PN: CG319X, ID: 050379

Monitor Eizo ColorEdge CG319X

 • Značka: Eizo
 • Použití: Fotografie (profesionálové), Video, Grafika a design, Virtuální realita (4K), Fotografie (nadšenci)
 • Úhlopříčka displeje: 31,1 "
 • Maximální rozlišení: 4096 × 2160 px (4K)
 • Typ displeje: IPS
 • Barevná hloubka: 10bit (1,07 mld. barev)

Eizo ColorEdge CG319X Sleva
4 000 Kč
60 měsíců
záruka

Eizo ColorEdge CG319X Eizo ColorEdge CG319X Eizo ColorEdge CG319X Eizo ColorEdge CG319X Eizo ColorEdge CG319X

Eizo ColorEdge CG319X je profesionální monitor určený pro ty nejnáročnější tvůrce videa. Na uhlopříčce displeje 31,1" dosahuje plnohodnotného rozlišení 4K (4096 × 2160 px). Monitor je vybaven 10-bit panelem (24-bit LUT tabulka) a kalibrační sondou, pomocí které se dokáže monitor sám zkalibrovat, přičemž je schopen dosahovat až 98% pokrytí barevného prostoru DCI-P3. Tvůrce videa by rozhodně mohla zajímat podpora gamma křivek HLG (Hybrid Log-Gamma) a PQ (Perceptual Quantization) pro práci s nativním HDR videem. Displeje má hodnotu kontrastu vysokých 1500:1 a senzor teploty okolního světla pro automatické přizpůsobení. Produktová sekce: Foto monitory Eizo

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Eizo ColorEdge CG319X

Parametry a popis

Rozlišení DCI 4K

dci-4k-aufloesung-40

Monitor CG319X s rozlišením DCI 4K (4096 x 2160 (4K)) - což odpovídá čtyřnásobku pixelů dnes již standardního rozlišení Full HD (1920 x 1080). Díky vysokému rozlišení je monitor skvělým nástrojem pro 2D i 3D CGI efekty, jak pro kompozici, tak i color grading.

Jaký je rozdíl mezi 4K-UHD a 4K-DCI?
4K-UHD popisuje rozlišení 3840 × 2160, 4K-DCI pak rozlišení 4096 × 2160. 4K-DCI se často užívá ve filmovém průmyslu.

Vynikající kvalita obrazu zaručuje ostré snímky

fotografie-kvalita-obrazu-eizo-0d

Monitor Eizo
Běžný monitor

Obrazovka vás přesvědčí velmi dobrým kontrastním poměrem 1500:1 a jasem cd/m². LCD panel s technologií IPS (Wide Gamut) nabízí pozorovací úhel 178° a díky tomu zůstavaní barevné tóny i kontrast v celém zorném poli stejné.

 

Kompatibilita s křivkami gama HDR

Křivky barevných tónů HLG a PQ monitoru CG319X splňují normy pro zobrazování a zpracování obrazu v HDR (vysoký dynamický rozsah). Díky optimalizovaným křivkám gama je obraz přirozenější a bližší lidskému vnímání. Profesionálové se při úpravách mohou spolehnout na podání křivek HDR.

Široký gamut – ideální pro snímky RAW a pro tisk

Monitor se širokým barevným rozsahem (Wide Gamut) spolehlivě reprodukuje 98% procent barevného standardu DCI P3, který se používá pro digitální kina a je kompatibilní s normout Rec.2020 (monitor jej pokrývá z 80%).

CG319X pokrývá 99 % barevného prostoru Adobe RGB. Po převedení snímků pořízených ve formátu RAW do barevného prostoru Adobe RGB je bude monitor zobrazovat naprosto věrně.

Pro tisk je monitor EIZO vybavený vlastnostmi: 

Široký barevný rozsah navíc pokrývá celý standard ISO-coated a US web-coated užívaný při barevné reprodukci tiskových CMYK dat.

Díky vysokému pokrytí barevného rozsahu dle standardu REC2020 bylo možné rovněž implementovat podporu HDR-videodat dle log-křivek PQ (DCI a BT.2100) a HLG (BT.2100).  

True Black: Hloubka zbarvení pro plastické snímky

CG319X zvládá díky vysokému kontrastnímu poměru i zobrazování temných odstínů, které na běžných obrazovkách LCD kvůli použitému podsvícení vypadají často bledě nebo nevýrazně. To se projevuje zejména při bočním pohledu na monitor ve slabě osvětlené místnosti.

V souladu se standardem DCI (Digital Cinema Initiatives) nabízí model 

CG319X

vyšší statický kontrastní poměr (až 1500:1), tak aby byl schopen reprodukovat i velmi tmavé odstíny při velmi nízkém okolním osvětlení - např. pouze několika lux (ve tmě při zhasnutém osvětlení). Zároveň byla u modelu CG319X použita speciální povrchová úprava obrazovky přidáním tzv. retardačního filmu, který výrazně snižuje glow effect (zbarvování tmavých neutrálních tónů) a zároveň se stará o to, aby tmavé tóny při bočních pohledech na obrazovku zůstávaly zachovány stále stejně tmavé a nezesvětlaly či nezešedly.
Další příjemnou vlastností nové povrchové vrstvy je prakticky nulový třpyt na jednolitých barevných plochách, které tak působí naprosto dokonalým klidným a čistým dojmem.

Bez názvu

Přesné podání barev díky trojrozměrné tabulce LUT s vysokým rozlišením

Trojrozměrná tabulka LUT zajišťuje nejpřesnější přiřazování odstínů barev a maximálně přesnou reprodukci barev, která je zřetelně patrná i na šedém klínu. U jednotlivých LCD panelů se vzájemně odlišují poměry mezi jasem a mísením (sčítáním) červené, zelené a modré barvy pro daný obrazový signál. To je možné určit a upravovat pouze s pomocí speciálních měřicích přístrojů.

Při výrobě proto EIZO nastavuje tónové křivky a barvy u každého monitoru řady CG zvlášť. Tím je v celém rozsahu šedi dosažena stálá barevná teplota. Účinek: Barevné podání je tak u každého monitoru CG319X naprosto shodné, přesné a spolehlivé.

fotografie-trojrozmerna-tabulka-lut-43 (1)

Integrovaný snímač pro automatickou kalibraci

Nejnovější modely CG - ColorGraphics jsou vybaveny integrovaným kalibračním senzorem pro jejich snadnou a rychlou kalibraci. Zároveň lze pomocí téhož senzoru monitor snadno pravidelně a plně automaticky rekalibrovat a udržovat tak jeho stav od poslední prováděné kalibrace.

Snímač se je v rámečku monitoru a vysouvá se pouze při měření. Samostatný kalibrační přístroj už nebudete potřebovat a vždy se budete těšit z optimálního podání barev.

Monitor CG319X disponuje nejnovější senzorovou technologií umožňující obnovení kalibrace během normálního provozu. Aplikace vyžadující přesnou reprodukci barev tak budete moci používat i v průběhu kalibračního procesu. Senzor při kalibraci zastiňuje jen malou část obrazovky a nepředstavuje tedy žádné omezení. Kalibrace se může také provádět zcela samočinně v předem stanovených časech. 

Profesionální hardwarová kalibrace

Kvalitní zpracování obrazových dat se daří pouze na dobře kalibrovaných monitorech. Běžná softwarová kalibrace je časově náročná a předpokládá odborné znalosti. Monitor CG319X se dodává společně se softwarovým nástrojem pro hardwarovou kalibraci ColorNavigator 6. Program ColorNavigator umožňuje rychlou, jednoduchou a barevně přesnou kalibraci: Kalibrační data se uloží přímo do tabulky LUT v elektronice monitoru a zde se k nim bude přistupovat. Určují veškeré nezbytné složky, tj. bílý bod, křivku gama, jas a tónovou křivku. Kalibrace probíhá zcela automaticky na základě továrního seřízení a dosahuje proto jedinečné přesnosti a rychlosti. Mohou ji provádět v několika málo krocích i uživatelé bez hlubších odborných znalostí. Protože kalibraci zajišťuje hardware monitoru, probíhá beze ztrát a nezávisle na počítači a grafické kartě. Monitor CG319X dokonale zapadne do vašeho stávajícího systému. 

Přesná reprodukce barev – již z výroby

foto-factory-adjustment-2f

U jednotlivých LCD panelů se vzájemně odlišují vztahy mezi jasem, skládáním červené, zelené a modré barvy a obrazovým signálem. To je možné určit a upravovat pouze s pomocí speciálních měřicích přístrojů. Proto společnost EIZO nastavuje monitor CG319X a jeho barvy a tónovou křivku již během výroby s použitím jemné mřížky opěrných bodů pro každou ze základních barev. Tím je v celém rozsahu šedi dosažena stálá barevná teplota.

