Magazín

Krátce

Pořiďte si Feiyu Tech stabilizátor za výprodejovou cenu

Martin HájekAktualizováno: 9. 12. 2016 v 17:39 • Rubrika: Krátce

Pořiďte si Feiyu Tech stabilizátor za výprodejovou cenu

Patříte mezi aktivně založené fotografy či kameramany? Fotíte a natáčíte často v terénu a potřebujete mobilní, kompaktní a účinné řešení stabilizace? Skvělou volbou jsou Feiyu Tech stabilizátory. Jsou malé, lehké ale přesto 100% účinné. Vždy se postarají o to, aby se váš fotoaparát nebo kamera ani nehnuly. Feiyu Tech stabilizátory jsou navíc flexibilní. Využijte k nákupu výrazné výprodejové slevy.

Obsah

Feiyu Tech stabilizátory si dokázaly vydobít respekt i dobré jméno díky svým příjemným rozměrům, hmotnosti, vysokým účinkům stabilizace ale také například díky své energetické nenáročnosti. Systémy různých modifikací stabilizátorů jsou založeny vždy na stejném principu - stabilizaci ve třech osách pomocí 360° gimbalu. To vám zajistí plynulá videa a perfektně ostré fotografie. Feiyu Tech stabilizátory jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů, jsou odolné, robustní ale přesto kompaktní a dobře padnou do ruky. Upínání fotoaparátu, mobilu nebo akční kamery je rychlé, pevné a bezpečné. Gimbal je vybaven jedním tlačítkem, umožňujícím zapínání, vypínání a přepínání mezi jednotlivými režimy naklápění. Joystickem ovládáte naklápění a plynulost pohybů.

 

Model

Původní cena

Po slevě

Feiyu Tech stabilizátor G4

6 990,00 Kč

4 990,00 Kč

Feiyu Tech stabilizátor G4GS

6 990,00 Kč

4 990,00 Kč

Feiyu Tech stabilizátor G4S

7 990,00 Kč

6 490,00 Kč

Feiyu Tech stabilizátor G4

Feiyu Tech gimbal G4 je vybaven tří osou stabilizací obrazu, která zajistí dokonale plynulá videa pořízená GoPro HERO 3, 3+, 4 kamerou. Verze G4 je schopna se otáčet o 360°. Gimbal je vyroben s maximální přesností z těch nejlepších materiálů. Funkční design podtrhuje velmi jednoduché a pevné upínání GoPro kamery. Gimbal má také velmi příhodně umístěný Mini USB konektor, který umožňuje kameru GoPro nabíjet přímo při natáčení, nebo rovnou vysílat video.

 

 

Feiyu Tech stabilizátor G4 GS

Feiyu Tech gimbal G4 GS pro akční kameru FDR-X1000V a s řadou AS. Nová verze G4 GS má rádius 360° ve všech třech směrech. Gimbal G4 GS se velmi snadno používá a práce s ním je radostí. Je vybaven tlačítkem pro přepínání zapínání a přepínání mezi jednotlivými režimy naklápění. Disponuje joystickem, kterým je možné ovládat naklápění a plynulost pohybů. 

 

 

Feiyu Tech stabilizátor G4S

Feiyu Tech gimbal G4S se postará o dokonale plynulá videa pořízená GoPro HERO 3, 3+, 4 kamerou. Stejně jako ostatní Feiyu Tech stabilizátory, je i tento model schopen otáčet se v úhlu až 360° ve všech třech směrech. Ke gimbalu je možné ze spodní strany našroubovat stativ, díky němuž lze natáčet videa ještě lépe a pohodlněji. Design podtrhuje jednoduché a pevné upínání GoPro kamery. Gimbal je vybaven též mini USB konektorem, což je výhodné v případě GoPro HERO 3,3+,4 kamer. Můžete tak natáčet a současně nabíjet kameru a nebo nabíjet i vysílat video.

 

 

 

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.