Magazín

Fotoporadna

Fotoaparátem to teprve začíná! Buďte kreativnější s kompletní výbavou

Filip BrožVydáno: 31. 8. 2021 v 11:40 • Rubrika: Fotoporadna

Fotoaparátem to teprve začíná! Buďte kreativnější s kompletní výbavou

Pokud chcete vytvářet poutavé příběhy, krásné fotografie a zachytit všední i nevšední okamžiky svého života, foťák je nezbytný. Může jít o mobilní telefon nebo profesionální zrcadlovku či bezzrcadlovku. Výběr je více než bohatý. Ale co další technika? Přemýšleli jste někdy o tom, jak si vše ještě více zjednodušit a být efektivní? Je to jako malý svébytný ekosystém. Můžete fungovat jen s jedním zařízením, ale když toho máte více a umíte vše správně použít, hned bude váš život veselejší. Co tím mám na mysli?

Osobní zkušenost je nenahraditelná

Každý jsme jiný a máme jiné potřeby. Někdy se může zdát, že vlastně nic nepotřebujeme, dokud to sami nevyzkoušíme. Osobní zkušenost je nenahraditelná a platí to i v případě techniky. Upravovat fotky na velkém monitoru pro vás může být nuda, dokud to sami nevyzkoušíte. „Wow, ta velká plocha a svoboda pohybu při lokálních úpravách má něco do sebe,“ pomyslíte si možná, když poprvé vyzkoušíte nějaký z našich monitorů. 

Nemusí jít hned o 4K nadupaný monitor. Mnohdy může stačit i FullHD. A co teprve takový monitor v kombinaci s grafickým tabletem. Tato šikovná zařízení, která umocní a rozvinou vaši osobní kreativitu se hodí převážně na ilustrace, úpravy fotografií či retuše. Využít je můžete i na obyčejné skicování či poznámky s kolegy v práci. 

Nebojte se tisknout v životní velikosti

Jakmile máte svoji fotografii upravenou, proč si ji rovnou nevytisknout a poté pověsit na zeď. Pokud se vám povedla „životní“ fotografie, možná by bylo škoda si ji nechat jen někde na harddisku vašeho počítače nebo cloudu. V naší nabídce naleznete základní fototiskárny pro nadšence stejně tak, jako tiskárny pro velkoformátové tisky. Všechny zaručují špičkovou kvalitu a funkčnost. Mezi inkoustovými tiskárnami naleznete i multifunkční tiskárny spojující dohromady hned několik kancelářských zařízení. Většinou například tiskárnu, kopírku a plochý skener. To se může hodit, co myslíte?

Domácí studio

Možná vás fotografování pohltilo natolik, že si budete chtít udělat vlastní domácí ateliér. Čím však začít? Většina fotografů začíná u světel, ať už trvalých či zábleskových. A co takhle bílé plátno nebo celý set pro produktovou fotografii. Pokud už naopak máte zaběhnuté studio, možná je čas na upgrade – bezdrátové odpalovače, expozimetry nebo nové výbojky. U nás najdete i širokou škálu dalšího příslušenství. 

Výsledek poznají všichni

Jak už jsem avizoval, čím více toho budete používat v praxi, vaše práce se stane zábavou a výsledek poznají i vaši klienti. S tím se pojí i další technika. Už jste někdy přemýšleli o fotkách z výšky? Nádherné průlety přírodou nebo vaší kanceláří zvládnete zaznamenat pomocí dronů. Nebojte, myslíme na úplné začátečníky i profesionály. Například nejnovější DJI Mini 2 není vůbec špatná volba, a to pro jakékoliv účely. 

Apple ekosystém čeká

A proč si rovnou neudělat radost i novým Apple zařízením. V naší nabídce najdete základní iPhone i nejdražší Mac Pro. V nabídce máme i příslušenství, sluchátka nebo chytré hodinky Apple Watch. Stačí si jen vybrat a posunout svoji úroveň kreativity dál. 

Pokud naopak chcete ušetřit, možná nakoukněte do našeho bazaru. Občas se tam objeví opravdové skvosty za malé peníze nebo u nás můžete svá starší zařízení prodat a domů si odnést protiúčtem něco nového. Na upgrade vašeho fotoaparátu nebo video techniky je vždy správný čas. Zkuste to u nás, věřte mi, že si vyberete. Nenabízíme jen a pouze fotoaparáty, ale celou rodinu TECH příslušenství pro váš osobní i pracovní život.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.