Magazín

Produktové aktuality

Experimentujte s kreativními režimy a filtry s novým Polaroid Now+ Gen 2

Lucie VořechováVydáno: 16. 3. 2023 v 17:16 • Rubrika: Produktové aktuality

Experimentujte s kreativními režimy a filtry s novým Polaroid Now+ Gen 2

Bavte se s novým Polaroid Now+ Gen 2! Přepracovaný analogový instantní fotoaparát nabízí spoustu nástrojů a režimů, které vám umožní tvorbu za různých podmínek. Navíc se jedná o stylový doplněk, díky kterému budete hvězdou každého večírku.

Obsah

Nechte se unést kouzlem instantních fotografií. Oceníte je při slavnostních příležitostech, setkání s přáteli nebo významných dnech, jako jsou narozeniny nebo svatba. Pokud si pořídíte jednu z novinek - Polaroid Now Gen 2, Polaroid Now Gen 2 E-box nebo Polaroid Now + Gen 2, nadchnou vás nejen jejich barevné varianty, ale i zábavné funkce do každé situace. 

Chci Polaroid

Instantní fotografie | Megapixel

Polaroid Now+ Gen 2 

Uchovejte navždy své každodenní okamžiky s Polaroid Now+ Gen 2. Jedná se o fotoaparát, který nabízí unikátní systém automatického zaostřování se dvěma objektivy, blesk, dvojitou expozici a samospoušť. Klasický analogový design se v modelu nezapře, navíc je ze 40 % vyrobený z recyklovaného materiálu. 

Chcete si nastavit vlastní expozici? S aplikací Polaroid můžete! Umožní vám kreativní tvorbu, práci s prioritou clony nebo malování světlem. Polaroid Now+ Gen 2 stačí pomocí Bluetooth připojit k mobilní aplikaci a k dispozici získáte i kreativní režimy, které ozvláštní vaše fotografie.

Zábava s přáteli | Megapixel

Pro hrátky s barvami využijete i 5 filtrů pro každou náladu. Mějte sytější barvy, prohlubte kontrast nebo přidejte snové efekty. Filtry jsou dodávány v praktickém pouzdru na zip, takže je můžete brát všude s sebou beze strachu, že byste je mohli při přenosu poškrábat. 

Design novinky byl navrhnutý tak, aby upoutal pozornost. Vybírat můžete hned ze tří barev, jimiž jsou černá, bílá a zelená. Součástí balení je také řemínek na zápěstí a nabíjecí USB kabel. 

Chci Polaroid Now+ Gen 2

Polaroid Now Gen 2

Pokud byste zvažovali Polaroid Now Gen 2, určitě oceníte vestavěnou lithium-iontovou baterií, kterou lze nabíjet přes USB-C port. Díky tomu je model kompatibilní s bezbateriovým instantním filmem i-Type a s filmem typu 600. 

Konstrukce fotoaparátu je tvořená optickým hledáčkem, vestavěným bleskem a samospouští. I u této varianty si můžete pohrát s funkcí dvojité expozice. 

Tento model je k dispozici ve 4 zářivých barvách, jimiž jsou černá, černobílá, červená a modrá. 

Chci Polaroid Now Gen 2

Polaroid Now Gen 2 E-box

Při pořízení Polaroid Now Gen 2 E-box získáte kromě fotoaparátu i dvojbalení barevného filmu i-Type. Máte tak k dispozici rovnou celý set za výhodnou cenu a můžete rovnou tvořit. 

Chci Polaroid Now Gen 2 E-box

Ikonický design Polaroid | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.