Magazín

Produktové aktuality

Fotobatoh zdarma, slevy 15 % na příslušenství a další dárky. Jen do 31. 10.

Aleš PodneckýAktualizováno: 24. 10. 2016 v 15:17 • Rubrika: Produktové aktuality

Fotobatoh zdarma, slevy 15 % na příslušenství a další dárky. Jen do 31. 10.

Letní měsíce jsou dávno minulostí a příroda se každým dnem rychleji převléká do podzimních barev. Byla by škoda si je nechat utéct a muset čekat další rok. Teď je ta pravá chvíle na pořízení nebo doplnění fotovýbavy do přírody. Zvlášť, když si nyní můžete díky naší akční nabídce zakoupit veškerou vhodnou výbavu buď se slevou nebo s parádním fotodárkem. Všechny akce běží jen do 31. 10. a navíc do 28. 10. můžete vše pořídit na splátky bez navýšení.

Obsah

Okamžitá sleva 15 % na vybrané fotopříslušenství!

Získejte okamžitou slevu 15 % zadáním slevového kódu KBU78X v košíku při objednávce zboží z kategorií:

Fotobatoh v hodnotě 2 990 Kč zdarma k vybraným fotoaparátům!

Pořiďte si vybraný fotoaparát a získáte zdarma prostorný fotobatoh Vanguard Up-Rise II 46 v hodnotě 2 990 Kč. Tento dárek získáte k fotoaparátům:

Čisticí sada Megapixel Premium zdarma v hodnotě 590 Kč ke všem objektivům!

Pořiďte si libovolný objektiv a dostanete jako dárek čisticí sadu, která obsahu Lenspen, mikrovláknovou utěrku a kvalitní ofukovací balonek. 

Využijte k nákupu nového vybavení splátky bez navýšení a nedělejte si starosti s jednorázovým výdajem. Akce běží do 28. 10.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.