Magazín

Produktové aktuality

Chcete nový Sony A7R IV A nebo A7R III A se slevou 7 500 Kč? Prodejte nám váš současný foťák a sleva i 15% výkupní bonus jsou vaše - PRODLOUŽENO

Tom KalousAktualizováno: 1. 7. 2022 v 10:36 • Rubrika: Produktové aktuality

Chcete nový Sony A7R IV A nebo A7R III A se slevou 7 500 Kč? Prodejte nám váš současný foťák a sleva i 15% výkupní bonus jsou vaše - PRODLOUŽENO

Nestačí vám už vaše rozlišení a chcete se posunout? Snímač s vysokým rozlišením na Sony A7R IV A nebo A7R III A vám bude více než stačit! Zaznamenejte každý detail, nyní se slevou 7 500 Kč po zadání kódu SOAR75.

Obsah

Podmínky akce

Od 1. 7. do 31. 7. 2022 můžete uplatnit v nákupním košíku nebo přímo na jedné z našich prodejen slevový kód SOAR75, díky čemuž obdržíte slevu 7 500 Kč na nákup těla Sony A7R IV A, A7R III A nebo rovnou celého setu.

V případě, že uvažujete o upgradu své techniky, využijte naší akce RestartDoneste nám k výkupu váš starý funkční fotoaparát s možností výměnných objektivů a získejte bonus 15 % na nákup techniky Sony A7R IV A nebo A7R III A.

Nevíte, jakou cenu má váš starý fotoaparát? Podívejte se do naší výkupní kalkulačky.

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Chci Sony A7R IV A

Sony A7R IV A

Tento model cílí především na reklamní a produktové fotografy, jelikož disponuje novým stabilizovaným Exmor R™ CMOS snímačem s vysokým rozlišením 61 megapixelů. Senzor pracuje s pomocí poslední generace obrazového procesoru BIONZ X a řadí se tak mezi první plnoformátový snímač těchto rozměrů. Je pro vás i 61 megapixelů málo? Použijte funkci „Pixel shift,“ která díky vyfocení a následnému složení 16 snímků dohromady vytvoří fotografii s rozlišením 240 megapixelů!

A7R IV A má také naprosto špičkový hledáček s rozlišením 5,67 milionů bodů a tak už vůbec nerozpoznáte, jestli se díváte do optického nebo digitálního hledáčku. Pokud natáčíte, bude vás bavit 4K rozlišení, které je převzorkované z 6K, takže neztratíte žádný detail.

Chci Sony A7R IV A

fotoaparát Sony | Megapixel

Sony Alpha A7R III A

Pokud se spokojíte s "pouhými" 42 Megapixely a budete mít radost, že ušetříte nějakou tu korunu v poměru nákupu oproti A7R IV, tak je pro vás tento model ideální! Osobně jsem ho více než rok vlastnil a nadělal jsem s ním hodně parády. Sony A7R III A nabízí sekvenční snímání o rychlosti až 10 snímků za vteřinu s kompletně tichou, nebo mechanickou závěrkou při plném sledování AF. Navíc má také stabilizovaný snímač s účinností až 5,5 EV.

Ve 4K rozlišení natočíte 30 fps s datovým tokem 100 Mbps. Ve Full HD pak můžete využít až 120 fps a zpomalit tak své záběry až 4x. Tento přístroj nabízí 2 sloty na paměťové karty, QUAD VGA OLED hledáček s 3,686 milionu bodů, 399 ostřících bodů s fázovou detekcí a spoustu dalších funkcí.

Chci Sony A7R III A

Sony A7R III A | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.