Férové slevy

Máme nejvyšší hodnocení za férové slevy od Hlídače shopů. Podívejte se s námi, co se skrývá za našimi nabídkami a jak dbáme na transparentnost a férovost ve svém přístupu.

 

 

Hlídač shopů je projekt, jehož cílem je chránit české spotřebitele. Monitorují vývoj cen produktů na největších českých e-shopech, včetně uváděné slevy a „původní ceny“, ze které byla sleva vypočítána. Megapixel získal nejvyšší hodnocení, slevy počítáme zcela v souladu s novou EU směrnicí.

Kvalitními spolupráce s partnery

Naše slevy nejsou náhodné. Vycházejí ze spolupráce s kvalitními partnery. Každý pokles cen od našich partnerů se okamžitě promítá do cen našich produktů, takže můžete využít ty nejlepší nabídky.

Přehledné stránky pro snadnou orientaci

Chceme, abyste se u akčních nabídek snadno orientovali. Připravujeme pro vás podklady a přehledné stránky, které usnadní nalezení nejlepších nabídek. Žádné ztrácení času, jen jednoduchý přístup k výhodám. Pokud chcete využít našich unikátních slev, nemusíte hledat. Stačí navštívit naše akční stránky a objevovat aktuální nabídky.

Lidský přístup ke slevám

Věříme, že férovost a transparentnost jsou klíčové při poskytování slev. Naše slevy nejsou jenom čísla na obrazovce – jsou výsledkem práce konkrétních lidí. Představte si tváře za našimi slevami: Žaneta vytváří podklady ke komunikaci, Vojta se stará o funkčnost na našem webu, Andrea připravuje newsletter, který vás vždy o aktuálních slevách informuje, a tak dále. Každý z nich přispívá k vytváření férových nabídek.

Automatické sledování férovosti a legislativy

S férovostí nežertujeme. Naše automatické sledování na backendu webu monitoruje každou nabídku a zajišťuje, že jsou v souladu s aktuální legislativou. Díky tomu můžete mít jistotu, že každá sleva, kterou nabízíme, je férová a transparentní.

Děkujeme vám za důvěru!