Konstantní homogenita obrazu na celé obrazovce

Obvod DUE (Digital Uniformity Equalizer) zaručuje minimální odchylky jasu a barevnosti jednotlivých obrazových bodů na celé ploše obrazové plochy monitoru. Účinek: Barevné odstíny každého bodu obrazovky jsou identické bez odchylek jasu, k nimž dochází u běžných LCD monitorů. Funkce DUE dále kompenzuje projevy kolísání okolní teploty na teplotu barev a jas. Užíváte si tak trvale homogenní rozložení jasu a dokonalou jednotnost barev. To oceníte zejména při zpracování snímků.

10bitová hloubka barev: miliarda barev v nejjemnějším odstupňováníhloubka-barev-96

Díky 10bitové reprodukci barev na základě 24bitové tabulky LUT můžete využívat ohromné barevné spektrum. To vám umožňují rychlá rozhraní DisplayPort a HDMI v kombinaci se systémem řízení obnovovací frekvence. V každém momentu máte k dispozici miliardu barev. To je 64krát více než u 8bitové reprodukce. Odstupňování barev je jemnější a rozdíly sousedních barev jsou menší. V rámci postprodukce oceníte vyšší počet stupňů šedé. Je-li aktivní 10bitový rozsah odstínů šedé, zobrazuje se o 6 až 14 % více stupňů šedé.

Podpora 30 bitového přenosu fotografických dat

Fotografické Raw-formáty pracují typicky se 14 bitovou přesností a po jejich převodu do 16 bitových fotografických RGB-formátů TIFF, PNG a dalších je možné je pak dále upravit do 10 bitového formátu (3x 10 bit RGB) a poslat je pomocí grafické karty na vstup monitoru. Pokud monitor dokáže zpracovávat data s 10 bitovou barevnou hloubkou, pak dokáže zobrazit velmi jemné a hladké přechody i v případě fotografických dat s velkým barevným rozsahem (např. standard Adobe RGB nebo ProPhoto RGB).

EIZO-ASIC (Application Specific Integrated Circuit)

Všechny modely nejvyšší řady EIZO ColorEdge (CS/CX a CG) jsou vybaveny speciálními obrazovými procesory EIZO, v jejichž dlouhodobém a pečlivém vývoji je „ukryto“ tajemství precizní barevné/černobílé reprodukce výsledného obrazu, která je schopná rozlišit i velmi blízké barevné odstíny. Speciální matematické algoritmny řeší pomocí EIZEM vyvinutých procesorů pracujících s vysokou přesností (16-bit LUT tabulky pro korekci obrazových dat) přenos barevného obrazu od jeho vstupní části (3x8-bit, 3x 10-bit nebo 3x12-bit video signál) až po jeho výstup na LCD-panel.

Stabilní jas bez barevných odchylek

Homogenní obraz díky automatické korekci jasových a barevných odchylek jednotlivých pixelů = DUE (Digital Uniformity Equalizer)

Vše podstatné pro přesné zpracování obrazových informací: konstantní jas a teplota barev. Patentovaná elektronika kompenzuje kolísání jasu vznikající v důsledku delšího provozu nebo zvýšených okolních a provozních teplot. Pomocí integrovaného teploměru se provádí kompenzace a automatická minimalizace barevných odchylek, k nimž dochází v důsledku kolísání okolní teploty. Podání barev zůstává v průběhu dlouhé pracovní doby naprosto konstantní. A to již od začátku: Zahřívací fáze, po jejímž uplynutí je dosaženo úplné stabilizace jasu, barev a tonální hodnoty, trvá pouze tři minut.

