Přidejte se! Zúčastněte se naší celoroční soutěže. Přihlásit do soutěže

Téma měsíce Fascinováni světlem

"Nespočet světelných paprsků se spojuje a na konci své dlouhé cesty vytváří obraz. Dlouhodobým posláním Nikonu je vést toto světlo tak, aby vznikalo co nejvíce nádherných obrazů." Tak zní úvodní slova kampaně společnosti Nikon, která je garantem tohoto kola naší celoroční fotosoutěže. Zářijové téma tedy bude SVĚTLO. Soutěž není ohraničena žádným konkrétním žánrem, takže se tentokrát fantazii meze nekladou. Pro upřesnění ale dbejte na to, že fotografie musí zachycovat světlo doslova FASCINUJÍCÍ a světlo, nebo světelná atmosféra musí být jedním z hlavních prvků soutěžních snímků.

Czech Vibes, garant měsíce

Pod pseudonymem Czech Vibes se skrývá tvůrčí duo Markéta Polášková (27) a Magdaléna Fukanová (24). Markéta pochází z Olomouce, kde studovala sociologii a…

Číst dál

Technika garanta

 • Nikon D810 tělo
 • Nikon D500 tělo
 • Nikon D5600 tělo černý
 • Nikon 16-35 mm f/4,0 AF-S G ED VR
 • Nikon 10-20 mm f/4,5-5,6 G AF-P VR DX
 • Nikon 16-80 mm f/2,8-4,0E AF-S DX ED VR
 • Nikon 70-200 mm f/2,8 E FL ED VR
 • Pod pseudonymem Czech Vibes se skrývá tvůrčí duo Markéta Polášková (27) a Magdaléna Fukanová (24). Markéta pochází z Olomouce, kde studovala sociologii a andragogiku. Magdaléna zase pochází z Brna, kde studovala geografii a kartografii. K focení a natáčení se obě dostaly v roce 2014, a to úplnou náhodou díky Instagramu, tam také objevily vášeň k této kreativní činnosti. (viz. @czech_vibes) Holky mají v Czech Vibes rozdělené role, Markéta se věnuje fotografii, především focení přírody a zároveň stojí za režírováním videoprojektů. Naopak Magdaléna se zabývá videem, které natáčí a edituje. Společně mají hudební kanál na youtube, který se jmenuje Czech Vibes Sound. Zde představují hudební tvorbu producentů z celého světa. Hudební videa jsou dokreslena jejich fotkami případně i videi. Kanál má téměř 200 tisíc odběratelů.
 • Od roku 2017 se holky věnují Czech Vibes a Czech Vibes Sound již na plný úvazek. V posledním roce se zaměřují na natáčení hudebních videoklipů. Zmínit můžeme například videoklip pro novozélandského producenta BAYNKa a jeho písníčku “Come Home” , které se dostala do Australské a Novozélándské televizní hudební stanice MTV. Další podařený videoklip byl pro českou skupinu Vesna s jejich píseň “Kytička”, na kterém spolupracovali s taneční skupinou DiVize.
 • Co se týče dalších projektů, tak spolupracovaly s automobilkou Škoda ČR, mobilním operátorem T-mobile a aktuálně úzce spolupracují s firmou Nikon.
 • Instagram | Youtube
 • www.czechvibes.com

Czech Vibes, garant měsíce

Pod pseudonymem Czech Vibes se skrývá tvůrčí duo Markéta Polášková (27) a Magdaléna Fukanová (24). Markéta pochází z Olomouce, kde studovala sociologii a andragogiku. Magdaléna zase pochází z Brna, kde studovala geografii a kartografii. K focení a natáčení se obě dostaly v roce 2014, a to úplnou náhodou díky Instagramu, tam také objevily vášeň k této kreativní činnosti. (viz. @czech_vibes) Holky mají v Czech Vibes rozdělené role, Markéta se věnuje fotografii, především focení přírody a zároveň stojí za režírováním videoprojektů. Naopak Magdaléna se zabývá videem, které natáčí a edituje. Společně mají hudební kanál na youtube, který se jmenuje Czech Vibes Sound. Zde představují hudební tvorbu producentů z celého světa. Hudební videa jsou dokreslena jejich fotkami případně i videi. Kanál má téměř 200 tisíc odběratelů. 

 Od roku 2017 se holky věnují Czech Vibes a Czech Vibes Sound již na plný úvazek. V posledním roce se zaměřují na natáčení hudebních videoklipů. Zmínit můžeme například videoklip pro novozélandského producenta BAYNKa a jeho písníčku “Come Home”  , které se dostala do Australské a Novozélándské televizní hudební stanice MTV. Další podařený videoklip byl pro českou skupinu Vesna s jejich píseň “Kytička”, na kterém spolupracovali s taneční skupinou DiVize. 

 Co se týče dalších projektů, tak spolupracovaly s automobilkou Škoda ČR, mobilním operátorem T-mobile a aktuálně úzce spolupracují s firmou Nikon. 

 Instagram | Youtube

www.czechvibes.com

Technika garanta


Sbalit

Vhodné vybavení pro focení tématu
Fascinováni světlem

Nevíte si s tématem rady? Pomůžeme vám!

Co můžete tento měsíc vyhrát?

Sbírejte zároveň body do roční soutěže. Vítězové si rozdělí ceny v celkové hodnotě přes 160 000 Kč!

SonyPartnerem tématu je společnost Nikon

Objevte fotoaparáty a objektivy značky Nikon

Články k aktuálnímu tématu

Všechny články Skrýt

Soutěžní fotografie

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

 • Denní doručení PPL 129 Kč
 • Kurýr od 249 Kč
 • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
 • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Kontakt

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím