Hot As Ice

40. místo podle poroty v soutěži Best of 2022

Koupit fotografii jako obraz

Bylo nebylo, jedno milé děvče na TFP skupině napsalo, že by po dlouhé době rádo něco nafotilo. Stejně milý fotograf (rozuměj "já") se ozval s tím, že si pořídil RGB světla a hledá oběť, na které by je otestoval. V hlavě měl představu barevných kombinací jako z časopisů, něco co je frikulín (tedy free-cool-in), ale prověřené modelky, které odpouštějí chyby, zrovna neměly čas. Riskl jsem tedy cizí děvče,
což je vždy adrenalinová disciplína, neboť může jít o protivnou hyenu, která si navymýšlí kdovíco, neocení mé tvrdě přímočaré vtipy a z koníčku se stane řehole.

Naproti tomu nebohá sličná modelka riskuje, že se z příjemného setkání a vzniku fotek na Instagram vyklube trestný čin, neboť (dle jejích slov) nabídka amatérských fotografů je podezřelými individui přesycena. Inu, oba jsme to riskli, setkali se pod rouškou tmy a vyrazili do ulic. A i když to děvče zaplatilo rýmou (myšleno obrazně, nenechal jsem si platit ani v naturáliích), z fotek jsme oba nadšení, moje představa se naplnila a po pár expozicích bylo jasno, že nejenže budou Instagramy spokojeny, ale i my se ještě potkáme a nějaké další cvakání spácháme.

Jo a nijak jsem jí neublížil. :)

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení členové Galerie. Přihlásit se / Registrovat

Petr Slovák

Vtipnej příběh. :D

1

Petr Slovák 06. 12. 2022 18:48 |Reagovat

Atraktivita v anonymitě:

78.4 % Atraktivita je odvozena z počtu zhlédnutí, „líbí se” a „oblíbených” v době, kdy byla fotografie v anonymním režimu.

Aktuální atraktivita:
63.4 %

Parametry fotky :

Vloženo: 04. 12. 2022 17:17
Žánr: Portréty
Kategorie: noční
Fotoaparát: Canon EOS R
Objektiv: Canon EF 50 mm f/1,2 L USM
Ohnisko: 50 mm
Závěrka: 1/125 s
Clona: 2
ISO: 1000
Korekce Exp.:
Blesk: -

Štítky:

portrét RGB LED barvy

Místo pořízení fotografie:

Zobrazit mapu

Sdílet na: