Magazín

Produktové aktuality

Chraňte svůj iPhone 14 v odolném a přesto elegantním krytu od Peak Design!

Lucie VořechováVydáno: 13. 9. 2022 v 8:42 • Rubrika: Produktové aktuality

Chraňte svůj iPhone 14 v odolném a přesto elegantním krytu od Peak Design!

To, že na trh přichází očekávaná novinka iPhone 14 jste pravděpodobně zaregistrovali. Co nás však po samotném mobilním telefonu zajímá nejvíce? Rozhodně to, jak ho ochránit před nechtěnými pády, nárazy a nehodami! Doplňte svůj nový iPhone 14 o kvalitní a odolný kryt Everyday Case od Peak Design!

Obsah

Ať už iPhone 14 používáte pro své podnikání, sportovní aktivity, nebo především jako přístroj pro focení, neuškodí ho mít chráněný v pevném a kvalitním obalu, který zajistí bezpečnost vašeho nového zařízení. Peak Design na toto myslí, a proto vyvinul obal, který jednak plní funkci ochrany, zároveň je však elegantní a zastane svou roli jak do městského ruchu, tak při cestování. 

Peak Design Everyday Case

Peak Design Everyday Case nabízí dvě barevné verze. Tmavě šedou a zelenou. Ultralehké polykarbonátové tělo s vnějším pláštěm ze 100% recyklované nylonové tkaniny odolá povětrnostním vlivům. Oproti jiným obalům se vyznačuje svými parametry. I přes svou tenkost 2,4 mm zvládne ochránit váš iPhone při pádu z až 2 metrů, a to díky pogumování po celém obvodu krytu, které pomáhá tlumit nárazy. 

Iphone 14 | Megapixel

Ať už jste podnikatel na cestách, nadšený cyklista nebo fotografický mág, oceníte vestavěný systém připojení. Ten zajišťuje, že si telefon můžete zachytit přes nalepovací adaptér na palubní desku vozu, či jiné rovné povrchy. Dále si kryt lze připevnit na řídítka svého kola, tripod, peněženku a jiné příslušenství z řady Peak Design Mobile

Adaptér je vybavený dvěma montážními body pro kotvičky Peak Design Anchor, které umožňují přichytit telefon na jakýkoliv popruh Peak Design. Díky tomu máte zajištěný telefon proti rozbití při video tricích, ale zároveň si ho můžete bezpečně uložit kolem krku, pokud putujete po zahraničí a nechcete telefon zbytečně vystavovat. 

Chci ochranný kryt

Kryt na Iphone 14 | Megapixel

Fotomobily | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.