Fotografický kurz

Dlouhé expozice a práce s filtry NISI

Chcete se naučit pracovat s fotografickými filtry a v praxi si vyzkoušet dlouhé expozice? Přijměte pozvání na praktický workshop s Honzou Březinou, ambasadorem značky NISI. V první části si během 45 minut vysvětlíme, které filtry a jak používat. Následně se přesuneme k Vltavě a čekají nás tři hodiny praktického fotografování.

Úroveň kurzu

začátečník, pokročilý, středně pokročilý

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Kurz vede

Profesionální fotograf, zkušený cestovatel, zapálený lektor, blogger a zakladatel Ilumia.


Všem účastníkům workshopu budou k dispozici filtry systému NISI V6, které Honza pravidelně používá.

https://www.megapixel.cz/nisi-kit-starter-iii-100mm-system-v6


foto: Jan Březina

Co vás čeká:

  • jak vybrat správný set filtrů pro krajinářskou fotografii
  • jak používat jednotlivé typy filtrů
  • jak určit správné nastavení při dlouhých expozicích
  • na co všechno si dávat pozor 

Kurz je rozdělen na dvě části. teoretická bude trvat 45 minut a odehraje se v ateliéru Megapixel v Praze. Následovat bude 3 hodiny dlouhý praktický workshop.


foto: Jan Březina

Cíl kurzu:

Cílem kurzu je probrat práci s fotografickými filtry s důrazem na krajinářskou fotografii a všechny postupy si vyzkoušet v praxi. Budeme dělat dlouhé expozice na břehu Vltavy a budete mít možnost si vyzkoušet špičkové filtry NISI V6. Pro případné zájemce bude k dispozici 10% sleva na nákup filtrů.

foto: Jan Březina

Pro koho je vhodný:

Kurz může absolvovat každý, koho zajímá práce s fotografickými filtry a dlouhé expozice. Očekává se, že budete schopni na základní úrovni ovládat svůj fotoaparát. Vše ostatní si vysvětlíme.


foto: Jan Březina

Co budete potřebovat:

Pokud chcete v průběhu workshopu fotografovat spolu s lektorem, vezměte si vlastní fotoaparát s objektivem či objektivy pokrývajícími přibližně rozsah ohnisek 18 - 200 mm a stativ. Pokud máte již nějaké fotografické filtry, můžete si je vzít s sebou. Pokud ne nevadí, zapůjčíme vám filtry NISI.

Lektor kurzu: Jan Březina

Honza je nejen zkušený profesionální fotograf, člen Asociace Profesionálních fotografů a vášnivý cestovatel, ale zároveň i certifikovaný trenér Applu. Díky tomu může nabídnout desetiletou praktickou zkušenost fotografa, podrobnou znalost Apple techniky a vynikající lektorské dovednosti.


foto: Jan Březina

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře