ID: 067031

Clip Studio Paint Pro na 6 měsíců zdarma

 • Značka: Různé

Clip Studio Paint Pro na 6 měsíců zdarma

Expert na telefonu 724 784 252, 725 596 696
Na prodejnách Vás vždy rádi uvidíme, ale pokud chcete nakoupit z bezpečí domova, nabízíme Vám možnost konzultace s našimi odborníky po telefonu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Clip Studio Paint Pro - šestiměsíční předplatné zdarma ke grafickým tabletům Wacom One (do 31.12.2020), Wacom Cintiq 16 a Cintiq 22 (do 30.4.2020). Clip Studio Paint Pro na 6 měsíců od společnosti Celsys (https://www.adobe.com) zahrnuje zkušební verzi aplikaci Clip Studio Paint Pro. Produktová sekce: Software Různé

Produkt je samostatně neprodejný.

Parametry a popis

Zakoupením tabletu Wacom One získáte nárok na 6 měsíční licenci Clip Studio Paint Pro zdarma. K získání tohoto bonusu je nutná registrace produktu na https://www.wacom.com/register. Nabídka je platná do 31. prosince 2020.

Při zakoupení tabletů Wacom Cintiq 16 a Cintiq 22 rovněž získáte nárok na 6 měsíční licenci Clip Studio Paint Pro zdarma. K získání tohoto bonusu je nutná registrace produktu na https://www.wacom.com/register. Nabídka pro tyto modely je platná do 30. dubna 2020.

Clip Studio Paint Pro na 3 + 3 měsíce

Clip Studio Paint Pro od společnosti Celsys Inc. (https://www.clipstudio.net/en) s 3měsíční licencí. Po 3měsíční lhůtě poskytnuté v rámci akce bude software zařazen do nižší kategorie – zkušební verze. V tomto okamžiku si můžete zvolit registraci u společnosti Celsys za účelem získání měsíčního licenčního programu pro Clip Studio Paint Pro a můžete získat další 3měsíční licenci zdarma. Pro více informací navštivte https://www.clipstudio.net/en/news/202001/07_01.

Clip Studio Paint Pro je dostupný v následujících jazycích: angličtina, němčina, francouzština, španělština a korejština.

Jak se mohu zúčastnit

 1. Bezplatná počáteční 3měsíční licence na Clip Studio Paint Pro
  Musíte zaregistrovat svůj nový tablet Wacom u společnosti Wacom na adrese www.wacom.com/register, abyste získali bonus.

  Registrace musí být dokončena do 30. dubna 2020 (pro Wacom Cintiq 16 a Cintiq 22) nebo 31. ledna 2021 (pro Wacom One). Registrace vyžaduje uvedení následujících osobních údajů: křestní jméno a příjmení, stát, platná e-mailová adresa a sériové číslo výrobku Wacom (standardně zjištěno automaticky).

  Pokud byla registrace řádně dokončena během registrační lhůty, obdržíte e-mail potvrzující Vaši registraci a další informace.

  Softwarový kód k aktivaci bonusu a odkaz, kde si můžete stáhnout Clip Studio Paint Pro, naleznete ve svém účtu Wacom v sekci Wacom Library (knihovna) (https://account.wacom.com). Kód k aktivaci softwaru musí být uplatněn do  30. dubna 2020 (pro Wacom Cintiq 16 a Cintiq 22) nebo 31. ledna 2021 (pro Wacom One), abyste měli nárok na bonus. Platba v hotovosti nebo kombinace s jinými slevami či kredity není možná. Pokud máte s registrací problémy nebo pokud jste neobdrželi potvrzení registrace, přestože jste splnili všechny podmínky, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na jednom z uvedených telefonních čísel, které naleznete na adrese: https://www.wacom.com/contact
 2. Prodloužení licence na Clip Studio Paint Pro na další 3měsíční období v rámci žádosti o měsíční program
  59 a méně dní do vypršení počáteční licence se v záložce Menu softwaru Clip Studio Paint Pro objeví odpočet počítající zbylé dny do skončení platnosti licence. Můžete kdykoli zkontrolovat počet zbývajících dní zkušební licence také následujícími způsoby:

  Windows: Click the [Help] menu > [License Agreement]
  macOS: Click the [Clip Studio Paint] menu > [License Agreement]

  Po vypršení počáteční 3měsíční lhůty se při spuštění softwaru objeví dialogové okno. Pomocí tohoto dialogového okna označeného jako „Zakoupit licenci“ se můžete přihlásit do účtu Clip Studio v rámci softwaru a získat přístup k nabídce s cílem registrovat se pro získání prodloužené licence.

  Účet Clip Studio je nezbytný pro provoz softwaru po počáteční 3měsíční lhůtě. Pro vytvoření účtu je nezbytná platná e-mailová adresa a název účtu. Služba prodloužení licence Vám umožňuje prodloužit Vaši licenci na Clip Studio Paint prostřednictvím žádosti o měsíční program.

  Budete muset zadat požadované informace, abyste potvrdili platnou platební kartu v registračním menu, a dokončili tak registraci. Po registraci bude k Vašemu účtu zdarma přidána další 3měsíční licence.

  Po registraci se můžete přihlásit prostřednictvím nového dialogového okna „Držitelé licence“, které se zobrazí v softwaru. Po přihlášení bude nová licence ověřena a software bude spuštěn. Pokud chcete používat software po skončení další 3měsíční bezplatné lhůty, bude z Vámi uvedené platební karty stržen poplatek a licence bude prodloužena. Pokud bude prodloužená licence zrušena před skončením další 3měsíční bezplatné lhůty, nevzniknou žádné poplatky. Aktuální informace o cenách prodloužené licence od dubna 2020 naleznete na následujícím odkaze: https://www.clipstudio.net/en/

Další

Uvedené kódy mohou být používány pouze určeným způsobem. Žádosti o využití kódu jsou přípustné, pouze pokud jste dodrželi stanovené lhůty – nákupní lhůtu, registrační lhůtu a lhůtu pro využití. Pokud se rozhodnete navzdory našim očekáváním, že chcete výrobek Wacom vrátit, ztratíte tím rovněž nárok na bonus, který jsme Vám udělili v souvislosti s akcí, a musíte bonus proto vrátit nebo smazat, aniž bychom Vás o to požádali.

Akce není výslovně určena k nákupu použitých výrobků.

Ostatní
Značka: Různé

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 1 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím