Magazín

Produktové aktuality

Dosáhněte ještě lepší postprodukce s novým tabletem Wacom! Nyní za skvělé letní ceny

Lucie VořechováAktualizováno: 26. 7. 2022 v 14:10 • Rubrika: Produktové aktuality

Dosáhněte ještě lepší postprodukce s novým tabletem Wacom! Nyní za skvělé letní ceny

Ať už se zabýváte grafikou, malováním či úpravou fotek, vaši tvorbu vám usnadní grafické tablety od značky Wacom. Jsou skladné, odolné a nabízí až 8 192 úrovní citlivosti pro co nejpřesnější práci. Využijte právě teď akční nabídku, která platí od 26. 7. do 31. 8. 2022, nebo do vyprodání zásob!

Obsah

Grafické tablety Wacom jsou praktickou a efektivní pomůckou pro rychlou a detailní práci. Který tablet je pro vás vhodný záleží především na vašich požadavcích a frekvenci využití. Můžete vybírat od nejnižší řady bezdisplejových tabletů až po profesionální pro náročné uživatele.

Nemějte obavy z přechodu z myši na pero. S jeho využitím je tvorba snadná a přirozená, jako byste kreslili na papír. Navíc pero rozpozná úroveň tlaku, který vyvíjíte, a tak jej můžete snadno ovládat a využít absolutního umístění, tedy to, že vybraný nástroj bude na obrazovce přesně tam, kde ho chcete mít.

Chci Wacom

Úprava fotografií | Megapixel
Autor: Pepa Krejčí, grafický tablet: Wacom Intuos S 

S aktuálním trendem digitalizace výuky grafické tablety od Wacom využijete kromě tvorby i k učení, ať už jste kdekoliv. Možnost spojení analogového světa s digitálním ocení jak studenti, tak učitelé. Práce s tabletem usnadní vyučování a pro studenty se studium stane zábavnou formou vzdělávání. 

Chcete si tablet před koupí vyzkoušet? Navštivte naše Wacom Experience Centrum v pražské prodejně Megapixel a vyzkoušejte si všechny varianty tabletů od základních verzí až po profesionální. 

Akční nabídka

  Rozměry v mm Hmotnost Velikost pracovní plochy v mm     Počet úrovní přítlaku Rozlišení displeje Původní cena Akční cena
Wacom Intuos S černý 210 × 160 × 8,8 230 g 152 × 95 4 096 Bez displeje 1 790 Kč 1 490 Kč
Wacom Intuos Pro S (2019) 369 × 170 × 8 450 g 160 × 100 8 192 Bez displeje 5 290 Kč 4 490 Kč
Wacom Intuos Pro M 338 × 219 × 8 700 g 224 × 148 8 192 Bez displeje 9 490 Kč 7 990 Kč
Wacom Cintiq 16 422 × 285 × 24,5 1900 g 344 × 194 8 192 1920 × 1080 px (Full HD) 14 190 Kč 12 490 Kč

Chci Wacom

Grafický tablet | Megapixel
Autor: Radovan Bartek, grafický tablet: Wacom Intuos Pro M

Wacom Intuos S

Wacom Intuos S je bezdisplejový grafický tablet s pracovní plochou o rozměru 152 mm na 95 mm. S perem Pen 4K se zlepšenou ergonomií a čtyřikrát vyšší citlivostí oproti předchozí generaci půjde tvorba rychle od ruky. Tablet váží pouhých 230 g a jeho rozměry jsou 210 × 160 × 8,8 mm. Na pracovní ploše lze pracovat od kraje ke kraji a pro snazší ovladatelnost disponuje čtyřmi tlačítky ExpressKeys, na které si můžete nastavit funkce dle vlastního výběru. Aby se vám pero neválelo po stole, najdete na tabletu žlábek, do kterého jej můžete vložit a mít ho tak vždy při ruce. 

Wacom Intuos S nyní zakoupíte se slevou 17 % a s náhradními hroty v ceně. 

Chci Wacom Intuos S

Wacom Intuos Pro S (2019)

Wacom Intuos Pro S z roku 2019 je menší, tenčí a lehčí oproti svému předchůdci. Je zpracovaný z anodizovaného hliníku a kompozitního skleněného vlákna, díky čemuž je odolný proti poničení. Nabízí šest programovatelných tlačítek ExpressKeys a dotykový kroužek Touch Ring s LED diodou, která slouží jako signalizace zapnutí tabletu nebo připojení se přes Bluetooth. Pokud jste zvyklý pracovat v šeru, oceníte osvětlené rohy pracovní plochy, díky kterým se snadno zorientujete. Kromě práce s perem Pro Pen 2 oceníte možnost dotyku prstem, kdy plocha pracuje stejně dobře, jako u klasického touchpadu na notebooku. 

Oproti Wacom Intuos S nabízí Wacom Intuos Pro S čtyřnásobné množství úrovní přítlaku.

Wacom Intuos Pro S nyní nabízíme se slevou 15 % a s dárky v hodnotě 2 770 Kč (náhradní hroty, software - Adobe Premiere Pro,  Adobe After Effects, Boris FX Suite)

Chci Wacom Intuos Pro S

Wacom Intuos Pro M

Pokud hledáte profesionální tablet z kvalitního materiálu, bude pro vás Wacom Intuos Pro M ideální volbou. Kompaktní odolný design s rozměry 338 × 219 × 8 mm s váhou 700 g je snadno přenositelný, můžete se s ním vydat na cesty a tvořit i mimo domov. Tablet nabízí Touch Ring, Radial Menu, tlačítka pera a programovatelná tlačítka ExpressKeys pro rychlé a snadné ovládání. Oproti modelu Pro S je větší a nabízí i větší pracovní plochu. 

Pořiďte si tablet se slevou 1 500 Kč s náhradními hroty a softwary zdarma (Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Boris FX suite).

Chci Wacom Intuos Pro M

Wacom | Megapixel
Autor: Radovan Bartek, grafický tablet: Wacom Intuos Pro M

Wacom Cintiq 16

Wacom Cintiq 16 je vybavený tenkým displejem Full HD, který vykreslí každý detail. Ergonomické zpracování zajišťuje stabilní pracovní plochu a antireflexní úprava zabraňuje odrazům. Tablet je vyrobený z odolného materiálu a společně s perem Pro Pen 2 nabízí přesné ovládání s rozpoznáním náklonu. 

Za akční cenu 12 490 Kč nyní obdržíte náhradní hroty v hodnotě 390 Kč a software Clip Studio na 6 měsíců zdarma

Chci Wacom Cintiq 16

Přečtěte si, jak používá grafický tablet Eliška Podzimková, která se řadí mezi nejzajímavější ilustrátory a animátory, nebo se podívejte na náš Mega TIP, kde radíme, jak tablet vybrat.

Potřebujete dát váš tablet do servisu? 

Pokud potřebujete dát váš grafický tablet Wacom do servisu, po dobu opravy vám nyní zdarma půjčíme náhradní. Můžete tak dál pracovat bez omezení.

Plánujete si vybavit studio novými tablety? 

Pomůžeme vám i vaší firmě s výběrem vhodných grafických tabletů a příslušenství k nim. Podívejte se, jaké další výhody pro vás máme přichystané.

Komunita Wacom Svět | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.