Magazín

Produktové aktuality

Čím potěšit firmu na konci roku? Sáhněte po nové výbavě!

Karolina NiklaschováVydáno: 19. 12. 2017 v 21:59 • Rubrika: Produktové aktuality

Čím potěšit firmu na konci roku? Sáhněte po nové výbavě!

Přemýšlíte, co by vašim zaměstnancům i vám udělalo radost na konec roku? Co takhle vykročit do toho dalšího s novou výbavou? Teď je ten ideální čas pořídit si třeba nové počítače, tiskárny nebo firemní telefony. Teď před koncem roku si navíc vše můžete dát do nákladů.

Obsah

Právě nám vrcholí nejnáročnější období roku pro většinu firem. Vánoce jsou sice svátkem klidu a pohody, ale všichni dobře víme, že v práci je to občas trochu na hlavu. Pro vedoucí firem se blíží období uzávěrek a posledních pár dnů na dokončení všeho. Přemýšlíte, jak začít nový rok, čím udělat radost celé firmě a jak zvýšit výkonnost? Pořiďte novou výbavu a zlepšete tak efektivitu práce, protože pro někoho může být nová výbava i obrovskou motivací. Vyberte třeba nový firemní telefon, tablet nebo monitor

MacBook Pro Retina s 13"

MacBook je skvělým řešením pro firmy i pokud podnikáte na vlastní noze. Ať vás vaše nápady povedou kamkoli, díky špičkové grafice, výkonnému procesoru a svižnému úložišti se tam dostanete rychleji než dřív. Vydrží bez nabíjení celý den – až 10 hodin. MacBook ma dvoujádrový procesor Intel Core i5 s frekvencí 2,3GHz, 8GB RAM pamětí, 128GB flashové úložiště a grafickou kartou Intel Iris Graphics 640.

Samsung Galaxy Note 8

Objevujte dokonalejší detaily na Infinity dispeji! Mobilní telefon je důležitou součástí firmy. Nejenže ho využijete k desítkám pracovních úkonů a komunikaci, ale v posledních letech funguje opravdu na všechno, jako vyřizování mailů, zápisník a fotoaparát. Phablet nové generace s duálním fotoaparátem: 12Mpx dual pixel F/1.7 s optickou stabilizací + Telephoto: 12Mpx dual pixel F/2.4 s optickou stabilizací, 2x optický zoom. Přední fotoaparát se pyšní 8Mpx a také se světelností F/1.7 AF. 

Epson EcoTank ITS L6190

Epson EcoTank  je perfektní volbu pro náročnější firemní využití. Tiskárny řady EcoTank dokáží snížit náklady na tisk až o 90 % a to především díky speciálním inkoustovým nádržkám, jež je velmi snadné doplnit. Navíc díky jejich objemu je není třeba ani doplňovat tak často. K dispozici je i automatický oboustranný tisk, automatický podavač, skenování a kopírování. 

Apple iPad Pro 12,9"

Má daleko větší výkon než většina PC notebooků. Přitom se s ním krásně dělá. Na přestavěný Retina displej je radost pohledět, stejně jako se ho dotýkat. A všechno to spojuje iOS, nejvyspělejší mobilní operační systém na světě. Na novém 12,9 palcovém iPadu máte víc místa na víc práce.  iPad používají některé firmy k celé interní komunikaci firmy.

Monitor Benq PD2710QC

Pro kreativní profíky přinášíme už na první pohled úžasný 27" QHD monitor s rozlišením 2K, který jako první monitor od společnosti BenQ nabízí rozhraní USB Type-C™. Připojte notebook do integrované dokovací stanice USB-C™ externího monitoru a snadno využijte široké možnosti konektivity, aniž by bylo nutné připojovat nepraktické kabely a samostatnou dokovací stanici.

Dalším praktickým vybavením firmy i podnikavých jednotlivců může být zejména Microsoft Office 2016 pro domácnosti a podnikatele CZ, kde najdete veškeré potřebné programy: Outlook, Word, Excel, PowerPoint a OneNote.

Místa není nikdy dost! LaCie 2big DOCK 12TB HDD, 3.5" Thunderbolt 3 je externí úložiště i pro ty nejnáročnější uživatele. Jedná se o ideální volbu pro ukládání a práci se 4K videem bez zbytečných prodlev, kdy přenosová rychlost dosahuje vysokých 440 MB/s.

Pro grafiky je tu nepostradaqtelný Cintiq Pro 13 FHD od firmy Wacom, který ušetří mnoho času a je vybavený funkcemi, které pomohou zvýšit produktivitu.

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.