Hanzel+Zikmu.1

Jde o soukromý majetek autora ©

Hanzel+Zikmu.1  

Vzhledem ke vzdálenosti sedaček lanovky a póze páru na celé vaší sérii fotografii mám důvodné podezření, že jde o tzv. selfie. To znamená, že autorem snímku je dotyčná dáma. To by znamenalo porušení podmínek Galerie i soutěže, která je samozřejmě autorská. Můžete k tomu prosím dát nějak vysvětlení?

Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 09.01. 2017 17:17

Atraktivita v anonymitě:
15.3 % Aktuální atraktivita:
11.7%

offline Tomáš Londzin

Vloženo: 07. 01. 2017 15:56
Žánr: portrét
Kategorie: mobilní
Fotoaparát: Apple iPhone 5s
Ohnisko: -
Závěrka: -
Clona: -
ISO: -
Korekce Exp.: -

Štítky

 • mládí

Místo pořízení fotografie:

Další fotografie autora:

Všechny fotografie autora

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení členové Galerie. Přihlásit se.

Zobrazeny komentáře (4 - 1)

 • 3

  Reaguje na (2) | V tom je možná ten problém. Nemám mobil, takže jsem se nemohl zúčastnit soutěže a tak jsem se rozhodl tento hendikep obejít. Vzhledem k tomu, že jste při nahrávání do Galerie zaškrtl, že jste opravdu autorem fotografie jste v podstatě vědomě lhal a to není fér ani vůči nám jakožto pořadatelům soutěže, ani ostatní účastníkům.

  Určitě Vám nebudu upírat zásluhy na úpravě fotografií. Jenže ten kdo fotografii upravuje není autor. Stejně tak Vám neupírám zásluhy na "autorství" vašeho syna, nicméně tento argument je už hodně daleko za hranicí absurdity.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů 06. 02. 2017 16:55 | Reagovat

 • 2

  Reaguje na názor Megapixelu | Vážený pane Lukeši, máte ovšem pravdu! Mobil nemám, tak jsem to ani nemohl „c.v.a.k.n.o.u.t“ To platí tedy o všech pěti fotografiích, které jsem do této soutěže „c.v.a.k.n.i… t.o… m.o.b.i.l.e.m“ poslal. Byl jsem jen synem a jeho slečnou požádán o doladění jejich snímků – teď je mají v tomto mém provedení (to je na tom to „a.u.t.o.r.s.k.é“) zvětšené a zarámované v bytě. Obzvláště jsem hrdý na úpravu snímku H+Z2, u kterého v originále věž kostela vyrůstá z hlav. Je proto přemístěna na kopec, dotvořena a místo ní jsou mezi hlavy vsazeny neutrální nízké budovy. Originální polohu věže je možno vidět na fotografii paní Jolany Poloprutské „Hallstatt“.
  Mé chápaní, cvakání mobilem, i když jsem mimo tento obor, mi však říká, že tyto snímky jsou přesně pro tento obor charakteristické a navíc je i považuji za povedené! A to mě vedlo k tomu je do Galerie MEGAPIXEL zaslat – chtěl jsem se o jejich kvalitu podělit s ostatními členy této komunity. Dále si myslím, že s tou a.u.t.o.u.s.k.o.s.t.í nejsem zas tak úplně mimo - jsem jedním z a.u.t.o.r.ů mého syna, takže ani jeho slečna mi není úplně cizí – nechlubil jsem se tedy „cizím peřím“ z internetu.
  Tímto Vám dávám k tomu toto „n.ě.j.a.k.é… v.y.s.v.ě.t.l.e.n.í“.

  PS: Při této příležitosti Vám zároveň oznamuji své rozhodnutí na neurčitou, delší dobu, p.ř.e.r.u.š.i.t své aktivity v Galerii. Mám pocit, že můj vkus pokulhává za vkusem ostatních členů, a tak jsem se rozhodl získaný čas věnovat j.i.n.ý.m aktivitám.
  Navíc se domnívám, že je n.e.d.o.s.t.a.t.e.č.n.ě zajištěna anonymita autorů – na fotografie „sledovaných“ je stále obratem bezprostředně upozorňováno. Na tuto skutečnost jsem Vás, již před delší dobou, upozornil e-mailem, Vy jste mě následně ujistil, že pro toto bude uskutečněno opatření, avšak ž.á.d.n.é takové opatření doposud nevidím.
  S veškerou úctou a s pozdravem Tomáš Londzin

  PS 2: Galerie O.K.L.E.Š.Ť.U.J.E !!! WORD, čímž znehodnocuje kvalitu tohoto textového editoru na kterém si Mr. Bill Gates dal tak záležet, proto jsem zvolil tuto antioklešťovací formu psaní.

  Tomáš Londzin 02. 02. 2017 13:10 | Reagovat

 • 1

  Proč je tam moje jméno ? :-)

  Jiří Hanzel 07. 01. 2017 18:39 | Reagovat

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím