Magazín

Produktové aktuality

Další skvělá ocenění - Shop roku 2009

Aktualizováno: 26. 11. 2009 v 12:58 • Rubrika: Produktové aktuality

Další skvělá ocenění - Shop roku 2009

Již delší dobu mají naši zákazníci možnost hodnotit náš obchod na serveru Heureka.cz, kde mohou vyjádřit svoje osobní zkušenosti s našimi službami. Nyní dostali možnost hodnotit i jednotlivé obchody mezi sebou v soutěži ShopRoku 2009 a Megapixel.cz dostal další skvělá ocenění!

Obsah

V soutěži ShopRoku 2009 na serveru Heureka.cz byly vyhodnocovány obchody v kategoriích Ceny kvality a Ceny popularity. V Ceně kvality o vítězích rozhodovali pouze reální zákazníci, kteří v daných eshopech nakupovali během roku 2009. Konečné výsledky byly vyhodnoceny na základě hodnocení zákazníků v nezávislém dotazníku spokojenosti.

Megapixel.cz získal Cenu kvality a také Cenu popularity v kategorii Elektro v soutěži ShopRoku 2009!

Hodnocení probíhalo celkem ve 14 kategoriích.

Na Heurece o soutěži mimo jiné uvádějí: "Cílem soutěže je najít a ocenit internetové obchody, které chápou zákazníka jako nejdůležitější prvek jejich podnikání. Po prvním ročníku můžeme bez obav říci, že mottem "Spokojený zákazník nadevše" se může chlubit každý z oceněných shopů v Ceně kvality. A jelikož výsledky v některých kategoriích byly opravdu těsné, je jasné, že na českém internetovém trhu se skrývají desítky kvalitních eshopů, mnohdy malých a neznámých, které by rozhodně neměli internetové veřejnosti zůstat skryté."

Z tohoto ocenění máme o to větší radost, protože jak jsme uvedli, hodnotili reální zákazníci, kteří s námi (a samozřejmě i s ostatními obchody) mají vlastní osobní zkušenost. Ocenění od odborných porot si samozřejmě také velice vážíme, ale

Spokojenost našich zákazníků je pro nás jednoznačně nejdůležitější! Díky za vaši přízeň.

Sdílet na


Komentáře k článku

J

Sice trochu opožděně, ale připojuji se ke gratulaci!
2

Jirka, 1. 4. 2010 |Reagovat

S

Gratulace, hold to děláte dobře! Jen tak dál i v roce 2010 a samo i potom;)
1

Standa, 28. 11. 2009 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.