PN: FS2735-BK, ID: 035938

Monitor Eizo Foris FS2735 černý

 • Značka: Eizo
 • Použití: Domácnost a kancelář, Herní
 • Úhlopříčka displeje: 27 "
 • Maximální rozlišení: 2560 × 1440 px (QHD)
 • Typ displeje: AHVA IPS
 • Barevná hloubka: 8bit (16,7 mil. barev)

Sháníte Eizo Foris FS2735 černý?

„Eizo Foris FS2735 černý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Herní monitor FORIS FS2735 je možné ovládat chytrým telefonem a sdílet vlastní nastavení na cloudu nebo si stáhnout předvolby od profi hráčů. Model FS2735 využívá množství metod pro plynulé a zřetelné zobrazení pohyblivých scén. Technologie AMD FreeSync synchronizuje snímkovou frekvenci grafické karty a obrazovky v rozsahu 35 až 144 Hz. Tím se účinně potlačují pohybové neostrosti a obrazové artefakty vznikající při rychlých změnách obrazu. Funkce Blure Reduction uplatňuje u modelu FS2735 rychlé blikání podsvětlujících svítivých diod pro napodobení impulsního charakteru zobrazení klasických obrazovek. Výsledkem jsou ostré obrysy i při rychlých pohybech. Monitor FORIS FS2735 přináší celkově vzato intenzivní herní zážitek a významnou výhodu oproti soupeřům. Produktová sekce: Monitory Eizo

Alternativy k již neprodávanému Eizo Foris FS2735 černý

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Eizo Foris FS2735 černý

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

ŽIVÝ HERNÍ ZÁŽITEK DÍKY PANELU IPS

Jiný rozměr kvality obrazu: panel IPS s podsvícením LED. LCD modul IPS hraje živými barvami a pěkným a čistým obrazem. Svou hru si důkladně vychutnáte a dobře a rychle se vyznáte i ve velmi složitých scénách. Další výhoda: kontrasty a barvy jsou ve všech zorných úhlech stabilní – ať sledujete prostředek, nebo okraj obrazovky. Tvůj pohyb tak mohou bez potíží sledovat i ostatní členové herního týmu od vedlejších obrazovek. Máte tak další významnou taktickou výhodu.

S panelem IPS / Bez panelu IPS

VELIKOST A ROZLIŠENÍ

I vypnutý herní monitor FS2735 se na tvém stole bude velmi dobře vyjímat. Nejde však samozřejmě o pouhý stylový atribut, ale především o jeho vynikající obrazovou kvalitu a další prvky. Díky 27palcovému displeji s vysokým rozlišením 2560 × 1440 bodů poskytuje displej monitoru FS2735 dostatek prostoru k výkonnému ponoření se do hry.

BEZ NEOSTRÝCH POHYBŮ

Monitor FS2735 disponuje různými metodami plynulého a čistého zobrazení pohyblivých obrazů. Funkce AMD FreeSync zajišťuje synchronizaci obnovovacích kmitočtů mezi grafickými kartami a obrazovkou v rozsahu 35 až 144 Hz. Tím se účinně potlačují pohybové neostrosti a obrazové artefakty vznikající při rychlých změnách obrazu. Funkce Blure Reduction generuje u modelu FS2735 rychlé blikání podsvícení LED k napodobení pulzního charakteru zobrazení klasických obrazovek. Výsledkem jsou trvale ostré obrysy i při velmi prudkých pohybech.

RADOST ZE HRY S EXTRÉMNĚ NÍZKÝM ZPOŽDĚNÍM

Anglický termín Input-Lag označuje zpoždění mezi změnou na monitoru a akcí obslužného zařízení, tj. tiskárny, myši nebo jiného ovladače. Tento jev může rozhodovat o úspěšnosti vaší herní akce. Mikroprocesor vyvinutý společností EIZO zajišťuje zobrazování příkazů na obrazovce se zpožděním nejvýše 0,05 obrazu. Výhoda je jasná: Tvé šance na vítězství výrazně posilují.

SOFTWARE G-IGNITION

Přiložený software G-Ignition (pro MS Windows) umožňuje každé aplikaci přiřadit určitý režim, např. Game (Dark scene) nebo Game (Light scene). Softwarový nástroj G-Ignition umožňuje rovněž ovládání veškerých funkcí monitoru.

G-IGNITION MOBILE

Aplikace běžící pod systémy iOS a Android komunikuje přes Bluetooth Smart přímo s monitorem FORIS FS2735. Umožňuje měnit nastavení barev a další parametry monitoru přímo ze smartphonu.

G-IGNITION NOTIFICATION

Hráč si navíc může nechat zobrazovat v rohu monitoru hlášení aplikace G-Ignition Mobile o příchozím hovoru nebo zprávě.

BEZ OSLŇOVÁNÍ ZA VŠECH OKOLNOSTÍ: AUTO-ECOVIEW

Bez ohledu na to, kde a kdy hrajete, funkce Auto-EcoView upravuje jas monitoru podle okolních podmínek. Zcela automaticky s použitím snímače. Máte tak jedinečnou výhodu: Na jedné straně jste chráněni před rušivými odlesky, protože jas obrazovky se při dopadu světla na monitor automaticky zvyšuje, a zejména tmavé detaily tak zůstávají jasně patrné. Začne-li se naopak stmívat nebo po ztlumení osvětlení na turnaji, se jas obrazovky sníží. Tvé oči se při dlouhých utkáních budou unavovat pomaleji a vysoká koncentrace ti vydrží až do finále. Samozřejmě lze monitor i nadále nastavovat ručně a podle vlastního uvážení volit maximální a minimální jas obrazu.

ANTIREFLEXNÍ POVRCH: VÍCE OBRAZU, MÉNĚ ODRAZŮ.

FS2735 je vybaven optimálním antireflexním povrchem. Díky minimalizaci odráženého světla rozptylováním odrazů antireflexní povrch účinně přispívá k ochraně před přetěžováním zraku. Únava očí se snižuje a uživatel může před monitorem sedět zcela uvolněně bez potřeby vyhýbat se optickým odrazům.

Bez blikání

Monitor při jakémkoli nastavení jasu generuje obraz zcela bez chvění. Tuto vlastnost zajišťuje hybridní technologie regulace podsvícení vyvinutá společností EIZO. Spojuje přednosti jinak běžné pulzně šířkové (PWM) a stejnosměrné (DC) regulace. Výhoda: Vaše oči se neunavují tak rychle. U obrazovky můžete pracovat delší dobu.

POHODLNĚ PŘENOSNÝ: ERGONOMICKÁ KONSTRUKCE

Monitor FORIS FS2735 je nanejvýš ergonomický, ale také velmi dobře vypadá. Stojan umožňuje nastavení výšky v rozsahu
60 mm, otočení o 344° a sklopení o 25°. Velmi rychle tak najdeš ideální posez pro dlouhé hraní. Přepínání zad a šíje patří minulosti. Herní prožitek dále posiluje antireflexní povrch displeje, který odstraňuje rušivé optické odrazy. Praktický pro setkání hráčů: Madlo na zadní straně výrazně usnadňuje přenášení. Na zadní straně vynikají estetické prvky, tj. rumělkový rám a bílé podsvícené logo EIZO.

 • potlačuje rušivé odlesky a přináší optimální ergonomii.
 • Jas [cd/m2]: 350
 • Kontrast: 4 000:1 s použitím Contrast Enhancer 1 000:1 statický kontrast
 • Odezva [ms]: 1 ms šedá-šedá s blikajícím podsvícením
 • Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 / 178
 • Počet barev: 16 700 000
 • Reproduktory: ano

Konektory:
DisplayPort, 2× HDMI, DVI-D
USB 3.0 1 upstream / 2 downstream

Napájení:
Spotřeba [W]:
max. 87 W
typicky 33 W
Stand By režim [W]: při vypnutém vypínači 0 W
TCO: CE, TÜV GS, TÜV Ergonomics

Montáž na zeď:
Naklápění monitoru:
Naklápění 35°/5° dozadu/dopředu
Výšková nastavitelnost 15,5 cm

Obecné
České menu: Ne
Nadstandardní záruka: 5 let
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 619 × 549 × 198
Hmotnost: 7100 g
 
