Fotografický kurz

Dlouhé expozice a práce s filtry NISI

Chcete se naučit pracovat s fotografickými filtry a v praxi si vyzkoušet dlouhé expozice? Přijměte pozvání na praktický workshop s Honzou Březinou, ambasadorem značky NISI. V první části si během 45 minut vysvětlíme, které filtry a jak používat. Následně se přesuneme k Vltavě a čekají nás tři hodiny praktického fotografování.

Úroveň kurzu

začátečník, pokročilý, středně pokročilý

Termíny

Pro zadaný filtr nebyly nalezeny žádné termíny.

Nechte si poslat upozornění na nové termíny

Všem účastníkům workshopu budou k dispozici filtry systému NISI V6, které Honza pravidelně používá.

foto: Jan Březina

Co vás čeká:

  • jak vybrat správný set filtrů pro krajinářskou fotografii
  • jak používat jednotlivé typy filtrů
  • jak určit správné nastavení při dlouhých expozicích
  • na co všechno si dávat pozor

Kurz je rozdělen na dvě části. teoretická bude trvat 45 minut a odehraje se v ateliéru Megapixel v Praze. Následovat bude 3 hodiny dlouhý praktický workshop.

Cíl kurzu:

Cílem kurzu je probrat práci s fotografickými filtry s důrazem na krajinářskou fotografii a všechny postupy si vyzkoušet v praxi. Budeme dělat dlouhé expozice na břehu Vltavy a budete mít možnost si vyzkoušet špičkové filtry NISI V6. Pro případné zájemce bude k dispozici 10% sleva na nákup filtrů.

Pro koho je vhodný:

Kurz může absolvovat každý, koho zajímá práce s fotografickými filtry a dlouhé expozice. Očekává se, že budete schopni na základní úrovni ovládat svůj fotoaparát. Vše ostatní si vysvětlíme.

Co budete potřebovat:

Pokud chcete v průběhu workshopu fotografovat spolu s lektorem, vezměte si vlastní fotoaparát s objektivem či objektivy pokrývajícími přibližně rozsah ohnisek 18 - 200 mm a stativ. Pokud máte již nějaké fotografické filtry, můžete si je vzít s sebou. Pokud ne nevadí, zapůjčíme vám filtry NISI.

Lektor kurzu: Jan Březina

Honza je nejen zkušený profesionální fotograf, člen Asociace Profesionálních fotografů a vášnivý cestovatel, ale zároveň i certifikovaný trenér Applu. Díky tomu může nabídnout desetiletou praktickou zkušenost fotografa, podrobnou znalost Apple techniky a vynikající lektorské dovednosti.

Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.