Recenze DJI Pocket 2 Creator Combo

Hodnocení zákazníků (1)

Hodnocení zákazníků (1)

3

Nemohu hodnotit, nemohu nainstalovat, chybí návod !!

Ověřený zákazník
Jaroslav Tupý, 26.02.2021

3

Popis a parametry

Popis a parametry

Malý přenosný fotoaparát s 3-osou stabilizací obrazu a 8násobným zoomem pro 64 Mpx fotografie. 4× zoom k dispozici pro 16Mpx fotografie a 1080p video. 3× zoom k dispozici pro 2.7K video. 2× zoom k dispozici pro 4K video. Nabídne vám maximálně rychlý hybridní AF, který kombinuje detekci kontrastu a automatické zaostřování s fázovou detekcí. Mimo jiné disponuje působivými efekty, jako je Glamour Effects, Panorama, Timelapse, Story mode, AI Editor atd. Pomocí ActiveTrack 3.0 vytvoříte nepřetržitý záběr na konkrétní subjekt, bez ohledu na váš pohyb. Dále je zde vylepšená stabilizace, možnost HDR videa. Skvělým faktem je zde možnost směrování snímání stereo zvuku a spousta dalších dechberoucích funkcí. Jedná se o zvýhodněný kit obsahující příslušenství pro ještě lepší podmínky k vaší tvorbě.

DJI Pocket 2 Creator Combo

Je kompaktní snadno přenosný fotoaparát, pro záznam nezapomenutelných okamžiků. Pocket 2 disponuje 3-osou stabilizací obrazu, a tak se můžete spolehnout na maximum ostrých fotografií a plynulých videí. Konstrukčně je designován pro možnost pohodlného ovládání jednou rukou. Kouzelné záběry ve vaší ruce.

Vejde se do kapsy

Tento malý fotoaparát se stabilizátorem dokáže zachytit velké momenty. Sedne vám přímo do ruky, kapsy nebo tašky. Můžete si je vzít zkrátka kamkoliv. Díky jeho  vlastnostem lze Pocket 2 vzít na cesty a zdokumentovat její celý průběh a s ní i všechny nečkané zážitky.

Působivé efekty

Pomocí Glamour Effects můžete vytvářet opravdu poutavé selfie. Pocket 2 se hrdě může pochlubit 93° úhlovým pohledem. Se svou flexibilitou je dokonale připraven  zachytit dokonalé záběry pro sdílení na sociálních sítích.

Panorama s vysokým rozlišením

S funkcí pro 180° panorama můžete zachytit celé horské pásmo nebo vytvářet skupinové selfie s 3×3 panorama. Neuvěříte, jak široký záběr dokáže zachytit tak malý fotoaparát.

ActiveTrack 3.0

Pomocí ActiveTrack 3.0 vás i vaše přátele Pocket 2 udrží v nepřetržitém záběru a to bez ohledu na váš pohyb.

Timelapse

Proměňte hodiny ve vteřiny. S Motionlapse přibyde navíc hladký pohyb kamery. Hyperlapse používá EIS k udržení stabilního rámce vašeho záběru.

Story mode

S tímto režimem, který kombinuje vaše videa s hudebními šablonami, budete pomocí pár kliků moci vytvářet opravdu poutavé minifilmy.

AI Editor

Nechcete dodatečně upravovat vaše záběry? Díky AI Editor, který automaticky kombinuje videa, nebo fotografie s přechody a hudbu, vytvoříte velmi poutavé “klipy“, se kterými určitě potěšíte vaše blízké.

Vylepšená stabilizace

Motoricky ovládaná 3-osá stabilizace budete moci vytvářet opravdu plynulé záběry i v pohybu. Tuto jedinečnou technologii lze využívat i pro kreativní fotografie, například s dlouhou expozicí.

Obrazová kvalita

 • HDR video

Ukažte s HDR videem všem, jak vypadá skutečný barevný život. Pocket 2 zvládne oddělite úrovně expozice na oblasti a vrstvit obraz tak, aby byly záběry plné reálných detailů. Tuto kvalitu obrazu budete zkrátka Milovat!

 • 8× Zoom

Chcete-li vytvářet fotografie a videa s neuvěřitelnými detaily, pak vás jistě Pocket 2 ohromí svou možností přiblížení s 8× zoomem. Zvládne tak pořizovat 64Mpx stabilizovaní snímky.

Audio

Neuvěřitelné video, které doslova pohltí nežádoucí zvuk. Technologie DJI Matrix Stereo se záznamem zvuku, plným velkého množství skutečných detailů. Jedině tak můžete své zážitky prožívat znovu a znovu.

 • Stereo záznam

Rukojeť disponující čtyřmi mikrofony vám poskytne až neuvěřitelně prostorový záznam zvuku. 

 • Soundtrack

Zvuk videa je mnohem lépe zřetelný, Pocket 2 totiž umí přizpůsobit směr audio-zaostření ve směru, kde se zrovna nachází natáčená osoba.

 • Přiblížení zvuku

Společně se zoom přiblížením se přibližuje “zoomuje“ i jeho zvuk, vzniká tak mnohem dynamičtější zvuková stopa.

 • Směrové audio

Pocket 2 umožňuje nahrávání zvuku ve třech odlišných zvukových vzorech, a tak je finální výsledek lépe přizpůsoben natáčené scéně.

Klíčové vlastnosti:

 • EIS je k dispozici pouze pro hyperlapse a je automaticky povolen.
 • Hybridní AF 2.0 kombinuje detekci kontrastu a automatické zaostřování s fázovou detekcí, což umožňuje fotoaparátu udržovat zaostření rychleji a efektivněji..
 • 8× zoom k dispozici pro 64Mpx fotografie. 4× zoom k dispozici pro 16Mpx fotografie a 1080p video. 3× zoom k dispozici pro 2.7K video. 2× zoom k dispozici pro 4K video.

Obsah balení DJI Pocket 2 Creator Combo

 • DJI Pocket 2     
 • DJI Pocket 2 Obal    
 • DJI Pocket 2 Mini Control Stick    
 • DJI Pocket 2 držák na stativ (1/4")
 • popruh na zápěstí
 • Nabíjecí kabel USB splitteru DJI (typ A na typ C)
 • sada nálepek DJI
 • Adaptér Osmo Pocket Smartphone (Lightning a USB-C)
 • Držák DJI Pocket 2 Do-It-All
 • Bezdrátový vysílač mikrofonu DJI + čelní sklo bezdrátového mikrofonu
 • Mikro stativ DJI Pocket 2
 • Širokoúhlý objektiv DJI Pocket 2

Příslušenství

a) Mini Control Stick:  Přenosný joystick, pro snadné ovládání směru kamery a zoomu.
b) Do-It-All Handle: Můžete připojit jako rozšíření rukojeti a zároveň poskytuje vestavěný modul Wi-Fi a Bluetooth, audio konektor, bezdrátový přijímač mikrofonu, externí reproduktor a držák stativu.
c) DJI bezdrátový mikrofon s předním sklem: Bezdrátový záznam zvuku pro křišťálově čistý zvuk (eliminuje hluk větru).
d) Širokoúhlý  objektiv:  Zvyšte FOV fotoaparátu na 110 ° a bez zkreslení.
e) Držák telefonu: Poskytuje bezpečnější připojení Pocket 2 a připojeného telefonu. Vestavěný držák stativu a nástavec “Cold-shoe“ z něj činí jedinečnou vlogovou soupravu.
f) Nabíjecí pouzdro: Kapacita pro 1,5 nabití, která zároveň slouží jako úložný prostor pro microSD paměťové karty a ND filtry.
g) Vodotěsné pouzdro: Pro plynulé podvodní záběry použijte vodotěsné pouzdro do hloubky až 60 m.
h) Kryt: Chrání stabilizátor a má vyhrazené přihrádky pro adaptéry k telefonu, širokoúhlý objektiv, DJI Pocket 2 Micro Stativ, a DJI Pocket 2 Mini Control Stick.
i)  Držák Stativ: Používá 1/4“-20 základnu závitu pro montáž jakéhokoli standardního stativu.
j) Micro Stativ: Složte stativ do přenosného tvaru, a užijte si stabilitu Pocket 2 kdekoliv.

Osmo Pocket příslušenství, které je kompatibilní s DJI Pocket 2:

k) Prodlužovací tyč:  Obsahuje vestavěnou ovládací páčku a tlačítka na rukojeti, která umožňují kontrolu nad pohybem stabilizátoru, nahrávkami a režimy stabilizátoru.
l) Sada ND filtrů: Připevněno k objektivu pomocí magnetu, aby se snížilo příchozí sluneční světlo o 1/4, 1/8, 1/16 a 1/32.
m) Ovládací kolečko:  Vestavěný číselník ovládá otáčení a náklon kloubu stabilizátoru a dvě funkční tlačítka umožňují vylepšenou kompozici snímku.

Obrazový snímač

Formát snímače 1/1,7
Rozlišení 64 Mpx
Rozlišení fotografií 9216 × 6912
Obrazový snímač CMOS
Stabilizátor snímače Ano

Objektiv

Optický zoom 8 x
Minimální ohnisková vzdálenost 20 mm
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F) 1,8

Nastavení expozice

ISO - minimální citlivost 100
ISO - maximální citlivost 6400

Typ videokamery

Typ Akční a 360° kamery

Záznam

Typ paměťového media SD / SDHC / SDXC (UHS-I), SD/SDHC, Micro SDXC
Formáty souborů JPEG, MOV, MPEG, MPEG-4, RAW, TIFF, WAV, DNG
Rozlišení videa 4K
Audiozáznam Ano
Stereo zvuk Ano

Obecné

České menu Ano

Rozhraní a napájení

Typ akumulátoru integrovaný
Způsoby napájení Akumulátor

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 124,7 × 38,1 × 30
Hmotnost 117 g

Ostatní

Číslo produktu CP.OS.00000121.01
Značka DJI

Zobrazit popis a parametry