Ostatní
Číslo produktu:FS2735-BK
Značka: Eizo
 
Monitor
Použití: Domácnost a kancelář, Herní
Úhlopříčka displeje: 27 "
Maximální rozlišení: 2560 × 1440 px (QHD)
Typ displeje: AHVA IPS
Barevná hloubka: 8bit (16,7 mil. barev)
Podporované barevné rozsahy: sRGB
3D LUT: 10bit
Jas: 350 cd/m²
Kontrast: 1000:1
Povrch displeje: matný
Video vstupy: DVI, 2 × HDMI, DisplayPort
USB hub: USB 3.0 (3.1 Gen1)
Poměr stran: 16:9
Odezva: 4 ms
Obnovovací frekvence: 144 Hz
Výbava monitoru: Nastavitelná výška, Pivot, Uchycení na zeď (VESA), Flicker Free, FreeSync, Reproduktory, Sluchátkový výstup (3,5mm jack), Audio vstup (3,5mm jack)
Příkon (obvyklý): 33 W

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (5)

Zobrazeny komentáře (5 - 1)

 • 5

  Avatar

  Reaguje na (4) | Rád jsem pomohl. Pokud Vám to vyjde, prosím, dejte sem zpětnou vazbu pro ostatní. Děkuji

  Václav Křížek - Megapixel, Komunitní specialista, 12.01.2017 | Reagovat

 • 4

  Avatar

  Reaguje na (3) | Moc děkuji za erudovanou odpověď!

  StandaR, 11.01.2017 | Reagovat

 • 3

  Avatar

  Reaguje na (1) | Dobrý den, toto nastavíte v pravým kliknutím na obrazovku, dále rozlišení obrazovky a v pokročilém nastavení vyberete 144Hz. Dále prosím zkontrolujte dodávané kabely, je možné, že budou limitovány na 60Hz. Pokud používáte HDMI, ujistěte se, že se jedná o HDMI 1.3 kabel nebo výše. Pokud přes display port, pak 1.2 nebo výše. Děkuji

  Václav Křížek - Megapixel, Komunitní specialista, 10.01.2017 | Reagovat

 • 2

  Avatar

  Reaguje na (1) | Jo pochopitelne už jsem primárně kontaktoval Eizo.cz, žádná reakce...přes telefon mne doporučili napsat mail technikovi a ten se neozývá...:-( přitom Eizo rozhodne nemá levný věci a není malá firma, no ale jsme v ČR že...takže to zkouším kde se dá, dekuji za pochopení!

  StandaR, 10.01.2017 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  Dobrý den! Mám laický dotaz: mám sestavu Win. 7 32 bit SP1,Intel Core i5-2500 CPU 2.30GHz-3.60GHz, RAM 4GB, karta NVIDIA GeForce GTS 450, pujde na tomhle monitoru nastavit s touhle kombinací 144Hz, nebo zustanu zase u 60hz? Nebo by jsem musel zmenit graf. kartu? Myslím hlavne frekvenci u bežné práce - text, internet atd nejen u her? Hledám totiž co nejkvalitnejší monitor do ambulance -text, internet atd (takže nejaké barevné gamuty a spol nehrají roli), jedná se mi o CO NEJVETŠÍ ŠETRNOST K OČÍM, sedím u toho 8-12 hodín, tady - i když je to primárne herní monitor - se mi líbí IPS panel, perfektní odezva, ješte ta frekvence kdyby vyšla, moc dekuji za každý postřeh! Pozn. jestli by jste měli event. jiný tip s obrazovkou cca 24-27 palcu ohledne mého požadavku, budu vděčnej, (již jsme mel vybrán nejakej 24 palcovej Asus se stejnou odezvou a slušnou frekvencí, ale pak jsem zjistil že je to TNT panel a ten je dle toho, co čtu méně kvalitní, čemu odpovídala i cena...teda doufám že jsou moje úvahy správné ,nejsem technik?!...)

  StandaR, 10.01.2017 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

 • Denní doručení PPL 129 Kč
 • Kurýr od 249 Kč
 • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
 • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Kontakt

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím