PN: FS2434-BK, ID: 024464

Monitor Eizo Foris FS2434 černý

 • Značka: Eizo
 • Použití: Domácnost a kancelář, Herní, Fotografie (nadšenci)
 • Úhlopříčka displeje: 23,8 "
 • Maximální rozlišení: 1920 × 1080 px (Full HD)
 • Typ displeje: AH-IPS
 • Barevná hloubka: 8bit (16,7 mil. barev)

Sháníte Eizo Foris FS2434 černý?

„Eizo Foris FS2434 černý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Monitor FS2434 proměňuje signál Full HD z herních konzolí, přehrávačů Blu-ray, videokamer o vysokém rozlišení nebo počítačů v křišťálově čistý obraz plný detailů. LCD panel o úhlopříčce 23,8” využívá technologii IPS schopnou zobrazit i nejjemnější rozdíly barev či textury. Díky tomu působí fotografie i filmové scény realisticky a svěže. Různé režimy pro hry a filmy se společně s technologiemi Smart Insight, Smart Resolution a Smart Detection postarají o dokonalou reprodukci obrazu do posledního detailu. Při sledování pohyblivého obrazu oceníte i funkci overdrive a mimořádně nízké vstupní zpoždění, díky nimž probíhá zobrazování prakticky okamžitě. Model FS2434 zaboduje i antireflexním povrchem panelu. Tyto přednosti přispějí k vašemu snadnému vítězství nad soupeři a navíc vám poskytnou pohodlí a potěšení ze sledování obrazu. Design patří mezi další přednosti monitoru FS2434. Konstrukce vyniká extrémně úzkým 2mm rámečkem kolem obrazovky – je to doslova pastva pro oči! Ideální pro hry žánru RTS, MOBA nebo MMORPG. Produktová sekce: Monitory Eizo

Alternativy k již neprodávanému Eizo Foris FS2434 černý

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Eizo Foris FS2434 černý

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Eizo Foris FS2434 černý

Parametry a popis

ŽIVÝ HERNÍ ZÁŽITEK DÍKY PANELU IPS

Jiný rozměr kvality obrazu: panel IPS s podsvícením LED. LCD modul IPS hraje živými barvami a pěkným a čistým obrazem. Svou hru si důkladně vychutnáte a dobře a rychle se vyznáte i ve velmi složitých scénách. Další výhoda: kontrasty a barvy jsou ve všech zorných úhlech stabilní – ať sledujete prostředek, nebo okraj obrazovky. Tvůj pohyb tak mohou bez potíží sledovat i ostatní členové herního týmu od vedlejších obrazovek. Máte tak další významnou taktickou výhodu.

Chytřejší hraní

Smart-Detection: rozeznat a vylepšit

Funkce Smart-Detection automaticky rozpoznává, kde na obrazovce se nalézá okno s hrami či videem. Zde se neprodleně použijí funkce Visability-Booster Smart Insight2 a Smart Resolution. Všechny ostatní zobrazované plochy zůstávají beze změny.

Před funkcí Smart Insight se protivník neskryje

Funkce Smart Insight zaostřuje váš pohled a odstraňuje tmavé kouty. Jak? V kritických situacích dochází k automatickému zvýšení jasu a sytosti barev. Pro tento účel se neprovádí pouhá úprava křivky gama, nýbrž inteligentní zesvětlení oblastí stínu. 5 volitelných výchozích nastavení zajišťuje optimální herní prostředí pro strategické hry a střílečky. Ani sebelépe ukrytí protivníci tě už tak snadno nepřekvapí.

Smart Resolution: ostrá záležitost

Technologie patentovaná společností EIZO zvyšuje ostrost při hraní a zobrazování videozáznamu v nižším rozlišení. Jak? V obrázcích se identifikují a automaticky korigují neostrosti, pohybové artefakty a barevné odstíny. Neustále pozoruješ extrémně realistický a živý obraz. Rovněž můžeš aktivovat funkce Text Enhancer a Skin Tone Enhancer. Dohromady máš k dispozici pět volitelných nastavení.

