Magazín

Produktové aktuality

Dodejte svým fotografiím sametový efekt bokeh s novým objektivem Leica

Lucie VořechováVydáno: 19. 9. 2022 v 14:01 • Rubrika: Produktové aktuality

Dodejte svým fotografiím sametový efekt bokeh s novým objektivem Leica

Leica představila všestranný objektiv 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M, který se nezalekne žádné výzvy. Ať už se jedná o detailní snímky, krajinářské fotografie nebo street foto, tento objektiv si se vším hravě poradí.

Obsah

Leica 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M 

Německá společnost Leica na trh uvedla nový objektiv s univerzální ohniskovou vzdáleností 35 mm a vynikající světelností f/1,4

Leica | Megapixel

Leica 35 mm je určená pro bajonet Leica M. Oproti předchozímu modelu disponuje zaostřovací vzdáleností pouhých 40 cm a počet lamel se zvýšil z původních devíti na jedenáct. To zaručuje tvorbu příjemného efektu bokeh a společně s velkou světelností i oddělení foceného objektu od svého pozadí.

Ostrost je dosažená po celý rozsah snímků díky optické konstrukci, která obsahuje prvky pro kontrolu aberací a zkreslení. 

Světelnost f/1,4 | Megapixel

Pro lepší a flexibilnější manipulaci je v objektivu zabudovaná sluneční clona, kterou je možné kdykoliv nasadit nebo sundat. S váhou 338 g a délkou 46 mm se jedná o lehkých model, který využijete pro každou příležitost.

Přední optický člen můžete doplnit o kruhový filtr s průměrem 46 mm pro docílení speciálních efektů. 

Chci Leica 35 mm

Vyměňte svůj starý objektiv za nový

Plánujete nákup nového objektivu, ale nevíte, co si počít se starým? Využijte našeho programu Restart! Prodejte nám starou funkční techniku a uplatněte výkupní bonus až 20 % na nákup nové! 

Zjistěte v naší kalkulačce, kolik za svou stávající fotovýbavu můžete obdržet.

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Portréty | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.