Magazín

Produktové aktuality

Filtry Haida se slevou až 2 000 Kč a pouzdrem zdarma

Tom KalousAktualizováno: 29. 4. 2022 v 12:57 • Rubrika: Produktové aktuality

Filtry Haida se slevou až 2 000 Kč a pouzdrem zdarma

Pořiďte si třeba ochranný UV filtr, polarizační filtr, který zabrání nechtěným odleskům nebo variabilní ND filtr vhodný pro natáčení videí. Společnost Haida vyrábí velice kvalitní a dostupné filtry pro všechny druhy objektivů.

Obsah

Podmínky získání slevy až 2 000 Kč na filtry Haida

  • Pořiďte si jakýkoliv objektiv značek Canon, Nikon, Sony, Panasonic, Fujifilm nebo OM System/Olympus.
  • Pro získání slevového poukazu v hodnotě 1 000 Kč musí být zakoupený objektiv v cenovém rozmezí od 15 000 do 29 990 Kč.
  • Pro získání slevového poukazu v hodnotě 2 000 Kč musí být zakoupený objektiv v ceně nad 30 000 Kč.
  • Unikátní slevový kód vám v případě nákupu online zašleme na váš e-mail a v případě osobního nákupu na prodejně jej obdržíte od prodejce.
  • Slevu můžete uplatnit do 15. června 2022.

Pouzdro Haida HD4480 zdarma

Obdrží všichni, kdo se dostaví na jednu z našich prodejen Megapixel a pořídí si filtry Haida v minimální hodnotě 3 000 Kč.

Haida pouzdro na filtry vyrobené z umělé kůže a polyesteru pojme až pět kruhových filtrů o průměru 82 mm. Každý filtr je uložený v samostatné kapse, aby se zabránilo poškození. Filtry jsou snadno přístupné otevřením pouzdra na dvojitý zip. Integrovaná karabina umožňuje snadné a bezpečné připnutí.
 

Fotografické fitry | Megapixel

Vyberte si z celé řady filtrů Haida

 

Nevíte si rady s výběrem? Přečtěte si náš článek Jak fotit digitální zrcadlovkou (DSLR) a bezzrcadlovkou: 31. díl - FOTOGRAFICKÉ FILTRY (1/2), který má 2 části a výborně popisuje funkce jednotlivých filtrů. Nebo se zastavte u nás na prodejnách, kde se o vás rádi postarají naši specialisté a s výběrem filtrů vám pomohou.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.