Fotografické kurzy
Fomei S400DC - stroboskopická a portrétní fotografie

Fomei S400DC - stroboskopická a portrétní fotografie

Odborník ze společnosti Fomei představí revoluční zábleskovou hlavu Fomei Digitalis Pro S 400 DC. Která nejen že je napájena zabudovaným akumulátorem jako první světlo tohoto typu vůbec, ale jako snad jediné zařízení tohoto druhu zvládá extrémně rychlou stroboskopickou fotografii.

Poukaz již máte?

Přihlašte se na konkrétní termín.

Vyberte si kurz

Přehled kurzů

Na tomto workshopu si budete moci exkluzivně vyzkoušet bez nadsázky revoluční novinku společnosti Fomei, jedná se o první zábleskovou hlavu s integrovaným akumulátorem. Ten má kapacitu pro 400 záblesků na plný výkon a jako první ve své kategorii není umístěn mimo, ale přímo v zábleskovém zařízení. Toto dělá z Digitalis Pro S400DC ideální světlo pro práci v exteriéru. V praxi si tedy vyzkoušíme nejobvyklejší portrétní svícení.  Mimo to je tento záblesk schopen blýskat stroboskopicky, až 15 záblesků za sekundu. Tohoto využijeme pro vytvoření skutečně netradičních fotografií s rozfázovaným pohybem. Pod vedením zkušeného fotografa Ondřeje Vrabce přímo ze společnosti Fomei.

Kam pokračovat?

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím