Garant soutěže

Czech Vibes

Pod pseudonymem Czech Vibes se skrývá tvůrčí duo Markéta Polášková (27) a Magdaléna Fukanová (24). Markéta pochází z Olomouce, kde studovala sociologii a andragogiku. Magdaléna zase pochází z Brna, kde studovala geografii a kartografii. K focení a natáčení se obě dostaly v roce 2014, a to úplnou…

Číst více

Pod pseudonymem Czech Vibes se skrývá tvůrčí duo Markéta Polášková (27) a Magdaléna Fukanová (24). Markéta pochází z Olomouce, kde studovala sociologii a andragogiku. Magdaléna zase pochází z Brna, kde studovala geografii a kartografii. K focení a natáčení se obě dostaly v roce 2014, a to úplnou náhodou díky Instagramu, tam také objevily vášeň k této kreativní činnosti. (viz. @czech_vibes) Holky mají v Czech Vibes rozdělené role, Markéta se věnuje fotografii, především focení přírody a zároveň stojí za režírováním videoprojektů. Naopak Magdaléna se zabývá videem, které natáčí a edituje. Společně mají hudební kanál na youtube, který se jmenuje Czech Vibes Sound. Zde představují hudební tvorbu producentů z celého světa. Hudební videa jsou dokreslena jejich fotkami případně i videi. Kanál má téměř 200 tisíc odběratelů. 

 Od roku 2017 se holky věnují Czech Vibes a Czech Vibes Sound již na plný úvazek. V posledním roce se zaměřují na natáčení hudebních videoklipů. Zmínit můžeme například videoklip pro novozélandského producenta BAYNKa a jeho písníčku “Come Home”  , které se dostala do Australské a Novozélándské televizní hudební stanice MTV. Další podařený videoklip byl pro českou skupinu Vesna s jejich píseň “Kytička”, na kterém spolupracovali s taneční skupinou DiVize. 

 Co se týče dalších projektů, tak spolupracovaly s automobilkou Škoda ČR, mobilním operátorem T-mobile a aktuálně úzce spolupracují s firmou Nikon. 

 Instagram | Youtube

www.czechvibes.com

Technika garanta

Czech Vibes / garant