Magazín

Produktové aktuality

Dejte šanci použité technice se zárukou

Lucie VořechováAktualizováno: 19. 3. 2023 v 11:39 • Rubrika: Produktové aktuality

Dejte šanci použité technice se zárukou

Řadíte se mezi tvůrce, kteří nelpí na nejnovější technologii a bohatě si vystačí se staršími modely za nejlepší cenu? Tak to je pro vás náš Bazar ideální volbou! Fotoaparáty, objektivy, videokamery, drony, batohy, stativy, ateliérová světla a mnoho dalšího najdete v naší bazarové nabídce. Vše je při výkupu důkladně zkontrolováno a otestováno. Obdržíte od nás veškeré informace o stavu produktu, a když budete chtít, můžete si techniku i osobně vyzkoušet, ať nekupujete zajíce v pytli!

Obsah

Možná uvažujete o koupi zařízení z druhé ruky přes internet? K tomu se však váže riziko neodpovídající ceny, technika ve špatném stavu nebo dokonce i podvod. Jak se tedy nejlépe chránit a vědět, že nakupujete přesně to, co poptáváte? Odpověď je snadná:

Vybavte se fototechnikou z Bazaru v Megapixelu!

Všechny produkty prochází před výkupem detailním testováním a kontrolou. Naši vyškolení specialisté vědí přesně, na co se zaměřit a čemu věnovat pozornost. Vše pečlivě zdokumentují a případné závady zapíšou. Jste tedy plně informovaní o přesném stavu techniky a znáte veškeré informace ještě před samotným nákupem. 

Pořídit si u nás můžete bazarové zboží jak online, tak osobně. Pokud dorazíte na naši pobočku v Praze, Brně nebo Ostravě, techniku si na místě můžete i vyzkoušet. A co dál vás na našem Bazaru zaujme? 

Proč využít Mega Bazar

To se dozvíte v našem videu:

Chci techniku z Bazaru

Fototechnika z druhé ruky se zárukou

Bojíte se, že vám produkt nebude vyhovovat? Do 14 dnů od převzetí zboží můžete odstoupit od smlouvy bez udání důvodu. A protože si za kvalitou našeho bazarového zboží opravdu stojíme, dostanete navíc záruku 12 měsíců. To znamená, že pokud objevíte jakoukoliv vadu, která není mechanická, zboží zašleme do servisu a opravu vyřídíme v rámci reklamačního řízení za vás!

Fototechnika z Bazaru | Megapixel

Široká nabídka použitého zboží

Jak už jsme psali v úvodu, v našem Bazaru si na své přijdou nejen fotografové a videomakeři. I grafici, ilustrátoři, střihači videí nebo nadšenci do analogové techniky si u nás najdou techniku a příslušenství za nejlepší cenu!

Náš Bazar nabízí použité:

Chci techniku z Bazaru

Máte zájem o konkrétní produkt a chcete se ještě na něco doptat? Obraťte se na naše bazarové oddělení na emailu: bazarpraha@megapixel.cz. Naši specialisté vám rádi pomůžou a poradí s výběrem.

Objektiv | Megapixel

Bazarová technika na splátky

Pokud zrovna nechcete vydat celý finanční obnos naráz, umožníme vám nákup rozložit na splátky. Minimální hodnota produktu musí činit 2 000 Kč. Délku splácení lze nastavit na 1 až 72 měsíců a úvěr můžete uplatnit na celý nákup, nebo jen jeho část

Veškeré formality vyřídíte pohodlně on-line nebo na prodejně a svůj nový fotoaparát, grafický tablet nebo třeba příslušenství si můžete odnést hned, aniž byste zaplatili jedinou korunu. Splácet začnete až za měsíc.

Pojištění bazarové techniky

Pojistěte si techniku na svá dobrodružství. I na bazarové zboží můžete uplatnit naše pojištění. Pojistit si u nás můžete fototechniku a drony, a to už od 490 Kč na 2 roky!

Pojištění fototechniky se vztahuje na:

  • poškození podpětím či přepětím,
  • krádež, vloupání a loupež,
  • vandalismus,
  • poškození živelnou událostí,
  • mechanické poškození vzniklé neopatrným zacházením či neúmyslným zničením.

Chci techniku z Bazaru

Přijďte k nám do Bazaru osobně a vyzkoušejte si techniku před nákupem

Bazarová technika | Megapixel

Záruka | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.