodejnách jsou pak možné až do 24. prosince do 12 hodin.

Pokud budete mít takový dárek od nás, nemusíte se ale bát. Do 10. ledna ho totiž můžete vyměnit za cokoliv jiného. Jak to funguje? I na toto jsme sepsali článek.

OTEVÍRACÍ DOBA O VÁNOCÍCH

Fotoobrazy a fotografie

Vzhledem k vysokému vytížení výrobní kapacity tiskárny a přepravní služby PPL před Vánoci, může dojít k prodlení s doručením objednávek o 1-2 pracovní dny. Pokud si tedy přejete fotografie a fotoobrazy doručit pod stromeček včas, objednejte si je nejpozději do 16. prosince 2019

Fotoobraz na plátno, 40×60 - 740 Kč

Co koupit na Vánoce?

Pokud máte jasno, není nic jednoduššího, než navštívit naše pobočky nebo si zboží objednat na e-shopu. V rozhodování vám mohou pomoci i naše akční nabídkyMomentálně probíhají akce cashback a cenová zvýhodnění. K řadě produktů také můžete získat dárky zdarma.

No, a pokud stále nevíte, co k Vánocům vašim blízkým pořídit, mrkněte na naše tipy na dárky (nejen) pro fotografy, grafiky a střihače nebo pro milovníky audia. Pokud to nechcete pokazit, doporučujeme dárkové poukazy. Takovým poukazem nikdy nic nezkazíte. Vybrat si můžete třeba Dárkový poukaz na tříhodinový individuální kurz v hodnotě 1 990 Kč, Dárkový poukaz na tisk v hodnotě 1 000 Kč nebo Dárkový poukaz na osobního tiskaře v hodnotě 1 000 Kč, díky kterému získáte hodinovou konzultaci s profesionálním tiskařem, který vám poradí, jak správně upravit fotografie před tiskem. Dále jsme pro vás připravili Dárkový poukaz na vlastní výběr fotografií z prodejní Galerie v hodnotě 5 000 Kč. V naší Galerii máte na výběr ze spousty krásných originálních fotografií, které si u nás můžete nechat zvěčnit na plátno či do rámu. 

Napište Ježíškovi

Protože jsou Vánoce nejen o zachycování krásných chvilek s vašimi blízkými, ale také o splněných přáních, přicházíme i letos s originálním Dopisem Ježíškovi. Vyberte si dárek z naší megavánoční nabídky nebo z našeho e-shopu, přejděte do nákupního košíku, klikněte na tlačítko „Napsat Ježíškovi“, vyplňte jméno „Ježíška“ a napište vzkaz, stejně jako když jste byli malí a je to. Pak už zbývá jen věřit, že pod stromečkem naleznete ty vysněné dárky nejen z Megapixelu!

Zobrazit celou nabídku


Úvodní foto: Shutterstock

O novinkách, slevách a akcích budete vědět jako první.

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.

Váš e-mail nezneužijeme

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.