Recenze Epson EcoTank ITS L3060

Popis a parametry

Popis a parametry

Epson EcoTank ITS L3060 – nová generace multifunkčních inkoustových tiskáren v kompaktnějším provedení a s ještě jednodušším použitím. Jedná se o perfektní volbu pro aktivní domácnost. Tiskárny řady EcoTank dokáží snížit náklady na tisk až o 90 % a to především díky speciálním inkoustovým nádržkám, jež je možné velmi snadno doplnit. Navíc díky jejich objemu je není třeba ani doplňovat tak často. K dispozici je kromě tisku i skenování a tedy i kopírování. Snadné připojení tiskárny zajistí buď běžný kabel USB, nebo vyspělejší bezdrátové připojení WiFi, kdy se díky technologii WiFi Direct s chytrým zařízením můžete připojit přímo k tiskárně.

Mimořádně nízké náklady

Tiskárny řady EcoTank ITS (Ink Tank System) od společnosti Epson zaujmou především svým vysoce ekonomickým provozem. Jejich pořízením vám mohou klesnout náklady na tisk až o celých 90 %. Navíc vám díky objemu inkoustových nádržek ušetří i čas běžně nutný pro výměnu či časté doplňování.

Epson EcoTank ITS L3060

Modely EcoTank ITS L3000 jsou skvělou volbou pro aktivní domácnost. Přímo v balení naleznete lahvičky s inkoustem, jehož objem vám vystačí klidně na dva roky provozu, a které jsou navržené tak, aby se minimalizovalo riziko rozlití inkoustu. Při černobílém tisku vydrží až na úctyhodných 13 000 stran, zatímco při barevném tisku 6 500 stran. Výsledkem jsou mimořádně nízké náklady na tisk jedné strany.

Kompaktní a snadno použitelná

Tisk by měl být snadný a bez zbytečných starostí. Systém inkoustových nádržek je proto plně integrovaný a snadno obsluhovatelný. Díky kompaktnímu provedení se tiskárna hodí do každé domácnosti. Krom samotného tisku nabídne i možnost skenování a tím pádem i kopírování.

Mobilní tisk

Tiskárna L3060 přináší možnost připojení WiFi, se kterým můžete tisknout dokumenty z chytrých telefonů a tabletů pomocí bezplatné aplikace Epson iPrint. Díky technologii WiFi Direct se navíc můžete připojit přímo k tiskárně bez potřeby přístupového bodu (AP). Soubory můžete přijímat téměř z kteréhokoli koutu světa, a to díky funkci Epson Email Print.

Epson EcoTank ITS L3060

Bez starostí

Tiskárny EcoTank byly vytvořeny s cílem nabídnout vám dlouhodobé řešení tisku. Díky tiskové hlavě Micro Piezo a při použití originálního inkoustu Epson je zařízení schopné dosahovat vždy spolehlivých výsledků.

Obecné

Nadstandardní záruka 3 roky

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 445 × 304 × 169
Hmotnost 4900 g

Ostatní

Číslo produktu C11CG50401
Značka Epson

Tiskárna

Barevná Ano
Multifunkční Ano
Formát 10 × 15 cm, 13 × 18 cm, A6, A5, A4
Připojení Wi-Fi, USB
Typ tiskárny Inkoustová
Inkoustové náplně Tankový systém
Počet náplní 4
Funkce Bezokrajový tisk

Zobrazit popis a parametry