Obraz bez chvění

Monitor při jakémkoli nastavení jasu generuje obraz zcela bez chvění. Výhoda: Vaše oči se neunavují tak rychle. U obrazovky můžete pracovat delší dobu.

 foto-eizo-helligkeitsstabilisierung-90

Jeden monitor, více rozhraní

Jednodušší už to nebude: Většinu koncových zařízení, tj. například stolní a přenosné počítače nebo kamery, lze připojit přímo k monitoru. Ten totiž nabízí různá rozhraní. CG319X je kompatibilní s nejrůznějšími videoformáty až po 10bitový 4:4:4 při 50/60p přes DisplayPort a 10bitový 4:2:2 při 50/60 Hz přes HDMI. Takto lze monitor CG319X začlenit nejen do počítačového zpracování videa, ale je možné jej používat i ve spojení se záznamovou a přehrávací technikou s rozhraním HDMI.

cg318-4k-konektory-pro-pripojeni-videosignalu-edcg318-4k-rozhrani-usb-16

Čtyři digitální vstupy:

2x DP 1.2 (DisplayPort), 2x HDMI 2.0 a DVI-D

Model CG319X podporuje díky verzi HDMI 2.0 zobrazení videosignálů v ultravysokém rozlišení 4K (4.096x2.160) při obrazové opakovací frekvenci až 60Hz! Vstupy HDMI 2.0 zároveň podporují přenos s 8 bit, 10 bit nebo dokonce až 12 bit barevnou hloubkou vstupního videosignálu. Další možností je připojit monitor pomocí videoportu DP (DisplayPort), který je navíc vybaven další podpůrnou vstupní elektronikou pro zpracování jak 8 bit, tak i 10 bit vstupních videosignálů z moderních grafických karet.

Monitor je tak schopen zobrazit najednou až 1 mld. barevných odstínů a přechody mezi velmi blízkými barevnými odstíny je možné tak zobrazit daleko jemněji a přesněji, než kdykoliv předtím! Pro připojování k externím video-zařízením je důležitá podpora obrazové frekvence v širokém rozmezí od 23.75Hz – 61Hz na všech svých video-vstupech (DP, DVI-D a HDMI). Podporuje tedy standardní obrazové frekvence: 24Hz, 25Hz, 50Hz a 60Hz. Externí zdroje videosignálu (kamery, BD-přehrávače, atd.) často také generují svá videodata ve formátu YCbCr (a tedy nikoliv RGB, jako grafické karty PC).  

Všechny modely EIZO řady CS, CX a CG podporují barevnou reprodukci jak formátu RGB, tak i YCbCr se vzorkováním 4:4:4, 4:2:2 a 4:2:0 s 8, 10 a 12-bit barevnou hloubkou!  

Model CG319X podporuje též navíc formát dat XYZ používaný pro reprodukci videodat v digitálních kinech. Na monitoru CG319X lze tak přímo ve standardu DCI simulovat data, jak budou reprodukována na filmovém plátně v kině s digitálním projektorem.

Pro filmovou produkci Profil 3D-LUT

Emulace filmového materiálu nástrojem 3D-LUT ColorNavigator a ColorNavigator NX dokáže používat soubory 3D-LUT udávající odstupňování barev filmového materiálu pro vygenerování dat nezbytných k emulaci na monitoru. Tato emulace filmu je k dispozici až u pěti barevných režimů monitoru a hodí se k emulaci barevného podání filmů.

Bezpečně v zorném poli díky obdélníku Safe Area Marker

foto-safe-area-marker-73

Ideální pro titulky a kritické snímky: Díky obdélníku Safe Area Marker víte, která oblast obrazovky se bude zobrazovat na jiném výstupním zařízení. Okamžitě tak vidíte, zda jsou titulky, texty či jiné důležité prvky obrazu v zobrazované oblasti. Barvu obdélníku můžete změnit tak, aby byl zřetelný v každém obrazu.

Aspect Marker

Díky funkci Aspect Marker lze zobrazovat výřezy z filmových materiálů DCI 4K (4096 × 2160 bodů) nebo 2K (2048 × 1080 bodů), jež se při reprodukci na různých zařízeních s odlišným poměrem stran mohou zobrazovat odlišně.

4K-Zoom

Prostřednictvím nabídky přímo na monitoru si lze jednoduše a rychle zvětšit různé oblasti obrazu a posoudit tak jejich detaily a ostrost.

4k-zoom-74

Luminance Warning

Funkce Luminance Warning umožňuje vyznačit oblasti, jejichž jas v režimu PQ překročí určitou mez (300, 500, 1000 nebo 4000 cd/m²). Tyto oblasti se vyznačí volitelně žlutou nebo purpurovou barvou.

eizo-cg3145-luminance-warning-6e

Gamut Warning

Výstraha barevného rozsahu funguje ve dvou režimech: Obrazový obsah Rec. 2020, který nelze zobrazit v barevném prostoru Rec. 709, se zobrazí v odstínech šedi. Alternativně se v režimu Rec. 709 Clipping Modus může simulovat, jak by se materiál Rec. 2020 zobrazil na přístrojích HDTV.

cg319x-gamut-warning-4b

Ideální pro videoprodukci a filmovou produkci: HDMI

Signály HDMI mohou mít obnovovací frekvenci 60, 50, 30, 25 nebo 24 Hz. Svůj filmový materiál tak můžete zobrazovat a zpracovávat v podobě, v níž byl nasnímán. Dále monitor nabízí i konverzi I/P.