RADOST ZE HRY S EXTRÉMNĚ NÍZKÝM ZPOŽDĚNÍM

Anglický termín Input-Lag označuje zpoždění mezi změnou na monitoru a akcí obslužného zařízení, tj. tiskárny, myši nebo jiného ovladače. Tento jev může rozhodovat o úspěšnosti vaší herní akce. Mikroprocesor vyvinutý společností EIZO zajišťuje zobrazování příkazů na obrazovce se zpožděním nejvýše 0,05 obrazu. Výhoda je jasná: Tvé šance na vítězství výrazně posilují.

Velmi snadné přesné vyladění

G-Ignition

Vždy jen to nejlepší nastavení barev: pro tmavé i světlé hry, videa, fotografie či prohlížení webu: Vše usnadňuje softwarový nástroj G-Ignition, který je standardní součástí monitoru. Každému programu a oblíbené hře můžete přiřadit vlastní režim. Velmi praktické: Veškerá nastavení monitoru ovládáte nástrojem G-Ignition.

Barevný profil profesionálů

Chtěl by ses projít barevnými profily profesionálních hráčů? Nic snadnějšího. Na stránkách gaming.eizo.com najdeš ke stažení nastavení různých hráčů CS:GO, například profily Patrika „f0rest“ Lindberga. Stáhni si profil v nástroji G-Ignition od společnosti EIZO (následník programu ScreenManager Pro for Gaming) a exportuj jej do vlastních nastavení.

OVERDRIVE: HRAJTE BEZ ZPOŽDĚNÍ

Rychle, rychleji, Overdrive. Funkce Overdrive zrychluje spínání bodů obrazu takovým způsobem, že výměna barevného odstínu probíhá v průměru za pouhých 4,9 ms. Bez pruhů a časového zpoždění hrajete v obrazu špičkové kvality, se kterou se u obvyklých LCD monitorů TN v žádném případě nesetkáte.

BEZ OSLŇOVÁNÍ ZA VŠECH OKOLNOSTÍ: AUTO-ECOVIEW

Bez ohledu na to, kde a kdy hrajete, funkce Auto-EcoView upravuje jas monitoru podle okolních podmínek. Zcela automaticky s použitím snímače. Máte tak jedinečnou výhodu: Na jedné straně jste chráněni před rušivými odlesky, protože jas obrazovky se při dopadu světla na monitor automaticky zvyšuje, a zejména tmavé detaily tak zůstávají jasně patrné. Začne-li se naopak stmívat nebo po ztlumení osvětlení na turnaji, se jas obrazovky sníží. Tvé oči se při dlouhých utkáních budou unavovat pomaleji a vysoká koncentrace ti vydrží až do finále. Samozřejmě lze monitor i nadále nastavovat ručně a podle vlastního uvážení volit maximální a minimální jas obrazu.

ROZHRANÍ PRO VŠECHNY HERNÍ KONZOLE A POČÍTAČE

Monitor má rozhraní pro každou herní konzoli, počítač a multimediální zařízení.

KONSTRUOVÁNO PRO VAŠE ZÁDA, OČI A HERNÍ PROŽITEK

I mnohahodinové hraní vás bude bavit: Stojan umožňuje nastavení výšky v rozsahu 60 mm, otočení o 344° a sklopení o 25°. Přepínání zad a šíje patří minulosti. Pryč je i únava očí. Protože nezávisle na nastaveném stupni jasu monitor neustále vytváří absolutně stabilní obraz bez chvění, který šetří váš zrak. Herní prožitek posiluje antireflexní povrch displeje, který odstraňuje rušivé optické odrazy, a úzký rám displeje o šířce pouhých 6 mm. Hráči a skupiny pracující s více monitory tak mají k dispozici téměř celistvou zornou plochu pro dechberoucí zábavu. Velmi praktické: Díky integrovanému madlu na zadní straně můžeš monitor snadno nosit na turnaje.

 • Nastavitelná výška
 • Sklon
 • Otáčení
 • Vestavěná rukojeť pro přenášení
 • Smyčka na kabely

 

Úhlopříčka/poměr stran 60 cm (23,8”), poměr stran 16:9
Available Configurations FS2434-BK (černý)
Pracovní plocha - šířka x výška 527 mm (šířka) × 296,5 mm (výška)
Viditelná úhlopříčka 604 mm
Nativní rozlišení 1920 × 1080 pixelů Full high definition
Rozteč sousedních bodů 0,275 mm x 0,275 mm
Max. počet zobrazitelných barev 16,7 milionu
Min/Max. jas 250 cd/m²
Maximální kontrastní poměr 5000:1 s funkcí contrast enhancer 1000:1 statický
Pozorovací úhly pro K=10:1 horizontal/vertical horizontální: 178°; vertikální: 178°
Technologie TFT panelu IPS
Speciální funkce Full HD a 2 rozhraní HDMI Režimy: User1, User2, Game (Dark scene), Game (Light scene), Cinema, Web/sRGB, Paper, Smart Insight, Smart Detection, Smart Resolution, Dynamic contrast enhancer, funkce overdrive, 10bitová look-up table, gamut HDMI, dekodér HDCP, dálkové ovládání, Auto EcoView, konektor jack pro sluchátka, reproduktory
Nastavení obraz.parametrů jas, kontrast, gama, power gama, Smart Insight, Smart Resolution, overdrive, sytost barev, intenzita barev, barevná teplota, časování, fáze, poloha obrazu, rozlišení, vypínací časovač, jazyk nabídek na obrazovce (DE, UK, FR, SE, ES, IT), hlasitost
Rozlišení 1920 × 1080 celá obrazovka 1:1, 1080p&i, 720p a 480p&i při 60 Hz 1080p&i, 720p a 576p&i při 50 Hz zvětšený na celou obrazovku nebo 1:1
Horizontální frekvence digitální: 15–68 kHz (HDMI), 31–68 kHz (DVI)
Vertikální frekvence digitální: 49–61 Hz (HDMI), 59–61 Hz (DVI)
Šířka pásma digitální: 148,5 MHz
Vstupní signály DVI (TMDS), HDMI (RGB, YUV)
Vstupní konektory /Vstupy dvě rozhraní HDMI, DVI-D
Power Management VESA DPMS, DVI-DMPM
Spotřeba energie maximální* příkon 46 W, typický příkon 15 W 0 W při vypnutém vypínači
Hmotnost 5,2 kg
Otáční/naklápění/rotace 25°/0° dozadu/dopředu 172° doleva/doprava
Rozsah výškového nastavení 6 cm
Normy CE, TÜV GS, TÜV certified ergonomics
USB-Hub 1 upstream/2 downstream, USB 3.0
Dodávané příslušenství příručka v němčině, angličtině a francouzštině, dálkové ovládání, software G-Ignition, napájecí kabel, kabel USB 3.0, audio kabel a signálové kabely (DVI-D-DVI-D), barevný profil ICC
   
Obecné
České menu: Ne
Nadstandardní záruka: 5 let
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 539 × 458 × 200
Hmotnost: 5200 g
 
Ostatní
Číslo produktu:FS2434-BK
Značka: Eizo
 
Monitor
Použití: Domácnost a kancelář, Herní, Fotografie (nadšenci)
Úhlopříčka displeje: 23,8 "
Maximální rozlišení: 1920 × 1080 px (Full HD)
Typ displeje: AH-IPS
Barevná hloubka: 8bit (16,7 mil. barev)
Podporované barevné rozsahy: sRGB
Barevné rozsahy: 100% sRGB
Jas: 250 cd/m²
Kontrast: 1000:1
Povrch displeje: matný
Video vstupy: DVI, 2 × HDMI
USB hub: USB 3.0 (3.1 Gen1)
Poměr stran: 16:9
Odezva: 5 ms
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Výbava monitoru: Nastavitelná výška, Pivot, Uchycení na zeď (VESA), Flicker Free, Reproduktory, Sluchátkový výstup (3,5mm jack), Audio vstup (3,5mm jack)
Příkon (obvyklý): 15 W

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

 • Denní doručení PPL 129 Kč
 • Kurýr od 249 Kč
 • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
 • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Kontakt

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím