Magazín

Produktové aktuality

Fotoaparáty Nikon jsou nyní levnější!

Aktualizováno: 29. 6. 2021 v 10:37 • Rubrika: Produktové aktuality

Fotoaparáty Nikon jsou nyní levnější!

Bývá zvykem, že když se na scéně objeví nové modely digitálních fotoaparátů, během pár dní dojde ke snížení ceny stávajících a samozřejmě také starších modelů. Pokud jste si tedy vyhlédli některý z takových modelů, můžete nyní využít nákupu za daleko výhodnější cenu!

Obsah

Slevy digitálních fotoaparátů Nikon!

Jak jsme již napsali v úvodu, za snížení cen můžeme poděkovat především nástupu nových modelů, o kterých jsme informovali v minulé aktualitě. Nyní máte tedy skvělou možnost vybrat si některý ze starších modelů za skutečně vynikající ceny.

U některých fotoaparátů pak již probíhá doprodej, takže jestliže se rozhodnete pro některý z nich, doporučujeme s nákupem nijak neotálet, protože na skladě je již jen omezený počet kusů těchto výprodejových modelů!

Využjte poslední možnosti nákupu doprodejových modelů za skvělé ceny!


Megapixel.cz už také na Facebooku!

Nedávno jsme na Facebooku zveřejnili stránku Megapixel.cz, na které se budete pravidelně dozvídat nejrůznější novinky nejen z naší společnosti, ale taky ze světa fototechniky.

Facebook nám dává skvělou příležitost zveřejňovat i takové informace, pro které není na našich stránkách prostor!

Chcete-li být v obraze, staňte se naším fanouškem na Facebooku!

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.