Předvolby barevných prostorů pro produkci filmů a videa

Předvolby pro barevné prostory DCI P3, Rec. 709 a Rec. 2020 jsou přesně továrně zkalibrovány a zaručují práci se správnými křivkami gama. Kromě toho jsou továrně přednastaveny i barevné režimy PQ (DCI a Rec. 2100) a HLG (Rec. 2100) pro reprodukci materiálů HDR. Barevné režimy lze pohodlně přepínat stisknutím tlačítka na monitoru a v případě potřeby je možné provést jejich novou kalibraci programem ColorNavigator.

Rychlá obsluha – i v tmavé místnosti

Obsluha je snadná a přehledná. Funkce Button Guide, která zvyšuje přehlednost obslužných prvků zobrazujících se na obrazovce, vám v ovládacím poli okamžitě ukáže příslušnou funkci tlačítka. Díky osvětleným tlačítkům lze monitor obsluhovat i ve tmě. To vám pomůže zejména na tmavších postprodukčních pracovištích.

Ergonomický a stabilní: nastavitelný stojan

Monitor CG319X je vybaven stojanem, který umožňuje nastavení výšky, sklonu a pootočení. Monitor lze nastavit podle potřeb konkrétního uživatele. Například za účelem zajištění ergonomického posezu (např. spuštění dolů až k podložce) nebo v situaci, kdy potřebujete kolegům či zákazníkům něco ukázat na monitoru.

Bez názvu

Dokonalá antireflexní úprava povrchu

Panel IPS má dokonale antireflexní povrch. Je minimalizováno oslňování rozptylem odráženého světla. Váš zrak je tak ochraňován před přetěžováním. Dále monitor disponuje velkým zorným úhlem bez rušivých optických odrazů. To oceníte zejména v situacích, kdy obrazovku sleduje více osob zároveň.

Vhodný pro obrazovkové korektury Softproof
Softproof CG319X

Monitor EIZO CG319X splňuje přísné požadavky na obrazovkové tiskové korektury ve smyslu normy ISO/CD 12646. K tomuto závěru došlo německé profesní sdružení Fogra Forschungsgesellschaft Druck, které monitor testovalo. Model CG319X proto obdržel záruční pečeť „FograCert Softproof Monitor“. Pracujete tak o otestovaným barevně věrným monitorem.

Stínítko ochraňující před oslněním

foto-lichtschutzhaube-40Stínítko snižuje výskyt optických odrazů a jas obrazovky, a šetří tak váš zrak. Lze je snadno nasazovat a zmenšuje přístup světla shora a ze stran.

Profesionální kalibrace = nový ColorNavigator 7:

Nový kalibrační software – ColorNavigator 7 – který je doporučovaný pro kalibraci nového modelu 

CG319X

v sobě sdružuje vlastnosti a možnosti doposud nabízených kalibračních softwarů ColorNavigator 6.x (doporučovaný pro kalibrace monitorů v případě simulace tiskových dat) a ColorNavigator NX (doporučovaný pro kalibrace monitorů dle zvoleného fotografického nebo video-standardu).


Kalibrační software ColorNavigator 7 zároveň poprvé v historii dává uživateli na výběr, zda bude pro kalibraci monitoru využívat kalibrační sondu (režim „advanced“) nebo zda monitor přenastaví (nakalibruje) bez následné kontroly kalibrační sondou a tedy BEZ kalibrační sondy (režim „standard“).

Další významnou novinkou nového kalibračního softwaru ColorNavigator 7 je neustálá kontrola právě zvoleného video-režimu, kdy při změně videorežimu dochází AUTOMATICKY také k nastavení tomu odpovídajícího barevného ICC-profilu monitoru ve správě barev operačního systému, tak aby jej mohly používat aplikace, které pro korektní barevnou reprodukci videodat potřebují znát aktuální barevný ICC-profil monitoru (např. Adobe PS/LR, ZONER PFX, XnView, Chrome, Firefox, atd…).

Tím se tento nástroj stává velmi praktickým a nepostradatelným pomocníkem nejen pro profesionály, ale zejména pro amatéry, kteří se ColorManagementem aplikací a kalibrací monitorů teprve seznamují a nemají s ním dosud žádné praktické zkušenosti.
S ColorNavigatorem 7 dokáže správně nastavit monitor pro své aplikace i začátečník!

Další využití kalibračního softwaru ColorNavigator 7 je ve spolupráci se softwarem ColorNavigator Network, který umožňuje pomocí webového rozhraní dálkovou správu a kalibraci monitorů řady „CG“ (tedy monitorů s vestavěným kalibračním senzorem).

Zero Pixel Policy – nulová tolerance vadných obrazových bodů

Model CG319X zaručuje bezvadnou obrazovku s NULOVÝM počtem vadných obrazových bodů až do úrovně jejich jednotlivých barevných (RGB) částí (tzv. sub-pixelů).
Záruku na nulový počet vadných pixelů a sub-pixelů je možné uplatnit do 6 měsíců od data pořízení nového monitoru.

Na model CG319X je standardně (bez příplatků) poskytována prodloužená záruka 60 měsíců nebo 30 tisíc hodin provozu (co nastane dříve), což umožňuje spolehlivý provoz až pro zatížení 16 hodin denně!

Obecné
Nadstandardní záruka: 5 let
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 735 × 588 × 290
Hmotnost: 13300 g
 
Ostatní
Číslo produktu:CG319X
Značka: Eizo
 
Monitor
Použití: Fotografie (profesionálové), Video, Grafika a design, Virtuální realita (4K), Fotografie (nadšenci)
Úhlopříčka displeje: 31,1 "
Maximální rozlišení: 4096 × 2160 px (4K)
Typ displeje: IPS
Barevná hloubka: 10bit (1,07 mld. barev)
Podporované barevné rozsahy: sRGB, AdobeRGB, DCI P3, Rec. 709, Rec. 2020, SMPTE-C
Barevné rozsahy: 100% sRGB / Rec. 709, >99% Adobe RGB, >98% DCI-P3
3D LUT: 24bit
Jas: 350 cd/m²
Kontrast: 1500:1
Povrch displeje: matný
Video vstupy: 2 × HDMI, 2 × DisplayPort
Kalibrace: hardwarová, integrovaná kalibrační sonda, kalibrační software
USB hub: USB 3.0 (3.1 Gen1)
Poměr stran: 19:10
Odezva: 9 ms
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Výbava monitoru: Nastavitelná výška, Uchycení na zeď (VESA), Stínítko (v balení), Flicker Free, Low Blue Light
Příkon (obvyklý): 52 W

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Nejčastěji zvažované varianty

Ke zboží Eizo ColorEdge CG319X naši zákazníci nejčastěji zvažují následující alternativy:

 • BenQ SW240 BenQ SW240

  • Značka: BenQ
  • Použití: Fotografie (profesionálové)
  • Úhlopříčka displeje: 24.1 "
  • Maximální rozlišení: 1920 × 1200 px (WUXGA)

  11 990 Kč Skladem >3 ks

  Porovnat s tímto

 • Asus PA27AC Asus PA27AC

  • Značka: Asus
  • Použití: Video
  • Úhlopříčka displeje: 27 "
  • Maximální rozlišení: 2560 × 1440 px (QHD)

  17 490 Kč Skladem 2 ks

  Porovnat s tímto

 • Eizo ColorEdge CG2420 černý Eizo ColorEdge CG2420 černý

  • Značka: Eizo
  • Použití: Fotografie (profesionálové)
  • Úhlopříčka displeje: 24.1 "
  • Maximální rozlišení: 1920 × 1200 px (WUXGA)

  35 490 Kč Skladem 2 ks

  Porovnat s tímto

 • BenQ SW271 BenQ SW271

  • Značka: BenQ
  • Použití: Fotografie (profesionálové)
  • Úhlopříčka displeje: 27 "
  • Maximální rozlišení: 3840 × 2160 px (4K UHD)

  28 290 Kč Skladem 3 ks

  Porovnat s tímto

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

 • Denní doručení PPL 129 Kč
 • Kurýr od 249 Kč
 • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
 • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Kontakt

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím