Magazín

Produktové aktuality

Další mobilní stabilizátor z dílny DJI je tu! Přivítejte DJI OM 5

Tom KalousAktualizováno: 8. 9. 2021 v 14:30 • Rubrika: Produktové aktuality

Další mobilní stabilizátor z dílny DJI je tu! Přivítejte DJI OM 5

Malý, kompaktní, s vysokou výdrží a výsuvnou selfie tyčí i novými funkcemi. Takový je nový stabilizátor DJI OM 5, který vám pomůže se stabilními a kreativními záběry z mobilu.

Obsah

Stabilnější než dřív

DJI OM 5 má tři ještě silnější motory než dříve a unese tak i težší telefony. Zajistí, že bude váš telefon směřovat tam, kam chcete i při dynamických pohybech. Nové algoritmy navíc adaptují stabilizátor vašim pohybům, a to i při jízdě na kole nebo při ovládání gesty. Vaše záběry budou stále hezky plynulé.

Chci DJI OM 5

Stabilizátor pro mobil | Megapixel

Natáčejte jako profík

Funkce ShotGuides automaticky rozpozná vaše prostředí a ukáže vám užitečné tipy a triky, jak v daném prostředí natáčet. Dokonce navrhne kreativní šablony. Od natáčení až po upravování - tato nová funkce dovolí i úplným začátečníkům vytvářet ohromující videa. Funkce ActiveTrack 4.0 byla celkově vylepšena od více pokročilých schopností rozpoznávání až po vyšší responzivitu. Nově dokonce umí i sledování obličeje v režimu selfie. Sledování objektů vám umožní více se soustředit na kompozici a příběh videa.

Stabilizátor značky DJI | Megapixel

Režimy pro snadnější natáčení

Každý moment může být mistrovské dílo. Díky DJI OM 5, který nabízí širokou škálu chytrých režimů, budete vždy připraveni kreativně zachytit všechny. Využijte funkce jako je Panorama, které vám složí několik fotek do jedné. Novinka ale nabízí spoustu video funkcí. Story Mode vám pomůže s vytvořením příběhu,  i když nemáte žádné zkušenosti s natáčením. DynamicZoom dodá videím šmrnc, stará známá funkce Timelapse zrychlí všechno dění před objektivem a SpinShot zachytí video otáčející se kolem své osy tak, jak to vídáte v populárních videoklipech.

Stabilizátor  pro mobily DJI | Megapixel

Novinka DJI OM 5 bude k dispozici ve dvou barevných provedeních - bílá a šedá. Za cenu 4 490 Kč dostanete kapesního pomocníka, díky kterému vytvoříte poutavá videa, která se budou na vašich sociálních sítích vyjímat.

Chci DJI OM 5

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.