Magazín

Produktové aktuality

Dokonalá reprodukce barev pro editaci fotek a videí s novým grafickým monitorem ViewSonic

Lucie VořechováVydáno: 18. 8. 2022 v 14:39 • Rubrika: Produktové aktuality

Dokonalá reprodukce barev pro editaci fotek a videí s novým grafickým monitorem ViewSonic

Jste grafik, fotograf nebo videomaker? Tak to víte, že při postprocesu a tvorbě grafiky se neobejdete bez kvalitního monitoru, který zajistí reprodukci věrných barev a rychlou odezvu. To vše a mnohem více nám nabízí novinka od ViewSonic. Podívejme se blíže na nový model VP2776, který se řadí mezi grafické monitory pro profesionální využití!

Obsah

ViewSonic VP2776

Jak už jsme psali v úvodu, tento monitor své využití najde především u profesionálů z oblasti grafiky, fotografie a videotvorby. Úhlopříčka 27" poskytuje velký prostor pro práci, ať tvoříte v jednom programu, nebo potřebujete mít otevřených více oken najednou. S maximálním rozlišením QHD docílíte vyobrazení jemných detailů, které jsou pro práci s fotografií tak důležité. Integrovaná funkce jednotné barvy pomáhá zajistit konzistentní barvy a jas po celé ploše monitoru. Dosahuje 1,07 miliard barev s obnovovací frekvencí 165 Hz, která zajišťuje plynulou grafiku při úpravě videí. 

Chci ViewSonic VP2776

ViewSonic | Megapixel

Velkou výhodou tohoto modelu je možnost připojení monitoru k Apple Mac. ICC Bridge od společnosti ViewSonic totiž zaručuje, že barevné profily se synchronizují a automaticky odpovídají barvám od MacuUSB-C kabel v tomto případě stačí na několik úkonů, od napájení po přenos dat a zvuku. Váš stůl tedy nemusí být obklopený nepřehledně poskládanými kabely. Stačí jeden, který zvládne všechnu práci. 

Monitor umožňuje připojení přes USB-C 3.1, USB-C 3.2 s DP-alt, dva USB-A 3.2 downstream a jeden USB-B 3.2 upstream. Naleznete zde také micro USB, 3,5 mm audio jack, dva 3W reproduktory, dvakrát port HDMI a jednou DisplayPort.

Pokud byste si chtěli upravit jas, kontrast či jiné parametry, dosáhnete toho pomocí ColorPro Wheel, což je vestavěný kalibrátor barev. S jeho pomocí můžete navíc přistupovat i k editačním softwarům, jako jsou Adobe Creative Suite nebo Capture One a usnadnit si práci díky kolečku, které umožňuje funkce jako přiblížení, oddálení, úpravu velikosti štětce či krytí a mnoho dalšího. 

ColorPro Wheel | Megapixel

Další důležitou vlastností tohoto monitoru je jeho ergonomie, která svému uživateli umožňuje co nejméně namáhat zrak a záda. Displej účinně potlačuje odraz, obraz je bez blikání a monitor umožňuje svým nastavením zdravé držení těla. Obrazovku ViewSonic VP2776 můžete otočit o 90° v obou směrech, upravit si výšku nebo naklonit či otočit monitor tak, jak potřebujete. Displej je tak jasný a čitelný téměř ze všech pozic. 

V balení obdržíte zdarma stínítko, které redukuje nežádoucí odlesky, které vznikají v důsledku okolního osvětlení. Navíc získáte 1 rok záruky, tedy celkem 36 měsíců.

Chci ViewSonic VP2776

Potřebujete pomoct s nastavením monitoru? 

Využijte naší služby První spuštění výpočetní techniky, ve které vám dáme uživatelské rady, tipy a vysvětlíme základní parametry monitoru.

Postproces | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.