Objednávejte bezpečně online! Vše vám přivezeme zdarma až domů!
Naše prodejny také fungují, ale pouze pro výdej internetových objednávek.

Chcete vyhrát špičkovou bezzrcadlovku Nikon Z50? Zúčastněte se naší zářijové svatební FOTO / VIDEO soutěže ROK S MEGAPIXELEM! Blog

Chcete vyhrát špičkovou bezzrcadlovku Nikon Z50? Zúčastněte se naší zářijové svatební FOTO / VIDEO soutěže ROK S MEGAPIXELEM!

Martin LukešAktualizováno: 4. 9. 2020 v 12:45 • Rubrika: Blog

Všichni svatební fotografové a videomakeři, ať už z řad amatérů nebo profíků, zbystřete své smysly. Zářijové kolo FOTO a VIDEO soutěže ROK S MEGAPIXELEM 2020 bude patřit právě svatebním fotografiím a videům. Tohle kolo ale bude v mnoha ohledech výjimečné. O vítězi bude rozhodovat hned čtveřice profesionálních svatebních fotografů a vyhrát můžete ceny v hodnotě více než 60 000 Kč. Autor nejlepšího videa si navíc odnese špičkovou digitální bezzrcadlovku Nikon Z50 vlogger kit.

Video soutěž -  Svatební videoreportáž

Ke svatbám patří neodmyslitelně nejen svatební fotograf, ale také svatební kameraman. A přesně těm je určená naše zářijová soutěž. Zúčastnit se mohou nejen profesionálové, ale všichni, kteří rádi pobíhají s kamerou v ruce. Hodnocení soutěžních příspěvků bude ale tentokrát velmi přísné. Budeme koukat nejen na natočení samotné, ale také na zvuk, střih, práci s barvami i hudbou. Ve hře jsou ceny za více než 60 000 Kč, které věnoval partner soutěže Nikon. O tom, kdo se stane vítězem a odnese si digitální bezzrcadlovku Nikon Z50 vlogger kit, rozhodne čtveřice profesionálů, kterými jsou Petr Wagenknecht, Lukáš Navara, Jiří Tvaroh a náš kolega z Megapixelu Jiří Vacek.

Nahrát soutěžní video

Hlavní ceny video soutěže

1. místo - Digitální bezzrcadlovka Nikon Z50 vlogger kit

2. místo - poukaz na zboží Nikon v hodnotě 5 000 Kč

3. místo - poukaz na zboží Nikon v hodnotě 2 500 Kč

Cena uživatelů Galerie - poukaz na zboží Nikon v hodnotě 2 500 Kč

Foto soutěž - Den s velkým D

Den D může pro každého znamenat něco jiného. Pro někoho zdárné zakončení školy, pro jiného narození dítěte a pro sportovce například zisk zlaté medaile na Olympiádě. V naší zářijové soutěži tím ale máme na mysli jen a výhradně den svatební. Fotografická soutěž se tedy bude točit kolem svatební fotografie. Soutěž je určena jak amatérským, tak profesionálním fotografům a hrát se bude o ceny v hodnotě za více než 60 000 Kč. Ty do soutěže věnoval partner soutěže, kterým je renomovaný výrobce fotografické techniky Nikon. O vítězi budou tentokrát rozhodovat hned čtyři garanti, kterými jsou profesionální svatební fotografové ze všech koutů země - Petr Wagenknecht, Lukáš Navara, Jiří Tvaroh a náš kolega Jiří Vacek.

Nahrát soutěžní fotografii

Hlavní ceny video soutěže

1. místo - poukaz na zboží Nikon v hodnotě 20 000 Kč

2. místo - poukaz na zboží Nikon v hodnotě 5 000 Kč

3. místo - poukaz na zboží Nikon v hodnotě 2 500 Kč

Cena uživatelů Galerie - poukaz na zboží Nikon v hodnotě 2 500 Kč

Garanti soutěže

Petr Wagenknecht (Ústí nad Orlicí) - Rád se rozhlížím kolem sebe, a to nejlépe z kavárny. Relaxuji nad (plným) talířem dobrého jídla. Výčitky mě následně ženou do lesa vše vyběhat. Chodím naboso a vůbec mi nevadí otázka: „Chceš přispět na boty?“ :-) Harmonizuju četbou a poslechem podcastů. Profesně se mi daří a povedlo třikrát.
wagenknecht.cz

Lukáš Navara (Olomouc) -  srdcem především svatební fotograf a už 20 let vytvářím vaše životní příběhy. Nechci jen zdokumentovat váš svatební den, ale zachytit skutečné pocity štěstí a všechny klíčové momenty, abyste si při prohlížení fotek vybavili každý vtípek, který padl třeba při slavnostním projevu.
navarafoto.cz

Jiří Tvaroh (České Budějovice) - sám sebe nazývá univerzálním fotografem. Snaží se precizně zachycovat jak reportážní snímky, tak komerční fotografie. Svatby fotografuje více než 15 let. Stal se vyhledávaným svatebním fotografem, který pusobí nejen po celé České republice ale i v zahraničí. Na svatbách mu asistuje a vybrané situace fotografuje manželka Alča.
jiritvaroh.cz

Jiří Vacek (Praha) - Moje hlavní motto je: Dělej všechno obráceně než ostatní. Miluju extrémní situace a nerad se dívám, jak svatebčani zívají, a proto se mnou prostě: Svatba není nuda...
jirivacek.com

Rozhovor s garantem Jiřím Tvarohem - JAK FOTIT SVATBY

Technika garantů

Partner soutěže výrobce foto a video techniky NIKON

https://cdn.megapixel.cz/images/w1024h1024/9/226149.jpg?v=1567422195

Jak se zapojit

Stačí se zaregistrovat v naší Galerii na webu a nahrát minimálně jednu soutěžní fotografii či video odpovídající danému měsíčnímu tématu a označit ji jako soutěžní. Po uplynutí všech 12 měsíčních kol bude vyhlášen nejvšestrannější fotograf a video maker Galerie Megapixel za rok 2020. Celoroční soutěž i jednotlivá měsíční kola mají dvě soutěžní linie. O vítězi té hlavní rozhoduje odborná porota a vítězem té druhé se stává autor fotografie a videa s nejvyšší dosaženou atraktivitou dle členů Galerie. Bližší podrobnosti naleznete ve všeobecných podmínkách soutěže a na stránkách jednotlivých kategorií – FOTO a VIDEO.

Svatební workshop s garantem soutěže Jiřím Tvarohem


22. 09. 2020 / 15:00 až 19:00 - Praha


Svatební workshop s garantem soutěže Lukášem Navarou


07. 10. 2020 /15:00 až 18:00 - Olomouc

 Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Doporučené produkty

Doporučené stránky

 • Jak fotit svatby

  Mnohými trochu odsuzovanou fotografickou disciplínou bývá fotografování svateb. Ovšem pravdou zůstává, že fotografování svateb patří k…

 • Svatební fotografie

  Svatební fotografie je velmi významnou a také velmi ceněnou disciplínou. Svatbu bez fotografa si lze představit asi jen těžko, podobně jako bez…

 • Svatební den

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Nové recenze

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

 • Denní doručení PPL 129 Kč
 • Kurýr od 249 Kč
 • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
 • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Kontakt

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím