Karneval v Benátkách XXVI
Po roční pauze na Benátském karnevalu, poslední fotka z roku 2022.
Nechal jsem si nakonec tohoto steampunkového hodináře, který mě kostýmem hodně zaujala navíc měl štěstí, že jsem ho potkal ráno, kdy byly ještě náznaky mlhy (bohužel mnohem menší, než o 1/2 hod. předtím) a prázdné náměstí.
Tohle je dobrý.
Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 28.11. 2022 17:26
Parametry fotky :
Vloženo: | 10. 11. 2022 15:01 |
---|---|
Žánr: | Portréty |
Kategorie: | barevné |
Fotoaparát: | Canon EOS R6 |
---|---|
Objektiv: | Canon EF 24-70 mm f/2,8 L USM II |
Ohnisko: | 50 mm |
Závěrka: | 1/200 s |
Clona: | 2.8 |
ISO: | 200 |
Korekce Exp.: | – |
Blesk: | - |
Děkuji za názor i pochvalu. :-)
Petr Hájek 28. 11. 2022 23:52 |Reagovat
Děkuji za názor. Přiznám se: mám osobní úchylku - nikdy nefotím na výšku. (Resp. hodně zřídka udělám výjimku, ale obecně říkám, že toho nejsem fyzicky schopen. :-) ) Takže jsem řešil kompozici, aby se tam vešlo vše (to pozadí tam dle záměru mělo hrát velkou roli - mít prázdné náměstí San Marco vnímám jako vzácnost), ale bylo co nejméně rušivých vlivů a tohle mi z toho vyšlo. S tím, že nerozporuji, že to jistě šlo vymyslet lépe nebo jinak.Děkuji. :-)
Petr Hájek 13. 11. 2022 14:45 |Reagovat
Dobrý večer. Nic neměnit. Parádní. Ucelená kompozice a pravidla už dnes málokdo drží a pak vznikají fotky, kterých jsou miliony.. Za mě skvělé .-)
Martin Wabnegger 10. 11. 2022 20:05 |Reagovat
asi bych šla do záběru na výšku nebo do výřezu...to by nebyl na středu a s ufiknutýma nohama (jinak OK)
Irena Brožová 10. 11. 2022 16:21 |Reagovat