Magazín

Produktové aktuality

Dosáhněte plynulých a stabilních záběrů s novinkou DJI RS 3 Mini

Lucie VořechováAktualizováno: 11. 1. 2023 v 10:41 • Rubrika: Produktové aktuality

Dosáhněte plynulých a stabilních záběrů s novinkou DJI RS 3 Mini

Rozviňte svůj tvůrčí potenciál s lehkým a skladným stabilizátorem DJI RS 3 Mini, který podporuje i větší fotografické sestavy. Při náročnějších a delších projektech oceníte jeho kompaktní rozměry a váhu, novinku lze navíc snadno složit, a tak se jedná o skvělého parťáka na cesty.

Obsah

Novou generaci profesionálních stabilizátorů DJI RS 3 a DJI RS 3 Pro jsme vám představili už vloni v červnu. Jednalo se o třetí generaci gimbalů RS, která přinesla o 20 % vyšší stabilitu oproti svým předchůdcům.

Dnes společnost DJI uvedla menší a lehčí stabilizátor řady RS 3 s přívlastkem Mini. Co to znamená? Především kompaktnější rozměry a váhu pouhých 795 g

chci RS 3 Mini

DJI RS 3 Mini | Megapixel

DJI RS 3 Mini 

DJI RS 3 Mini je vůbec první RS stabilizátor ve verzi Mini. Má lehkou konstrukci a 1,4" barevný dotykový displej s novým uživatelským rozhraním, ve kterém nyní můžete většinu funkcí upravovat bez nutnosti použití aplikace.

Oproti dříve představeným modelům je jeho hmotnost nižší až o 50 %, přitom hravě zvládne fototechniku vážící až 2 kg. Podporuje Full frame a APS-C bezzrcadlovky a díky motoru s vysokým točivým momentem udrží stabilní snímání i při využití maximální ohniskové vzdálenosti většiny objektivů bez toho, aby bylo nutné jej znovu vyvážit. 

Profesionální stabilizátor | Megapixel

Jako DJI RS 3 Pro disponuje i tento model stabilizačním algoritmem 3. generace a je také vybaven ovládáním závěrky přes Bluetooth. Po prvním spárování můžete kdykoliv automaticky obnovit spojení s fotoaparátem a ovládat funkce, jako je nahrávání videa nebo pořizování fotek. 

Pokud ke stabilizátoru připojíte fotoaparát Sony s podporovaným digitálním objektivem, budete přes gimbal moci ovládat i optický nebo digitální zoom, čímž odpadne nutnost použití ovládacího kabelu. 

Video na sociální sítě | Megapixel

Vaší pozornosti by neměla ujít i vylepšená dvouvrstvá rychloupínací destička, která zabraňuje uvolnění fotoaparátu. Díky ní bylo dosaženo vyšší efektivity při spuštění a skladování. Navíc se řídí standardem ARCA, takže je možné snadno a rychle střídat stativy. 

S inovovanou destičkou souvisí také nativní vertikální snímání. Při jejím nasazení na svislé rameno stabilizátoru totiž můžete okamžitě bez jakéhokoliv dalšího příslušenství tvořit obsah pro sociální sítě na výšku, a to se stejnými možnostmi ovládání jako u horizontálního režimu

Rychloupínací destička | Megapixel

Pokud použijete ovládací kabel k fotoaparátu, přední ergonomický volič vám usnadní nastavení zaostření, ISO, clony, závěrky nebo umožní ovládat pohyb tří os gimbalu. Plynulejšího a intuitivnějšího focení dosáhnete také stisknutím tlačítka M pro přepínání režimů jako je PF, PTF nebo FPV. 

chci RS 3 Mini

Ovládání přes Bluetooth | Megapixel

RS 3 Mini je vybaven portem NATO, takže stabilizátor umožňuje více konfigurací a větší flexibilitu. Instalovat můžete příslušenství, jako je například rukojeť Briefcase Handle, externí plnící světla, monitory a spoustu dalšího.  

Integrovaná baterie v DJI RS 3 Mini vydrží v provozu až 10 hodin a dobitá je za pouhých 2,5 hodiny. Výhodou je, že stabilizátor lze používat i během nabíjení. 

Láká vás Timelapse nebo focení panoráma? To vše je s DJI RS 3 Mini snadné. A jako inspirace vám poslouží aplikace Ronin, která nabízí plno inteligentních funkcí. Oslovit by vás mohl také kompaktní mikrofon DJI, který dokáže zajistit přenos na vzdálenost 250 m a doplní vaše videa a vlogy o kvalitní zvuk. 

chci RS 3 Mini

Stabilizátor DJI RS | Megapixel

Který stabilizátor na foťák a kameru zvolit? 

Připravili jsme pro vás malý a přehledný souhrn stabilizátorů RS, abychom vám usnadnili váš výběr. Pokud byste však přesto váhali, navštivte naši pobočku v Praze, Brně nebo v Ostravě. Naši specialisté vám na prodejnách s výběrem vhodného stabilizátoru rádi poradí.

  Váha Zamykání Akumulátor Výdrž baterie Nosnost Cena
RS 3 Mini 795 g ruční 2 450 mAh 10 hodin 2 kg 9 990 Kč
RS 3 1,3 kg automatické 3 000 mAh 12 hodin 3 kg 14 490 Kč
RS 3 Pro 1,5 kg automatické 1 950 mAh 12 hodin 4,5 kg 22 990 Kč

Vyzkoušejte si techniku před koupí

Ještě nemáte zkušenost s gimbalem? Vyzkoušejte si ho před jeho pořízením! V rámci naší služby Půjčovna si můžete na libovolně dlouhou dobu půjčit stabilizátor DJI, ale i jinou techniku. Pokud si vypůjčený produkt zakoupíte, neplatíte za zápůjčku nic. Členové zákaznického programu na tuto službu navíc získají slevu až 30 %.

Půjčovna | Megapixel

Dorazte na workshop a naučte se ovládat svůj stabilizátor

Přemýšlíte, jak posunout vaši videotvorbu na další úroveň pomocí stabilizátoru? Navštivte náš workshop! Dozvíte se více o rozdílech mezi modely, naučíte se gimbal vyvážit a dozvíte se, jak z něj vytěžit co nejvíc! 

Vyměňte svou starou techniku za novou

Pokud zvažujete pořízení nové techniky nebo inovaci té stávající, využijte možnost prodat a koupit vše na jednom místě! Pomocí naší kalkulačky si spočítejte, kolik za svou starou techniku můžete obdržet: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Video svět | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.